Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Kameralı Tesisat Tamiri

Kameralı Tesisat Tamiri

Kameralı tesisat tamiri sayesinde, evinizin herhangi bir yeri kırılmadan tesisat sorunları giderilmektedir. Protesisat olarak biz, 2004 yılından beri kameralı tesisat tamiri işlemini gerçekleştirmekteyiz. Firmamız, tesisat sisteminde meydana gelen birçok sorunu kameralı cihazlarla çözmektedir. Kameralı gör..

Devamını Oku

Su Kaçak Tespiti Yapan Firmalar

Su Kaçak Tespiti Yapan Firmalar

Su kaçak tespiti yapan firmalardan biri olan Protesisat, farklı su kaçakları için farklı cihazlar kullanmaktadır. Her türlü su kaçağını tek bir cihazla bulamazsınız. Farklı tesisat kaçakları için farklı cihazlar kullanılması şarttır. Protesisat, Su Kaçak Tespiti Yapan Firma Su kaçağı tespiti yapan firma..

Devamını Oku

Robotla Su Kaçağı Tespiti

Robotla Su Kaçağı Tespiti

Robot ile su kaçağı tespitini ülkemizde ilk uygulayan firma olan Protesisat, 14 yıllık deneyime sahip köklü bir firmadır. Kırmadan robotla su kaçak tespiti yapan firmamız, su kaçak tespitinde öncü firma olmaya devam etmektedir. Su Kaçağının Nedenleri Daire veya iş yerinde tesisat sistemi içinde belli ba..

Devamını Oku

Duvardan Su Sızması Nasıl Önlenir?

Duvardan Su Sızması Nasıl Önlenir?

Duvardan su sızması çoğumuzun başına gelmiştir. Duvarın zemin kısmına yakın yerden su sızması olunca, bunu zemindeki bir soruna bağlarız. Ya da tavana yakın bir noktada sızma varsa bunu üst kattaki bir soruna bağlarız. Ancak duvardan su sızması, her zaman sandığımız gibi üst kattan ve ya zeminde meydana gelen..

Devamını Oku

Üst Kattan Akan Su

Üst Kattan Akan Su

Özellikle çok katlı binalarda başımıza gelebilecek sorunlardan biri olan üst kattan alt kata su sızıntısı, günümüz koşullarının sık yaşanan bir sorunudur. Birçok müşterimiz bu konudan şikâyetçi ve üst kattan su akıyor nereye şikâyet edilir? Üst kattan akan su şikâyeti için nereye başvurulabilir? Gibi sorul..

Devamını Oku

Tavandan Su Akması Nasıl Önlenir?

Tavandan Su Akması Nasıl Önlenir?

Tavandan su akıyorsa, evin hangi bölümünün tavanından aktığına bakılır. Banyo ve tuvalet dışında evin herhangi bir odasında akıyorsa üst komşunuzun su tesisatında kaçak olabilir. Banyo ve tuvaletin tavanından su akıyorsa, yine üst kat komşunuzun banyo fayans arasından su sızıntısı olduğu için suyu alt katın t..

Devamını Oku