Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Foseptik Kuyusu Temizliği

Foseptik Kuyusu Temizliği

Bina, işyeri, fabrika, villa gibi logar ve kanalizasyona uzak olan alanlar için yapılan foseptik çukurları zamanla dolup taşabilir, içinde biriken atıklar koku yapar ve temizlenmesi gerekir, protesisat olarak oluşan gider tıkanıklıkları için son derece profesyonel ekipmanlar, robotlar ve kameralı cihazlarla f..

Devamını Oku

Kanal Görüntüleme

Kanal Görüntüleme

Kanal görüntüleme sistemleri, diğer adıyla robot kanal görüntüleme cihazları, tıkalı olan boru, kanalizasyon, logar ve pimaş giderlerini görüntüleyerek tıkanıklığın hangi noktada olduğunu saptamak ve tıkanan noktanın nasıl açılabileceği konusunda bizlere ışık tutan cihazlardır, arıza tespiti için kullanılan b..

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma servis hizmeti veren firmamız, 12 servis aracımız ile kırma dökme olmadan tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, pimaş, logar, rögar ve kanal tıkanıklığı açma hizmeti sunar. Firmamız başta merkez İstanbul olmak üzere, İzmir, Ankara ve Bursa da şubeleri bulunun kurumsal tesisat firmasıdır. Bi..

Devamını Oku

Kırmadan Gider Nasıl Açılır ?

Kırmadan Gider Nasıl Açılır ?

Gider borularında meydana gelen tıkanıklarda önemli olan giderleri kırmadan açmaktır. Bu işlemleri gerçekleştirmek için profesyonel cihazlar kullanırız. Türkiye'de sadece bir kaç firma da bulunan kameralı cihazlar sayesinde gider borularınız görüntülenir ve robot cihazlarla kırmadan dökmeden etrafa zarar verm..

Devamını Oku

Boru Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Boru Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Su tesisatı ve gider tesisatı sorunlarını yaşamayan çok az kişi vardır. Sorunla karşı karşıya kaldığımız zaman hemen çözüm yolları aramaya başlarız ve bu sorunlar  ciddi can sıkıntısına sebep olur. Bu sorunların sebeplerini ve çözüm yöntemlerini birlikte inceleyelim. Mutfak Lavabosu Neden Tıkanır? Günlük ol..

Devamını Oku

Banyo Tıkanıklığı Açma

Banyo Tıkanıklığı Açma

Banyo tıkanıklıkları genelde tuvalet, lavabo, pimaş ve çamaşır makinesi giderlerindeki tıkanmalardan meydana gelmektedir. Banyo giderlerinden su gitmez, çamaşır makinesi gideri geri taşar ve kabusa dönüşen tuvalet tıkanıklıkları da sizin için oldukça can sıkıcı bir hale gelir. Tıkalı banyo, duşakabin, küvet, ..

Devamını Oku

Kameralı Rögar Açma

Kameralı Rögar Açma

Rögarlar, binadaki atıkların toplandığı alanlardır, rögarlar bina da tuvalet ve lavabolardan atılan atıkların meydana getirdiği tıkanıklıkla görevini yapamadığı zamanlarda temizlenmesi gerekir. Sık karşılaşılan bir diğer sebep ise, rögarın kendi içinde ki hattında bir çökme oluşmasıdır. Protesisat rögar gider..

Devamını Oku

Pis Su Gideri Tıkanıklığı Açma

Pis Su Gideri Tıkanıklığı Açma

Pis su gideri tıkanıklığı açma hizmeti sunan Protesisat, ev ve iş yerlerinde oluşan tuvalet, banyo, mutfak, küvet, lavabo, pimaş, kanal ve logar gibi pis su gider kanallarının tıkanıklığını kırmadan dökmeden profesyonel cihazlarla açmaktadır. İstanbul'un tüm noktalarına sabit fiyat politikası ile tıkanıklık s..

Devamını Oku