Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Pimaş Yıkama Nasıl Yapılır?

Pimaş Yıkama Nasıl Yapılır?

Klozet tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı veya lavabo tıkanıklığı meydana geldiğinde, tıkanıklığı açmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Ancak bu yöntemlerin, çoğu defa işe yaramadığını görürüz. Bazen profesyonel bir firma çağırırız ve tıkanıklık firma tarafından açılmaktadır. Ancak kısa süre sonra açtırdığımı..

Devamını Oku

Pimaş Açma Fiyatları

Pimaş Açma Fiyatları

Pimaş boru açma fiyatları hususunda bazı web sitelerinde fiyat yazdığını görebilirsiniz, tıkalı olan pimaşların ne tür bir sorundan ötürü tıkandığını bilmeden fiyat verilmesi asla doğru değildir. Sizleri fiyat yazarak dikkatinizi çekmeyi hedefleyen bu tür sitelerden uzak durmanızı öneriyoruz Pimaş Aç Fiyatla..

Devamını Oku

Robotla Pimaş Açma

Robotla Pimaş Açma

Pimaş açma hizmeti sunan protesisat, tıkalı olan pimaşlarınızı önce kameralı cihazlar ile tıkanıklığın sebebini ve yerini tespit eder sonrasında  tıkanıklık açma cihazları ile pimaş tıkanıklarını açar. Pimaş açma kırma dökme olmadan profesyonel cihazlar yardımı ile açılmaktadır. Tuvalet, lavabo mutfak ve bany..

Devamını Oku

Pimaş Tıkanması Neden Olur ?

Pimaş Tıkanması Neden Olur ?

Pimaş tıkanıklığı evimizde iş yerimizde karşılaşmak istemeyeceğimiz sorunların başında geliyor. Özellikle tuvaletlerden atılan bez parçaları, tuvalet kağıtları ile lavabolardan atılan sert cisimler ve de mutfaklardan atılan yemek artıkları gider hattında tıkanmalara yol açıyor. Zamanla yağlanma, tortulaşma ve..

Devamını Oku

Kırmadan Pimaş Nasıl Açılır ?

Kırmadan Pimaş Nasıl Açılır ?

Banyo ve mutfak ile yağmur suyu giderlerinde kullanılan pimaşlar çeşitli nedenlerden dolayı tıkanabilmektedir. Profesyonel ekipler bu borularda meydana gelen tüm tıkanıklıkları modern cihazlarla açmaktadır. Halk arasında yağmur olukları ve atıkların kanalizasyona ulaştırılması için kullanılan borulara verile..

Devamını Oku

Tıkalı pimaş nasıl açılır

Tıkalı pimaş nasıl açılır

Tıkalı pimaşlar nasıl açılır diye kara kara düşünmeye gerek yok. Tıkalı pimaşlar kurumsal firmalarda bulunan son teknoloji ile üretilen modern cihazlar ve uzman personeller tarafından açılır. Pimaşlar, lavabo, küvet ve tuvaletlerdeki atık suların kanalizasyon sistemine gönderilmesi için kullanılan borulara ve..

Devamını Oku

PİMAŞ TIKANIKLIĞI

PİMAŞ TIKANIKLIĞI

Halk arasında kanalizasyona bağlanan gider borularına verilen isim olan pimaş, aslında bu boruların üretici firmasının adıdır. Bu borular PVC’den üretilmiştir ve uygulaması oldukça kolaydır. Ancak yanlıy kullanımlar sonucu pimaşlar tıkanabilir. Pimaş tıkanıklığı sorunu meydana geldiğinde kurumsal firmalardan ..

Devamını Oku

PİMAŞ AÇICI

PİMAŞ AÇICI

Binaların temiz su ve gider tesisatlarında meydana gelen hasarların çoğu nedeni tıkanıklıklardır. Kimi zaman da boruların yıpranmasından dolayı tesisatlarda sorun meydana gelir. Tesisatta meydana gelen sorunların ilk aşamada tespit edilebilmesi, daha büyük sorunları ortadan kaldırmaktadır. Pimaşlar mutfak ..

Devamını Oku

KIRMADAN TIKALI PİMAŞ AÇMA

KIRMADAN TIKALI PİMAŞ AÇMA

Banyo ve mutfak giderleri ile yağmur suyu giderlerinde kullanılan borular zaman zaman tıkanabilmektedir. Yağlar, saçlar ve değişik maddeler nedeni ile tıkanan pimaşların açılması gerekmektedir. Özel olarak tasarlanan tıkalı pimaş açma cihazları, tüm işlemleri kırmadan yapmaktadır. Gider açıcı makine adı ve..

Devamını Oku

KIRMADAN PİMAŞ AÇMA

KIRMADAN PİMAŞ AÇMA

Binaların her türlü gider tesisatlarında kullanılan pimaşlar, değişik nedenlerden dolayı tıkanabiliyor. Mutfak ve banyolardaki borular maç ve yağlardan, çatıdaki pimaşlar da toz ve yapraklardan tıkanabiliyor. Bu tıkanma da istenmeyen sonuçları beraberinde getiriyor. Bu tıkanıklıkların da sorunsuz bir şekilde ..

Devamını Oku