Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Kameralı Tesisat Tamiri

Kameralı Tesisat Tamiri

Kameralı tesisat tamiri sayesinde, evinizin herhangi bir yeri kırılmadan tesisat sorunları giderilmektedir. Protesisat olarak biz, 2004 yılından beri kameralı tesisat tamiri işlemini gerçekleştirmekteyiz. Firmamız, tesisat sisteminde meydana gelen birçok sorunu kameralı cihazlarla çözmektedir. Kameralı gör..

Devamını Oku

Foseptik Kuyusu Temizliği

Foseptik Kuyusu Temizliği

Bina, işyeri, fabrika, villa gibi logar ve kanalizasyona uzak olan alanlar için yapılan foseptik çukurları zamanla dolup taşabilir, içinde biriken atıklar koku yapar ve temizlenmesi gerekir, protesisat olarak oluşan gider tıkanıklıkları için son derece profesyonel ekipmanlar, robotlar ve kameralı cihazlarla f..

Devamını Oku

Kanal Görüntüleme

Kanal Görüntüleme

Kameralı kanal görüntüleme işlemini yapan firmamız, kanal görüntüleme cihazı sayesinde kanal içindeki bütün tesisat sorunlarını tespit etmektedir. Üstelik firmamız kameralı kanal görüntüleme yaptığı sırada hiçbir yere zarar vermemektedir. Kanalizasyon Görüntüleme Kanalizasyon görüntüleme işleminin amacı..

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma servis hizmeti veren firmamız, 12 servis aracımız ile kırma dökme olmadan tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, pimaş, logar, rögar ve kanal tıkanıklığı açma hizmeti sunar. Firmamız başta merkez İstanbul olmak üzere, İzmir, Ankara ve Bursa da şubeleri bulunun kurumsal tesisat firmasıdır. Bi..

Devamını Oku

Kırmadan Gider Nasıl Açılır ?

Kırmadan Gider Nasıl Açılır ?

Gider borularında meydana gelen tıkanıklarda önemli olan giderleri kırmadan açmaktır. Bu işlemleri gerçekleştirmek için profesyonel cihazlar kullanırız. Türkiye'de sadece bir kaç firma da bulunan kameralı cihazlar sayesinde gider borularınız görüntülenir ve robot cihazlarla kırmadan dökmeden etrafa zarar verm..

Devamını Oku

Boru Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Boru Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Su tesisatı ve gider tesisatı sorunlarını yaşamayan çok az kişi vardır. Sorunla karşı karşıya kaldığımız zaman hemen çözüm yolları aramaya başlarız ve bu sorunlar  ciddi can sıkıntısına sebep olur. Bu sorunların sebeplerini ve çözüm yöntemlerini birlikte inceleyelim. Mutfak Lavabosu Neden Tıkanır? Günlük ol..

Devamını Oku

Banyo Tıkanıklığı Açma

Banyo Tıkanıklığı Açma

Banyo tıkanıklıkları genelde tuvalet, lavabo, pimaş ve çamaşır makinesi giderlerindeki tıkanmalardan meydana gelmektedir. Banyo giderlerinden su gitmez, çamaşır makinesi gideri geri taşar ve kabusa dönüşen tuvalet tıkanıklıkları da sizin için oldukça can sıkıcı bir hale gelir. Tıkalı banyo, duşakabin, küvet, ..

Devamını Oku

Kameralı Rögar Açma

Kameralı Rögar Açma

Rögarlar, binadaki atıkların toplandığı alanlardır, rögarlar bina da tuvalet ve lavabolardan atılan atıkların meydana getirdiği tıkanıklıkla görevini yapamadığı zamanlarda temizlenmesi gerekir. Sık karşılaşılan bir diğer sebep ise, rögarın kendi içinde ki hattında bir çökme oluşmasıdır. Protesisat rögar gider..

Devamını Oku

Pis Su Gideri Tıkanıklığı Açma

Pis Su Gideri Tıkanıklığı Açma

Pis su gideri tıkanıklığı açma konusunda 2004 yılından beri hizmet veren Protesisat, kameralı görüntüleme cihazı ile önce tıkanıklığın kaynağını tespit ediyoruz. Tespit işleminden sonra robot cihaz ile tıkanıklığa müdahale ediyoruz. Tıkanıklık açıldıktan sonra, kameralı görüntüleme cihazı ile mutlaka tekrar k..

Devamını Oku