Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Tuvalet Kokusu Nasıl Giderilir ?

Tuvalet Kokusu Nasıl Giderilir ?

Evlerde en çok yaşanılan sorunlardan biride tuvaletlerden gelen kötü kokulardır. Binanın yeni yada eski olması kötü kokunun oluşmasına bir sebep değildir. Kokunun kaynağını bulmak gerekir, bazen mutfağınızda oluşan yemek kokuları, bazen ise tüm odaları kaplayan lağım kokuları, yaşam alanlarınızı kalitesiz hal..

Devamını Oku

Doğalgaz Kaçağı Var Ne Yapmalıyım ?

Doğalgaz Kaçağı Var Ne Yapmalıyım ?

Doğalgaz kullanımının ülkemizde giderek artması ile birlikte sadece doğalgazın avantajlarından değil zararlarından ve meydana getireceği kayıplardan ve sorunlardan da bahsedilmeye başlandı. Doğalgaz ile ilgili evinizde veya iş yerinizde yaşayacağınız en önemli sıkıntılardan birisi de doğalgaz kaçağıdır. Evini..

Devamını Oku

Kötü Koku Tespiti

Kötü Koku Tespiti

Dairenizden, binanızdan iş yerinizden hoş olmayan pis koku mu geliyor? Kokuyu engellemek için çok mu uğraşıyorsunuz? Tuvaletiniz ya da lavabonuzdan durmadan koku mu geliyor? Tuvaletinizi deterjanlarla yıkayıp kokuyu engelleyemezsiniz. Dairenizdeki kokuyu ortadan kaldırmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz...

Devamını Oku

TUVALET KOKUSU

TUVALET KOKUSU

Tuvalet kokusuna çözüm olarak firmamız robot cihazlarla koku tespitini bularak buradaki sorunu garantili olarak usta ekiplerimiz sayesinde gidermektedir. Dairenizde belli aralıklarla veya sürekli bir lağım kokusu oluyorsa, kullanmadığınız halde tuvaletinizden pissuvardan veya lavabonuzdan pis kokular geliyors..

Devamını Oku