Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti

Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti

Yapılarınızdaki su kaçakları teknolojinin sunduğu imkanlar dahilinde cihazlarla kırmadan tespit edilebilmektedir. Kullandığımız teknolojik cihazlar sayesinde yapılarınızda kırılma ve dökülme yapmadan su kaçağı tespitini anında belirliyoruz. Hata payına yer verdiğimiz hizmetlerimizde İstanbul’un tüm semtlerine 12 servis aracımız ile kesintisiz bir hizmet sağlamaktayız.

zeytinburnu su kaçağı tespitiZeytinburnu ve çevresinde Zeytinburnu su kaçağı tespiti firmamız anında ihtiyaçlarınıza çözüm alternatifleriyle adresinize gelecektir. İstikrarlı hizmet anlayışında kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen firmamız Protesisat ayrıcalığında vermiş olduğu tüm hizmetlere garanti de sağlamaktadır. Firmamızla iletişime geçmenizle bırakacağınız hizmet siparişi kaydı sonrası hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Zeytinburnu su kaçağı bulma hizmetlerimiz dahilinde sizi arayacak olan konusunda uzman servis ekibimiz randevu saatiyle adresinize gelerek kaçak tespit çalışmalarını başlatacaktır.

Pis su gider tesisatı ve temiz su tesisatında olası kaçakları teknolojik cihazları ile anında belirleyen ekibimiz olası kaçak durumlarında talebinize göre onarım çalışmaları ile de problemlerinizin giderilmesine yardımcı olacaktır. Kaliteli bir hizmeti alacağınız Zeytinburnu su kaçağı tespiti firmamız ile hem yapılarınızı koruma altına almış olacak hem de zamanınızdan ve bütçenizden tasarruf sağlayabileceksiniz. İrtibat numaralarımız yoluyla veya web sitemiz üzerinden sizler de tesisatınızla ilgili her türü soru ve sorununuzu işin uzmanına danışabilirsiniz. Kesintisiz, kaliteli ve en hızlı hizmet anlayışında ön planda olan müşteri memnuniyeti firmamızın temel amacı arasında olmakla birlikte profesyonel bir hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Yorumlar (1)

  1. 21 Eylül 2016
    Cevapla

    Hem öğrenci olan hem çalışan zeytinburnunda aynı evde kalan 2 arkadaş olarak su tesisatı sistemlerinin olduğu alanlara gerekli önemi veremedik ve tuvalet giderinin tıkanması sonucu su kaçağı problemi ile karşılaştık. İki katlı evin üst katında meydana gelen bu problem duvarda su izlerinin kendini göstermesi ile sonuçlandı. Su kaçağı tespiti ve tuvalet gideri tıkanıklığı ile ilgili yaptığımız araştırmalar sonucu tesadüf eseri firmanızı bulduk ve hizmet aldık.Personelinizin kullandığı elektronik cihazlardan,müşteri memnuniyetine kadar her şey çok muhteşemdi.Bu sayede su kaçağı tespiti de,tıkanıklık açma işlemleri de son derece hijyenik ve kaliteli olarak halledildi., Aldığız parayı son kuruşuna kadar hak ediyorsunuz.Emeğiniz,kaliteniz ve güler yüzünüz için çok teşekkür ederiz.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir