Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Samsun Gider Açma

Samsun Gider Açma

Samsun gider açma çalışması, kameralı görüntüleme cihazı ve robot cihaz gibi teknolojik cihazlarla daire içinde tadilat yapmaya gerek kalmadan, gider borusuna zarar vermeden en hızlı şekilde yapılan bir çalışmadır. Banyo Gideri Açma Teknikleri Banyo gideri, banyo zeminindeki suyun tahliye edilmesini sağ..

Devamını Oku

Pimaş Tıkanıklığı Açan Firmalar

Pimaş Tıkanıklığı Açan Firmalar

Pimaş tıkanıklığı açan firmalardan biri olan Protesisat, deneyimli personelleri ile ve bilgisayar destekli cihazlarla pimaş tıkanıklığı açan firmadır. Gider Tıkanıklığı Açan Firmalar Gider tıkanıklığı açan firmaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Gider tıkanıklığı açan firmaların bazıları kurumsal f..

Devamını Oku

Pimaş Yıkama Nasıl Yapılır?

Pimaş Yıkama Nasıl Yapılır?

Klozet tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı veya lavabo tıkanıklığı meydana geldiğinde, tıkanıklığı açmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Ancak bu yöntemlerin, çoğu defa işe yaramadığını görürüz. Bazen profesyonel bir firma çağırırız ve tıkanıklık firma tarafından açılmaktadır. Ancak kısa süre sonra açtırdığımı..

Devamını Oku

Pimaş Açma Fiyatları

Pimaş Açma Fiyatları

Protesisat firması, kaliteli ve güvenilir hizmet veren Türkiye’nin en büyük tesisat firmasıdır. Verdiğimiz hizmet ve kullandığımız teknolojiye rağmen en uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Pimaş açma fiyatları konusunda müşterilerine makul fiyatlar vererek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Pim..

Devamını Oku

Pimaş Aç (Kameralı Robotla Pimaş Açma)

Pimaş Aç (Kameralı Robotla Pimaş Açma)

İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da şubeleri bulunan Protesisat, Türkiye’nin lider pimaş aç firmasıdır. Tadilat ortamı oluşmadan ve kırmadan pimaş açma konusunda 2004 yılından beri hizmet veren firmamız, servis kaydı oluşturduğunuz anda en geç 2 saat içinde adresinize ulaşmaktadır. Pimaş Neden Tıkanır? ..

Devamını Oku