Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Tavandan Su Akması Nasıl Önlenir?

Tavandan Su Akması Nasıl Önlenir?

Tavandan Su Akması Nasıl Önlenir?

Tavandan su akıyorsa, evin hangi bölümünün tavanından aktığına bakılır. Banyo ve tuvalet dışında evin herhangi bir odasında akıyorsa üst komşunuzun su tesisatında kaçak olabilir. Banyo ve tuvaletin tavanından su akıyorsa, yine üst kat komşunuzun banyo fayans arasından su sızıntısı olduğu için suyu alt katın t..

Devamını Oku

Havuz Su Kaçağı Tespiti

Havuz Su Kaçağı Tespiti

Yaz aylarının sıcakları bunaltıcı boyutlara geldiği zaman havuzlar serinlemek için hem eğlenceli hem de ideal yollardan biridir. Havuzlar yapıldıktan sonra, içine su doldurulup bütün yaz kullanılan bir serinleme yöntemi değildir elbette. Havuzların da başlıca sorunlar vardır. Bunlar; havuzun su eksiltmesi, su..

Devamını Oku

Alt Daireye Su Akıyor

Alt Daireye Su Akıyor

İlk Müdahale Bazen siz evdeyken bazen ise tatilde yada evde olmadığınızda ansızın alt komşunuz sizi arar ve sizin dairenizden kendisine su aktığını acil dönüş yapmanızı ister, böyle bir durumda karşılaştığınızda mutlaka kendi su vananızı kapattırın ve evde değilseniz mutlaka dairenizde bulunmanız gerekir. ..

Devamını Oku

Tekirdağ Su Kaçağı Tespiti

Tekirdağ Su Kaçağı Tespiti

Tekirdağ ilinde su kaçağı tespit hizmeti sunan firmamız Protesisat, su kaçaklarını kırmadan, kameralı cihazlar ve akustik dinleme cihazları ile tespit ve kontrol ederek bulmaktadır. Tekirdağ su kaçağı bulma ve kanal açma servisimizi arayarak olası tüm ev ve işyerlerinde oluşan su kaçaklarınızı tespit ettirebi..

Devamını Oku

Ankara Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Ankara Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Ankara cihazla su kaçağı tespiti hizmeti sunan Protesisat ANKARA şubesi, kırmadan dökmeden teknolojik cihazlarla Ankara'nın tüm ilçe ve semtlerine servis hizmeti sağlamaktadır. Uzman ekibimiz su kaçağının yerini noktasal olarak tespit etmektedir. Su borusu patlağı, pis su gideri kaçağı bulma, temiz su tesisat..

Devamını Oku

Su Sızıntısı

Su Sızıntısı

Su sızıntısı sorunu yaşadığınız da, ev ve işyerinizin tadilata gireceğini düşünebilirsiniz, evet geçmişte tesisat hatları sırasıyla kırılarak bulunabiliyordu, hatta kabusa dönen tam bir tadilat havasıyla konutunuz kırılır dökülürdü, ancak teknolojinin sağlamış olduğu olanaklarla şimdi su sızıntısının neden ka..

Devamını Oku

Kameralı Su Tesisatı Kaçağı

Kameralı Su Tesisatı Kaçağı

Su tesisatında kaçak var ise detaylı bir tespit hizmeti sağlayabilmek için kameralı cihazlar kullanılmaktadır. Kameralı görüntüleme cihazları tesisat giderleriniz de herhangi bir çatlama ve kırılmaları gözlemleyebilmek için kullanılmaktadır. Cihazın ekranın dan rahatlıkla pimaş daki hatalar gözlenmektedir, sa..

Devamını Oku

Kırmadan Su Kaçağı Nasıl Bulunur ?

Kırmadan Su Kaçağı Nasıl Bulunur ?

Gelişen teknoloji ile birlikte kırmadan su kaçağı nasıl bulunur sorunları tarih oluyor, artık su sızıntıları kaçak su tespit cihazlar ile yapılmaktadır. Cihazlar ile yapılan su kaçağı tespiti ise büyük oranda su kaçağının bulunmasında yapılan işlemlerin meydana getireceği maliyeti düşürmektedir. Su kaçağı tes..

Devamını Oku