Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Kanalizasyon (Lağım) Patladı

Kanalizasyon (Lağım) Patladı

Çok katlı binalarda, gider hatları büyük ve geniş olmalıdır. Yoğun kullanıma bağlı olarak ve tuvalete atılan yabancı cisimler nedeni ile bazen logar kuyusu dolabilir. Logar kuyusunun dolması olumsuz sonuçlar meydana getirmektedir. Logar Patlaması Logar hattının tıkanması sonucu logar patlaması meydana g..

Devamını Oku

Kanalizasyon Açma Fiyatları

Kanalizasyon Açma Fiyatları

Kanalizasyon tıkanıklığı, logar tıkanıklığı ve kanal tıkanıklığı açma hizmeti için fiyat araştırması yaparken, bazı tesisat sitelerinde fiyat yazdığını görürsünüz, 89 TL, 99 TL gibi fiyatlarla sizlerin dikkatini çekmek isteyen bu tür firmaların tek gayesi sizleri aldatmaktır. Aşağıdaki yazılan bilgiler sizler..

Devamını Oku

Kanal Görüntüleme

Kanal Görüntüleme

Kanal görüntüleme sistemleri, diğer adıyla robot kanal görüntüleme cihazları, tıkalı olan boru, kanalizasyon, logar ve pimaş giderlerini görüntüleyerek tıkanıklığın hangi noktada olduğunu saptamak ve tıkanan noktanın nasıl açılabileceği konusunda bizlere ışık tutan cihazlardır, arıza tespiti için kullanılan b..

Devamını Oku

Kanalizasyon Açma İstanbul

Kanalizasyon Açma İstanbul

Kanalizasyon tıkanıklığı yaşanan bölge için firmamız görüntüleme cihazları ile tıkanan bölgenin kontrolü sağlayarak olası tıkanıklığa sebep olan nesneleri görüntüler ve tıkanan nesnelerin kütlesine göre gider açma cihazı kullanarak tıkanıklığı açmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığı açan firmamız asla borulara, ..

Devamını Oku

Kameralı Rögar Açma

Kameralı Rögar Açma

Rögarlar, binadaki atıkların toplandığı alanlardır, rögarlar bina da tuvalet ve lavabolardan atılan atıkların meydana getirdiği tıkanıklıkla görevini yapamadığı zamanlarda temizlenmesi gerekir. Sık karşılaşılan bir diğer sebep ise, rögarın kendi içinde ki hattında bir çökme oluşmasıdır. Protesisat rögar gider..

Devamını Oku

Kanal Açma

Kanal Açma

Gider kanalı açma hizmeti sunan Protesisat firmamız, kanalın genişlik çapına göre profesyonel son teknoloji cihazlar ve görüntüleme sistemleri kullanarak kısa sürede kanalları açmaktadır. İstanbul'un kanal açma servisi Protesisat tuvalet, lavabo, pimaş, logar, kanalizasyon kanallarını robot cihazlarla kırmada..

Devamını Oku

Kameralı Kanal Açma

Kameralı Kanal Açma

Kameralı kanal açma olayı, kanal içinde meydana gelen bir tıkanıklığın açılmasının yanı sıra, tıkanıklığa neden olan sorunun tespit edilmesi olayıdır. Bugün her evin veya iş yerinin başına gelebilecek olan kanal tıkanıklığı için amaç teknolojik destekle profesyonel çözümler sunmaktır. Kanal Tıkanıklığını..

Devamını Oku

Kanalizasyon Nasıl Temizlenir ?

Kanalizasyon Nasıl Temizlenir ?

Kanalizasyon temizleme işleminde öncelikli olan hedef kanalizasyon borularını kırmadan ya da tesisatı parçalamadan kanalizasyondaki tıkanıklığı temizlemektir. Bunun için özel olarak kameralı robot cihazlar geliştirilmiştir. Bu robot cihazlar sayesinde hem işlem süresi kısalır hem de borular parçalanmadan işle..

Devamını Oku

Logar Tıkandı Ne Yapmalıyım ?

Logar Tıkandı Ne Yapmalıyım ?

Logar tıkanıklığına sebep olan etkenler genellikle çevreye atmış olduğumuz cisimler ( pet şişeler, kağıt peçeteler, gazeteler, kola kutuları, sigara izmaritleri vs.. ) ve evlerde kullanmış olduğumuz ve daha sonra lavabo borularına attığımız maddelerden ( atık yağlar, artan yemek artıkları, tuvalet kağıtları, ..

Devamını Oku