Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Tıkalı Pimaş Açma Kimyasalı

Tıkalı Pimaş Açma Kimyasalı

Mutfak, banyo, lavabo giderlerinin kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde tıkanması oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. Özellikle mutfak ve duşa kabin giderinde tıkanmalar en yaygın olanıdır. Bu gibi durumlarda tıkalı pimaş açma kimyasalı gibi ürünler en çok tercih edilen yöntemdir. Pimaş boru açma ilacı ..

Devamını Oku

Pimaş Boru Açma Kimyasalı

Pimaş Boru Açma Kimyasalı

Pimaşlarda meydana gelen tıkanıklıklar hemen hemen her evde karşılaşılan bir durumdur. Mutfak, tuvalet ve banyoda bulunan lavabo giderlerinde basit ve zorlu tıkanmalar ile karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda öncelikle evde doğal tıkanıklık açma yöntemlerini deneyebilirsiniz. Doğal tıkanıklık açma yöntemle..

Devamını Oku

Kalorifer Borusu Tıkanıklığı Açma

Kalorifer Borusu Tıkanıklığı Açma

Kalorifer sistemleri, suyu ısıtarak peteklere gönderir ve petekleri ısıtarak peteğin olduğu bölümü ısıtmış olur. Kalorifer sistemleri kapalı bir sistem olmasına rağmen, kalorifer borularında da tıkanmalar meydana gelebilmektedir. Protesisat, kalorifer borusu tıkanıklığı açma çalışmalarında profesyonel yönteml..

Devamını Oku

Apartman Gider Borusu Tıkandı

Apartman Gider Borusu Tıkandı

Apartman gider borusu tıkanması sık meydana gelen bir sorun değildir. Ancak tıkanıklık meydana geldiğinde, bodrum kat ya da zemin kat en çok etkilenen bölümlerdir. Firmamız, apartman ortak gider borusu tıkanıklığını açmak için özel cihazlar kullanarak en kısa sürede sorunu çözmektedir. Tuvalet Taşıyor Ne..

Devamını Oku

Banyoda Su Birikmesi

Banyoda Su Birikmesi

Banyoda su birikmesi, banyonun zemin eğiminden kaynaklanacağı gibi banyo giderinden su gitmemesinden de kaynaklanmaktadır. Banyo gideri tıkanıklığı robot cihazla açan Protesisat, hızlı ve kesin çözümler üretmektedir. Banyo gider tıkanıklığı açma çalışması yapılırken, banyonuzun hiçbir yeri kırılmaz ve borular..

Devamını Oku

Kameralı Tesisat Tamiri

Kameralı Tesisat Tamiri

Kameralı tesisat tamiri sayesinde, evinizin herhangi bir yeri kırılmadan tesisat sorunları giderilmektedir. Protesisat olarak biz, 2004 yılından beri kameralı tesisat tamiri işlemini gerçekleştirmekteyiz. Firmamız, tesisat sisteminde meydana gelen birçok sorunu kameralı cihazlarla çözmektedir. Kameralı gör..

Devamını Oku

Foseptik Kuyusu Temizliği

Foseptik Kuyusu Temizliği

Bina, işyeri, fabrika, villa gibi logar ve kanalizasyona uzak olan alanlar için yapılan foseptik çukurları zamanla dolup taşabilir, içinde biriken atıklar koku yapar ve temizlenmesi gerekir, protesisat olarak oluşan gider tıkanıklıkları için son derece profesyonel ekipmanlar, robotlar ve kameralı cihazlarla f..

Devamını Oku

Kanal Görüntüleme

Kanal Görüntüleme

Kameralı kanal görüntüleme işlemini yapan firmamız, kanal görüntüleme cihazı sayesinde kanal içindeki bütün tesisat sorunlarını tespit etmektedir. Üstelik firmamız kameralı kanal görüntüleme yaptığı sırada hiçbir yere zarar vermemektedir. Kanalizasyon Görüntüleme Kanalizasyon görüntüleme işleminin amacı..

Devamını Oku