Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Ümraniye Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti

Kaliteli hizmet anlayışında kırmadan su kaçağı tespitini teknolojik cihazlar yardımıyla yapmaktayız. İstanbul’un her noktasına 12 adet servis aracımız ile hizmet ulaştıran firmamızla sizler de iletişime geçerek su kaçaklarının cihazlar yardımıyla tespit edilmesini sağlayabilirsiniz.

ümraniye su kaçağı tespitiProtesisat ayrıcalığı ile tüm tesisat problemlerinizi kalıcı bir şekilde ortadan kaldırabileceksiniz. Konusunda uzman personellerimizin siz değerli müşterilerine sunduğu hizmetlerde en kaliteli hizmeti almanın avantajlarını yaşayacağınız firmamızda Ümraniye su kaçağı tespiti hizmetlerimizle Ümraniye sakinlerine en hızlı hizmeti sağlamaktayız. Pissu tesisatında veya temiz su tesisatında gözlemlediğiniz kaçak problemleri için iletişime geçeceğiniz firmamız teknoloji harikası robot cihazları ile hata payı olmadan problemi en doğru şekilde yerinde belirlemektedir. Kırma ve dökme işlemleri olmadan Ümraniye su kaçağı bulma işlemleri uzman ekibimizin cihazlar desteğiyle dakikalar içerisinde kaçağın yerinin belirlenmesi sağlanmaktadır.

Hizmet deneyiminde yılların verdiği tecrübe ile kaliteli hizmet istikrarından ödün vermeyen firmamız yenilikçi anlayışın gerektirdiği her türlü robot cihazlara sahip olarak en hızlı ve en kaliteli hizmetle ihtiyaçlarınıza karşılamanıza olanak sağlamaktadır. Kolay ve pratik bir şekilde yapılan tespit işlemi yapılarınızın zarar görmemesi adına oldukça önemlidir. Bu neden Ümraniye su kaçağı tespiti hizmetlerimizden faydalanmak adına web sitemiz üzerinden veya iletişim numaralarımız yoluyla işi uzmanına danışarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ücretsiz expertiz hizmetlerimizde firmamızı aramanızla bırakacağınız kayda istinaden kısa sürede uzman ekibimiz sizlere dönüş sağlayarak adresinize gelecektir. Su kaçaklarının tümünün tespit edildiği hizmetlerimizde sizler de en kaliteli hizmeti almanın ayrıcalığını ve rahatlığını yaşayacaksınız. Yaygın hizmet ağımızda Ümraniye semti sakinlerine kaçak tespit hizmetleri sağladığımız gibi İstanbul’un tüm semtlerine en kaliteli hizmetleri vermek adına faaliyetlerimizi sizler için aralıksız sürdürüyoruz.

Yorumlar (3)

 1. 3 Kasım 2016
  Cevapla

  iyi günler,
  Mutfak giderinden pis su geri sızıyor. Gider borusu tıkanmış olabilir mi? veya başka bir problem mi var? Ümraniye deki yeriniz nerede?

 2. 3 Kasım 2016
  Cevapla

  merhaba,
  Ümraniye de bulunan pide salonumda tuvaletin birinde su sızıntısı meydana geldi. Yoğunluktan dolayı kullanmak durumunda kalıyoruz. Servisiniz akşam 10 dan sonra gelebilir mi? bilgi verir misiniz. iyi günler…

 3. 21 Eylül 2016
  Cevapla

  Tuvalet tıkanıklığı gibi pis bir işe bu denli hijyenik ve teknolojik çözümler getirdiğiniz, müşterilerinizin sıkıntılarını sağlıklı bir şekilde dinlediğiniz ve aynı oranda cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.Hem tuvalet tıkanıklığı hem de su kaçağı tespiti için Ümraniye Protesisat firmanızdan hizmet aldım ve son derece memnun kaldım. Daha önce bu tarz işlere böylesine önem verildiğini hiç görmemiştim. Kullandığınız robot makineler ve elektronik dinleme cihazları sayesinde bu tesisat aksaklıkları hiç olmadığı kadar basit ve kaliteli olarak halledildi. Hepinize bu güzel hizmetlerinizden dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim….

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir