Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Alt Daireye Su Akıyor

Alt Daireye Su Akıyor

Alt Daireye Su Akıyor

İlk Müdahale Bazen siz evdeyken bazen ise tatilde yada evde olmadığınızda ansızın alt komşunuz sizi arar ve sizin dairenizden kendisine su aktığını acil dönüş yapmanızı ister, böyle bir durumda karşılaştığınızda mutlaka kendi su vananızı kapattırın ve evde değilseniz mutlaka dairenizde bulunmanız gerekir. ..

Devamını Oku

Tekirdağ Su Kaçağı Tespiti

Tekirdağ Su Kaçağı Tespiti

Tekirdağ ilinde su kaçağı tespit hizmeti sunan firmamız Protesisat, su kaçaklarını kırmadan, kameralı cihazlar ve akustik dinleme cihazları ile tespit ve kontrol ederek bulmaktadır. Tekirdağ su kaçağı bulma ve kanal açma servisimizi arayarak olası tüm ev ve işyerlerinde oluşan su kaçaklarınızı tespit ettirebi..

Devamını Oku

Ankara Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Ankara Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Ankara cihazla su kaçağı tespiti hizmeti sunan Protesisat ANKARA şubesi, kırmadan dökmeden teknolojik cihazlarla Ankara'nın tüm ilçe ve semtlerine servis hizmeti sağlamaktadır. Uzman ekibimiz su kaçağının yerini noktasal olarak tespit etmektedir. Su borusu patlağı, pis su gideri kaçağı bulma, temiz su tesisat..

Devamını Oku

Kombi Basıncı Neden Düşer ?

Kombi Basıncı Neden Düşer ?

Kombiler sıcak su vererek ihtiyaçları karşılayabilen ve soğuk havalarda peteklere ısı göndererek ısınmamızı sağlayan cihazlardır. Diğer ısıtıcılara göre daha ekonomik olan kombiler üzerinde sıcak su depolama haznesi yoktur. Kombilerin içinde bulunan eşanjör adı verilen parça sayesinde anlık sıcak su üretir. E..

Devamını Oku

Su Sızıntısı

Su Sızıntısı

Su sızıntısı sorunu yaşadığınız da, ev ve işyerinizin tadilata gireceğini düşünebilirsiniz, evet geçmişte tesisat hatları sırasıyla kırılarak bulunabiliyordu, hatta kabusa dönen tam bir tadilat havasıyla konutunuz kırılır dökülürdü, ancak teknolojinin sağlamış olduğu olanaklarla şimdi su sızıntısının neden ka..

Devamını Oku

Kameralı Su Tesisatı Kaçağı

Kameralı Su Tesisatı Kaçağı

Su tesisatında kaçak var ise detaylı bir tespit hizmeti sağlayabilmek için kameralı cihazlar kullanılmaktadır. Kameralı görüntüleme cihazları tesisat giderleriniz de herhangi bir çatlama ve kırılmaları gözlemleyebilmek için kullanılmaktadır. Cihazın ekranın dan rahatlıkla pimaş daki hatalar gözlenmektedir, sa..

Devamını Oku

Kırmadan Su Kaçağı Nasıl Bulunur ?

Kırmadan Su Kaçağı Nasıl Bulunur ?

Gelişen teknoloji ile birlikte kırmadan su kaçağı nasıl bulunur sorunları tarih oluyor, artık su sızıntıları kaçak su tespit cihazlar ile yapılmaktadır. Cihazlar ile yapılan su kaçağı tespiti ise büyük oranda su kaçağının bulunmasında yapılan işlemlerin meydana getireceği maliyeti düşürmektedir. Su kaçağı tes..

Devamını Oku

Daireme Su Sızıyor Ne Yapmalıyım ?

Daireme Su Sızıyor Ne Yapmalıyım ?

Ev ve iş yerlerinizde zaman zaman yaşadığınız sıkıntılardan birisi de su sızması sorunudur. Bu sorun ile birlikte birbirinden farklı sorunlarda birbirini kovalamaktadır. Mesela su sızıntısı ile birlikte meydana gelen en büyük sorunlardan birisi de nem ve rutubet sorunudur. Bunun içinde sızıntının anlaşıldığı ..

Devamını Oku

Su Vanası Ne Tarafa Açılır ?

Su Vanası Ne Tarafa Açılır ?

Genellikle ya bina girişlerinde yada dairelerin içinde bulunan su saatleri herhangi bir su baskını ile karşılaşmamak için tedbir amaçlı yeri geldiğinde kapatmak isteriz, bu durum da kontrolü elden bırakmamak için her ne kadar su vanaları saat yönüne çevirip kapatılacak olsa da, vanayı kapattığınızda tekrar mu..

Devamını Oku