Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Üsküdar Su Kaçağı Tespiti

Üsküdar Su Kaçağı Tespiti

12 adet servis hizmeti aracımız ve konusunda uzman ekibimiz ile İstanbul’un her noktasına hizmet sağlayarak ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olan firmamız yapılarınızda yaşanan su kaçaklarını cihazlar yardımıyla kırmadan tespit etmektedir. Su kaçakları için kullanılan cihazlar ile dakikalar içerisinde su kaçak yerleri belirlenebilmektedir.

üsküdar su kaçağı tespitiÜsküdar su kaçağı tespiti firması tüm Üsküdar sakinlerine en hızlı kaçak tespit hizmetlerini sağlayarak etkili ve kalıcı çözümleri beraberinde sunmaktadır. Pis su gider tesisatında veya temiz su tesisatında yaşanması muhtemel su kaçaklarını teknolojik cihazlar yardımıyla tespit eden firmamız konusunda uzman ekibi kaliteli hizmet anlayışında müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Protesisat garantisinde ücretsiz expertiz hizmetlerimizden faydalanacağınız hizmet faaliyetlerinde yaşam alanlarınızda su kaçaklarının tespitini yaptırabilirsiniz. Hem yapılarınızın ömrünü uzatmak adına hem de gelecekte daha büyük masrafla karşılaşmamak adına evlerinizde veya iş yerlerinizde gözlemlediğiniz su kaçağı için sizler de Üsküdar su kaçağı bulma hizmetlerimizden hiç vakit kaybetmeden faydalanabilirsiniz.

Eski usül yöntemlerde yapılarınızın tesisat geçen bölümlerinde kırılma gibi işlemlerle belirlenen tespit işlemi Üsküdar su kaçağı tespiti hizmetlerinde tamamen profesyonel olarak hata payı olmaksızın teknolojik cihazlar desteğiyle belirlenmektedir. Kaliteli bir hizmeti alacağınız firmamızda yenilikçi anlayışın sektöre kazandırdığı tespit cihazlarıyla sizlere hizmet veren firmamız personelleri dakikalar içerisinde su kaçaklarının nerede olduğunu belirlemektedir. Aklınıza takılan tüm soru ve sorunlarınızın yanıtını bulmak adına işin uzmanına ulaşım sağlayarak problemlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Profesyonel tesisat çözümlerinde öncü olan firmamız İstanbul’un tüm semtlerine hizmet verebilecek bir kapasitede faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamıza bırakacağınız hizmet kaydı ile sizlere dönüş sağlayan personellerimiz kısa sürede adresinize gelerek kaçak tespiti işlemlerini başlatarak kaliteli bir hizmeti almanızı sağlayacaktır.

Yorumlar (2)

  1. 3 Kasım 2016
    Cevapla

    Dubleks dairenin üst katta bulunan tuvalettinden aşağı sızıntı var. Temiz su borusundaki çatlak veya vanadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Üsküdar Mimarsinan mahallesinde otoruyorum. Servis ücretiniz sabit mi? bilgi alabilirmiyim. hayırlı günler…

  2. 21 Eylül 2016
    Cevapla

    Yoğun iş temposundan kaynaklı, özensiz kullanımlar sonucu üsküdar daki evimde tuvalet tıkanıklığı ve bu tıkanıklık, aynı zamanda su kaçağı şeklinde alt kat komşumun tavanında nemlenme, rutubetlenme gibi can sıkıcı durumların oluşmasına neden oldu. Sorunu hızlıca çözmek ve daha da büyümesini engellemek adına tavsiye üzerine firmanızı aradım. Su tesisatı problemini halletmek için gönderilen ekipten çok memnun kaldım.Hem hızlı hem sağlıklı hem de müşteri memnuniyetinin zirvede tutulduğu bir hizmetti.Kullanmış oldukları akustik dinleme ve kameralı görüntüleme cihazları sayesinde tıkalı olan bölgeler kırmadan tespit edildi ve robot makine adı verdikleri bir cihaz sayesinde de tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirildi.Tüm ekibe ve firmanıza güler yüzlü çalışma temposundan,sunduğu kaliteli hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir