Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Sancaktepe Su Kaçağı Tespiti

Sancaktepe Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan su kaçağı tespit işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştiren servis ekibimiz su kaçaklarını robot cihazları ile kolay ve pratik bir şekilde tespit etmektedir. İstanbul’un her noktasında tüm ilçelere sunduğumuz hizmetlerimizde 12 adet servis aracımız ve hizmet personellerimiz sizlere en hızlı hizmeti sağlayabilmektedir.

sancaktepe su kaçağı tespitiYaşam alanlarınızda yaşanan su kaçaklarının tamir edilmesinin yanı sıra öncelikte tespit işlemi de oldukça önemli yer tutmaktadır. Sancaktepe su kaçağı tespiti hizmetleriyle en kaliteli hizmeti almanızı sağlayan firmamız gelişen teknolojiye yenilikçi anlayışı ile uyum sağlayarak hizmetlerinde teknolojik cihazları da kullanmaktadır. Bu sayede hata payı olmadan yaşam alanlarınızın neresinde olursa olsun su tesisatının her bölgesinde kırılma veya dökülme yapılmadan verilen hizmetlerinde kaçağın tam da yeri doğru bir şekilde belirlenerek hizmet almanız sağlanabilmektedir. Su kaçağının yaşanması ile gelecekte çok daha fazla masrafla karşılaşmanızı önleyebilecek olan Protesisat profesyonel tesisat çözümlerinde Sancaktepe su kaçağı tespiti hizmetleriyle kaliteli hizmeti almanın ayrıcalığını sizlere yaşatacaktır.

Alacağınız hizmet sonrası hiçbir problem yaşamayacağınızın garantisini sizlere verecek olan firmamız sürdürülebilir müşteri memnuniyetinde en kaliteli ve en hızlı hizmeti almanızı sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen konusunda uzman ekibimiz firmamıza bırakacağınız kaydınıza istinaden sizleri arayarak anında adresinize gelecektir. Tespit cihazlarıyla su kaçağı yaşanan yerin doğru bir şekilde belirlenmesi sağlanan Sancaktepe su kaçağı tespiti hizmetlerimizden aynı gün tüm Sancaktepe sakinleri yararlanabildiği gibi İstanbul’un tüm semtlerine hizmet götürebilmekteyiz. İhtiyacınız halinde almak istediğiniz hizmetlerimiz için sizler de firmamızla iletişime geçerek daha detaylı bilgiyi işin uzmanında edinebilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışında kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz firmamız rahatlığın keyfini yaşamanıza olanak sağlayacak. Gerek pis su tesisatında gerekse temiz su tesisatında yaşanan kaçak problemleri anında teknolojik cihazlar yardımıyla pratik bir şekilde belirlenmektedir.

Yorumlar (2)

 1. 3 Kasım 2016
  Cevapla

  merhaba,
  Sancaktepe de bulunan iş hanında ortak kullandığımız lavabo ve tuvaletlerde zaman zaman su sızıntısı meydana gelmektedir. 4 lavabo 4 tuvalet bulunmaktadır. Bakım ve onarım yaptırmak istiyoruz, ortalama bir fiyat verebilir misiniz. iyi çalışmalar,

 2. 20 Mart 2016
  Cevapla

  merhaba
  çalışma saatleriniz nasıl? haftanın her günü çalışıyormusunuz ? ancak hafta sonları müsait olabiliyorum, o yüzden soruyorum, teşekkürler

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir