Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Şişli Su Kaçağı Tespiti

Şişli Su Kaçağı Tespiti

Şişli su kaçağı tespiti firması ile kırmadan su kaçağı tespit hizmetlerinden faydalanabileceksiniz. Şişli ve çevresi başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerinde semt sakinlerine 12 servis arası ve ekibi ile aynı kalite ve istikrarda hizmet veren firmamız yapılarınızdaki su kaçaklarını cihazlarla tespit etmektedir.

şişli su kaçağı tespitiSu kaçaklarının gözlemlenmesi kadar yerinin doğru belirlenmesinin de oldukça önemli olduğu günümüzde yapılarınıza zarar vermeden su kaçağı yerini anında robot cihazlarımız ile doğru bir şekilde tespit ediyoruz. Talebinize bağlı olarak onarım hizmeti de sağladığımız hizmetlerimizden yalnızca tespit işlemi için hizmetlerimizden Protesisat ayrıcalığıyla sizler de faydalanabilirsiniz. Profesyonel olarak sunduğumuz hizmetlerden en hızlı şekilde yararlanarak zamanınızı sevdiklerinize ayırabileceksiniz.

Saatlerce su tesisatının bulunmaya çalışıldığı ve yapılarınızın zarar gördüğü eski usül yöntemleri yenilikçi anlayışıyla geride bırakan Şişli su kaçağı tespiti firması yapılarınızdaki su kaçaklarını dakikalar içerisinde cihazla yardımıyla belirleyebilmektedir. Her türlü tesisat çözümünde öncü olan firmamız müşteri memnuniyetinden ödün vermeden hizmet faaliyetlerine sizler için aralıksız devam etmektedir.

Vermiş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgiyi web sitemizden veya irtibat numaralarımız yoluyla müşteri danışmanlarımızdan edinebilirsiniz. Hizmet kaydınızı da bırakabileceğiniz gibi oluşan kaydınıza istinaden Şişli su kaçağı bulma firmamız servis ekibi sizleri arayacaktır. Kısa sürede adresinize gelerek kaliteli ve güvenilir bir hizmeti almanızı sağlayan servis ekibimiz vermiş olduğu hizmetlere garanti de vermektedir.

Yorumlar (1)

  1. 21 Eylül 2016
    Cevapla

    Şişlideki ofisimizin mutfak bölümünde meydana gelen lavabo tıkanıklığı sonrası kısa sürede kendini gösteren su sızıntıları tavanda nemlenme şeklinde ortaya çıkınca bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine firmanız ile görüştüm.Randevu ile çalışan firmanızdan bir sonraki günün sabahı için randevu aldım. Belirttiğim saatte şişli ofisimize gelen ekibinizin çalışma şekli,işine verdikleri önem ve kullandıkları elektronik cihazlar çok iyiydi.

    Tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti işlemleri için farklı cihazlar kullanan ekibiniz bu teknolojik adımlar sayesinde hızlı,hijyenik ve kaliteli sonuçlar elde etti. Sağladığınız bu üstün hizmetler ve müşteri memnuniyetinin sürekli olarak ön planda tutulmasından kaynaklı bütün ekibinize ve uzman firmanıza bir kez daha teşekkür ve tavsiye ederim.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir