Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Samsun Su Kaçağı Tespiti

Samsun Su Kaçağı Tespiti

Samsun su kaçağı tespiti için dinleme ya da görüntüleme yöntemi kullanan firmamız, Samsun su kaçak tespiti sırasında evinizde ya da iş yerinizde hiçbir tadilat çalışması yapmadan kısa süre içinde su kaçağını tespit etmektedir. Su Kaçağının Sebepleri Samsun su kaçağı sebepleri arasında ilk sırayı usta ha..

Devamını Oku

Kameralı Su Tesisatçısı

Kameralı Su Tesisatçısı

Kameralı su tesisatçısı, diğer tesisatçılara göre daha profesyonel yöntemlerle su tesisat kaçaklarını çözüme kavuşturmaktadır. Protesisat’ın kameralı su tesisatçısı olan personelleri, özel cihazlar yardımı ile sorunları en hızlı şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Ayrıca evinizde veya iş yerinizde duvarları veya..

Devamını Oku

Banyonun Tavanında Küf Oluşması

Banyonun Tavanında Küf Oluşması

Banyonun tavanı neden küflenir? Bu sorunun çözümü için küfün kaynağının tespit edilmesi gerekir. Aksi durumda, yapılacak bütün çözüm yöntemleri geçici olacaktır ve kısa süre sonra küf sorunu tekrar ortaya çıkacaktır. Banyonun Tavanı Küfleniyor Banyolar, suyun en sık kullanıldığı alanlardır. Bu sebeple b..

Devamını Oku

Yan Binadan Gelen Su Sızıntısı

Yan Binadan Gelen Su Sızıntısı

Yan binadan gelen su sızıntısı, yan binanın tesisat borusunun sizin bina ile yan binanın arasındaki duvarda olması ve bu tesisat borularında çatlama, kırılma ya da delinme olmasından kaynaklanmaktadır. En kısa zamanda Protesisat ile iletişime geçerek su kaçağı tespiti yaptırmanız gerekir. Yan Binadan Gel..

Devamını Oku

Kameralı Tesisat Tamiri

Kameralı Tesisat Tamiri

Kameralı tesisat tamiri sayesinde, evinizin herhangi bir yeri kırılmadan tesisat sorunları giderilmektedir. Protesisat olarak biz, 2004 yılından beri kameralı tesisat tamiri işlemini gerçekleştirmekteyiz. Firmamız, tesisat sisteminde meydana gelen birçok sorunu kameralı cihazlarla çözmektedir. Kameralı gör..

Devamını Oku

Su Kaçak Tespiti Yapan Firmalar

Su Kaçak Tespiti Yapan Firmalar

Su kaçak tespiti yapan firmalardan biri olan Protesisat, farklı su kaçakları için farklı cihazlar kullanmaktadır. Her türlü su kaçağını tek bir cihazla bulamazsınız. Farklı tesisat kaçakları için farklı cihazlar kullanılması şarttır. Protesisat, Su Kaçak Tespiti Yapan Firma Su kaçağı tespiti yapan firma..

Devamını Oku

Robotla Su Kaçağı Tespiti

Robotla Su Kaçağı Tespiti

Robot ile su kaçağı tespitini ülkemizde ilk uygulayan firma olan Protesisat, 14 yıllık deneyime sahip köklü bir firmadır. Kırmadan robotla su kaçak tespiti yapan firmamız, su kaçak tespitinde öncü firma olmaya devam etmektedir. Su Kaçağının Nedenleri Daire veya iş yerinde tesisat sistemi içinde belli ba..

Devamını Oku