Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Tuzla Su Kaçağı Tespiti

Tuzla Su Kaçağı Tespiti

Su kaçaklarında cihazlarla kırmadan su kaçağı tespiti yapan personellerimiz firmamız garantisinde kaliteli bir hizmeti en hızlı şekilde almanıza olanak sağlamaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetlerimizde 12 adet servis aracımız ile İstanbul’un her noktasında ihtiyaç sahiplerine ulaşım sağlayarak problemlerinizi ortadan stabil bir şekilde kaldırabilmekteyiz.

tuzla su kaçağı tespitiTuzla su kaçağı tespiti firması sizlere profesyonel bir tesisat hizmeti vermektedir. Teknoloji harikası cihazları ile su kaçağı yaşanan yeri hata payı olmadan belirleyen firmamız personelleri yaşam alanlarınızda kırma veya dökme gibi problemlerle sizi karşılaştırmadan gerek pis su gerekse temiz su tesisatında kaçak yerini doğru bir şekilde belirlemektedir. Kaliteli ve en hızlı hizmeti sunabilmek adına sürdürülebilir hizmet istikrarından ödün vermeyen firmamız profesyonel tesisat çözümleri ile ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olacak. Alanında uzman ekibimiz teknolojik cihazlar desteğiyle Protesisat garantisinde ücretsiz expertiz hizmeti ile yaşam alanlarınızda su kaçaklarının tümünü tespit etmektedir.

Su kaçağını önleme çalışmalarında öncü olan firmamızdan Tuzla su kaçağı tespiti hizmeti alabilmek için sizler de firmamız ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden canlı destek hattımızla veya iletişim numaralarımız yoluyla müşteri danışmanlarımızdan sizler de ihtiyaçlarınız halinde detaylı bilgi edinebilirsiniz. Tuzla su kaçağı tespiti hizmetlerimizden faydalanmak için müşteri danışmanlarımıza bırakacağınız kayıt için personellerimiz çok geçmeden sizi arayacaktır. Kısa sürede adresinize gelecek olan firmamız personelleri dakikalar içerisinde kaçak problemlerinin yaşandığı yeri anında teknolojik cihazlar yardımıyla belirleyecektir. Müşteri memnuniyetini amaç edinerek sürdürdüğümüz hizmet faaliyetlerinde genişleyen memnun müşteri potansiyeline sizleri de dahil eden firmamız İstanbul’un tüm semtlerine aynı kalite ve istikrarla hizmet vermeye sizler için aralıksız devam ederek çalışmalarını sürdürmektedir. Detaylı bilgi için sizler de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar (1)

  1. 3 Kasım 2016
    Cevapla

    Tuzla Evliya Celebi mahallesi Hatboyu caddesinde oturuyorum. jakuzi su kaçırıyor. Ayrıca genel bakım da yaptırmak istiyorum. Ortalama fiyat nedir bilgi verebilir misiniz. şimdiden teşekker ederim, iyi günler…

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir