Atık tuvalet borusu daralmış

Haşim Mert Ziyaretçi
Soru Sor

8-10 metre tuvalet borusu beton donması neticesinde daralmıştır zaman zaman mutfakda ki sifonda taşmaktadır yeterli tahliye olmadıgından sorun yaşamaktayım çözümü nedir borunun tamamı kırılmadan sorun giderilebilirmi tamamı kırıp yenilenmesi durumunda tahmini ne kadar ücret öderim saygılarımla
not. boru 100 lük olay yeri G.Antep

Yanıtlandı
5 yıl önce 3 yanıt 3,766 kez görüntülendi

Cevap (3)

 1. Protesisat çalışanı

  Haşim Bey; Beton donduğu zaman genleşme meydana gelir. Bu durum da tuvalet borusuna basınç uyguladığı için tuvalet borusunun daralmasına sebep olmuş olabilir. Sorunun nedenini kesin olarak belirlemek için kameralı görüntüleme cihazı ile tuvalet borusunun içi incelenmelidir. Belki betonun donması ile ilgili de olmayabilir. Atıklardan dolayı da tuvalet borusu daralmış olabilir. İkinci sorunuzun cevabına gelirse, Gaziantep için fiyat bilgisi veremeyiz. Çünkü şehirler arasında fiyat farkları oluşabilmektedir.


  YararlıYararlı(0) Yararlı değilYararlı Değil(0)
 2. Ziyaretçi zehra
  6 Ocak 2019
  Cevapla

  Esenyurt da bahçe katinda oturuyorumkanal borularinda tıkanıklık oluyor sorun tesbit ücreti nekadar ogrenebilirmiyim


  YararlıYararlı(0) Yararlı değilYararlı Değil(0)
 3. Protesisat çalışanı

  Maalesef site üstünden ücret hakkında bilgi veremiyoruz. Çünkü ücretlendirmeleri belirleyen belli başlı şartlar bulunmaktadır. Firmamızı arayan müşterilerden, hattın uzunluğu, borunun cinsi ve bir kaç detayı aldıktan sonra fiyat bilgisi verebilmekteyiz. Sitemizde bulunan "Fiyat teklifi isteyin" butonuna tıklayarak fiyat teklifi isterseniz müşteri hizmetlerimiz size dönüş yapacaklardır.


  YararlıYararlı(0) Yararlı değilYararlı Değil(0)

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir