Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Pendik Su Kaçağı Tespiti

Pendik Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları robot cihazlar ile kırmadan tespit edilebilmektedir. İstanbul’un her noktasına sağladığımız servis hizmetlerimizde 12 adet servis aracımız ve konusunda uzman ekibimiz kaliteli bir hizmeti almanızı sağlayacak faaliyetlerle çalışmalarını aralıksız sizler için sürdürmektedir.

pendik su kaçağı tespitiSu kaçaklarının tümünü en hızlı şekilde Pendik su kaçağı tespiti hizmetleriyle anında tespit eden konusunda uzman ekibimiz pis us gider tesisatında veya temiz su tesisatında problemlerinizin kaynağını geliştirilmiş teknolojik cihazlarla belirlemektedir. Kaçakların erken tespit edilmesi kadar tam yerinin de doğru belirlenmesi yapılarınızın da yıpranmasının önüne geçecektir. Profesyonel tesisat çözümlerinde öncü olan Protesisat, Pendik su kaçağı tespiti hizmetleriyle Pendik sakinlerine en hızlı hizmeti sağlamaktadır. Kaliteli hizmet anlayışında kuruluşundan bu yana ödün vermeyen firmamız müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde sağlamaktadır.

Sorunlarınıza yönelik en iyi ve en kaliteli çözüm olanaklarını sizlere sunan personellerimiz geliştirilmiş cihazlar eşliğinde problemlerinizi tespit etmeye ve gidermeye yardımcı olacaktır. Hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf sağlamanıza destek olan uzman ekibimiz alacağınız hizmetin garantisini de firmamız ayrıcalığı ile sizlere verecektir. İstanbul’un hangi semtinde yaşıyor olursanız olun faydalanabileceğiniz hizmetlerimizde en kaliteli ve profesyonel tesisat çözümlerini firmamızda bulacaksınız. İhtiyaç duymanız halinde firmamızı arayarak Pendik su kaçağı tespiti hizmetlerimizden sizler de faydalanabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden veya iletişim numaralarımızı aramanız ile işin uzmanı müşteri danışmanlarımız soru ve sorunlarınızın yanıtını sizlere doğru bil şekilde vereceği gibi hizmet kaydınızı da alacaktır. Vakit kaybetmeden sizi arayacak olan servis personellerimiz kaliteli hizmet adına kısa sürede adresinize gelerek kaçak tespiti hizmetlerimizden faydalanmanızı sağlayacaktır. Detaylı bilgi için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar (1)

  1. 3 Kasım 2016
    Cevapla

    Merhaba,
    Pendik batı mahallesinde oturuyorum. Mutfak lavabosunda su sızıntısı meydana geldi. Tesisatçı çağırdık, sorun giderildi. Fakat dikkat etmeme rağmen ertesi gün yeniden su kaçırmaya başladı. Bu konuda ne yapmalıyım, tesisatı komple değiştirmek mi lazım?

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir