Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Bodrum Katı Su Basıyor

Bodrum Katı Su Basıyor

Bodrum katı su basıyorsa; yağmur suları, yeraltı suyu, deniz suyu olabileceği gibi kanalizasyon sisteminin tıkanmasından veya kanalizasyon borusunun kırılmasından da kaynaklanabilmektedir. Firmamız, elektronik cihazlarla kanalizasyon borularını inceleyerek sorunun neden kaynaklandığını kısa sürede tespit etme..

Devamını Oku

Kanalizasyon (Lağım) Patladı

Kanalizasyon (Lağım) Patladı

Çok katlı binalarda, gider hatları büyük ve geniş olmalıdır. Yoğun kullanıma bağlı olarak ve tuvalete atılan yabancı cisimler nedeni ile bazen logar kuyusu dolabilir. Logar kuyusunun dolması olumsuz sonuçlar meydana getirmektedir. Logar Patlaması Logar hattının tıkanması sonucu logar patlaması meydana g..

Devamını Oku

Kanalizasyon Açma Fiyatları

Kanalizasyon Açma Fiyatları

Kanalizasyon tıkanıklığı, logar tıkanıklığı ve kanal tıkanıklığı açma hizmeti için fiyat araştırması yaparken, bazı tesisat sitelerinde fiyat yazdığını görürsünüz, 89 TL, 99 TL gibi fiyatlarla sizlerin dikkatini çekmek isteyen bu tür firmaların tek gayesi sizleri aldatmaktır. Aşağıdaki yazılan bilgiler sizler..

Devamını Oku

Kanal Görüntüleme

Kanal Görüntüleme

Kameralı kanal görüntüleme işlemini yapan firmamız, kanal görüntüleme cihazı sayesinde kanal içindeki bütün tesisat sorunlarını tespit etmektedir. Üstelik firmamız kameralı kanal görüntüleme yaptığı sırada hiçbir yere zarar vermemektedir. Kanalizasyon Görüntüleme Kanalizasyon görüntüleme işleminin amacı..

Devamını Oku

Kanalizasyon Açma İstanbul

Kanalizasyon Açma İstanbul

Protesisat firması olarak biz, kırma dökme söz konusu olmadan ve çevreye hiçbir zarar vermeden son teknoloji ürünü cihazlar ile kanalizasyon açma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Kullandığımız cihazlar ve deneyimli personelimiz ile sorunu en kısa sürede çözüme kavuşturmaktayız. Kanalizasyonlar Neden Tıkanı..

Devamını Oku

Kameralı Rögar Açma

Kameralı Rögar Açma

Rögarlar, binadaki atıkların toplandığı alanlardır, rögarlar bina da tuvalet ve lavabolardan atılan atıkların meydana getirdiği tıkanıklıkla görevini yapamadığı zamanlarda temizlenmesi gerekir. Sık karşılaşılan bir diğer sebep ise, rögarın kendi içinde ki hattında bir çökme oluşmasıdır. Protesisat rögar gider..

Devamını Oku

Kanal Açma

Kanal Açma

Gider kanalı açma hizmeti sunan Protesisat firmamız, kanalın genişlik çapına göre profesyonel son teknoloji cihazlar ve görüntüleme sistemleri kullanarak kısa sürede kanalları açmaktadır. İstanbul'un kanal açma servisi Protesisat tuvalet, lavabo, pimaş, logar, kanalizasyon kanallarını robot cihazlarla kırmada..

Devamını Oku

Kameralı Kanal Açma

Kameralı Kanal Açma

Kameralı kanal açma; kanal içinde meydana gelen bir tıkanıklığın açılması için kameralı görüntüleme cihazı kullanılmasıdır. Protesisat, kanal açma işlemlerinde kameralı görüntüleme cihazı kullanmaktadır. Kameralı kanal açma işlemi sayesinde, kanal tıkanıklığının nedeni kesin olarak tespit edilir. Tespit işlem..

Devamını Oku

Kanalizasyon Temizleme (Kanal/Rögar/Pimaş)

Kanalizasyon Temizleme (Kanal/Rögar/Pimaş)

Firmamız kanal temizleme işini yapan profesyonel bir firmadır. Kanal temizleme, ihmal edilmemesi gereken önemli bir altyapı bakım çalışmasıdır. Firmamız, özel cihazlarla ve uzman ekipleri ile en kısa sürede ve profesyonel yöntemlerle kanal temizliği yapmaktadır. Tıkalı Kanal Açma Tıkalı kanal açma işlem..

Devamını Oku