Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Bahçe Su Kaçağı Tespiti

Bahçe Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları ev, işyeri, ofis gibi alanlarda olduğu gibi bahçe, kapı önü, zemin kat bahçesi gibi dış alanlarda da çok sık karşılaşılan bir durumdur. Evinizin ya da  bulunduğunuz yapının bahçe sulama sistemi, yangın hidrant sistemi, havuz için yapılmış olan su tesisatı sisteminde de zaman zaman su kaçakları me..

Devamını Oku

Patlak Su Borusu Tespiti Ve Tamiri

Patlak Su Borusu Tespiti Ve Tamiri

Su tesisat sisteminde yaşanabilecek en riskli problemlerden biri patlak su borusu sorunudur. Ev, işyeri, dükkan, ofis, bahçe, gibi daha pek çok alanda su tesisat sistemi bulunur. Ev ortamında su borusu patlağı meydana geldiği zaman hem ev sahibi hem de komşuları için büyük sıkıntılar meydana getirir. Bazı dur..

Devamını Oku

Gizli Su Kaçağı Tespiti

Gizli Su Kaçağı Tespiti

Ev veya işyerlerinin tesisat borularında, zamanla deformasyona bağlı ya da malzeme kalitesinin düşük olmasından dolayı gizli su kaçakları meydana gelebilir. Su kaçakları ya da su sızıntısı her durumda sorun teşkil etmektedir. Maddi ve manevi olarak kişileri zora sokar ve zarara uğratır. Bu tür tesisat sorunla..

Devamını Oku

Su Sızıntısı Nasıl Bulunur?

Su Sızıntısı Nasıl Bulunur?

Su sızıntısı ve su kaçağı sıhhi tesisat sisteminde meydana gelen problemler arasındadır. Özellikle eski binalarda tesisat borularının yıpranmasına bağlı olarak çok sık karşılaşılan su sızıntısı ve su kaçağı çözülmesi gereken ciddi bir sorun haline gelmektedir. Su sızıntısı nasıl bulunur? Su sızıntısı neden ol..

Devamını Oku

Samsun Su Kaçağı Tespiti

Samsun Su Kaçağı Tespiti

Samsun su kaçağı tespiti için dinleme ya da görüntüleme yöntemi kullanan firmamız, Samsun su kaçak tespiti sırasında evinizde ya da iş yerinizde hiçbir tadilat çalışması yapmadan kısa süre içinde su kaçağını tespit etmektedir. Su Kaçağının Sebepleri Samsun su kaçağı sebepleri arasında ilk sırayı usta ha..

Devamını Oku

Demir Boru Tesisatında Su Sızıntısı

Demir Boru Tesisatında Su Sızıntısı

Demir boru tesisatında su sızıntısı tespitini yapan Protesisat, akustik dinleme cihazı ile noktasal olarak kaçağın olduğu yeri belirlemektedir. Bu sayede, uzun süren tespit çalışmalarına gerek kalmamaktadır. Demir Boru Tesisatının Zararları Demir su boruları eski yapılarda bulunan tesisat borularıdır. G..

Devamını Oku

Kameralı Su Tesisatçısı

Kameralı Su Tesisatçısı

Kameralı su tesisatçısı, diğer tesisatçılara göre daha profesyonel yöntemlerle su tesisat kaçaklarını çözüme kavuşturmaktadır. Protesisat’ın kameralı su tesisatçısı olan personelleri, özel cihazlar yardımı ile sorunları en hızlı şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Ayrıca evinizde veya iş yerinizde duvarları veya..

Devamını Oku

Banyonun Tavanında Küf Oluşması

Banyonun Tavanında Küf Oluşması

Banyonun tavanı neden küflenir? Bu sorunun çözümü için küfün kaynağının tespit edilmesi gerekir. Aksi durumda, yapılacak bütün çözüm yöntemleri geçici olacaktır ve kısa süre sonra küf sorunu tekrar ortaya çıkacaktır. Banyonun Tavanı Küfleniyor Banyolar, suyun en sık kullanıldığı alanlardır. Bu sebeple b..

Devamını Oku