Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Evdeki Su Tesisatı Sızıntısı Nasıl Önlenir ?

evdeki-su-tesisati-sizintisi-nasil-onlenir

Evlerde temiz su gider yollarını ve pis su gider hatlarını oluşturan su tesisat borularında zaman zaman su tesisat borularının kurulumu yapılırken yanlış işlemlerin ( Su tesisat borularında sahte malların kullanılması, boruları iç içe tutan contaların yamuk veya yanlış takılması, su tesisat borularının hammaddesi olan plastiklerde kırık, çatlak veya deliklerin olması ) yapılması yüzünden ve evlerde su tesisat borularının geçmiş olduğu yerlerde çöküntülerin oluşması gibi nedenlerden dolayı su sızıntıları meydana gelebilmektedir.

Bu gibi sorunları çıplak gözle görmek imkansızdır. Çünkü su tesisat boruları kurulumu yapılırken duvarların içinden veya fayansların altından geçirilerek yapılmıştır. Bu da herhangi bir su sızıntısı durumunda duruma müdahale etmemizi ve oluşan sızıntıyı engellememizi engeller. Bu yüzden kendi imkanlarımız ile engelleyemediğimiz su sızıntılarını çözüme kavuşturmak adına dalında uzman olan personellerden yardım almak gerekmektedir. Dalında uzman olan personeller üstün modern teknolojik cihazlar kullanır ve bizim kendi imkanlarımız ile ulaşamadığımız su tesisat borularına bu teknolojik aletleri kullanarak ulaşır ve evdeki su tesisatı sızıntısı önler.

Kurumsal firmamızın uzman ekipleri evdeki su tesisat sızıntısını önlemek adına akustik ses dinleme, termal görüntü alma ve elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazlarını kullanır. Bu cihazları sorunsuz bir şekilde kullanmak içinde özel eğitimler almışlardır. Peki kullanılan teknolojik aletler ile evdeki su tesisatı sızıntısı nasıl önlenir ?

Kurumsal firmamızın uzman ekipler su tesisat sızıntısını önlemek adına önce elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazını kullanır ve bu cihaz yardımı ile su tesisat borularının geçiş noktalarını belirler. Daha sonra pimaş gider hatlarında oluşan sızıntılar için termal görüntü alma cihazı ve temiz su hatlarında meydana gelen sızıntı için de akustik ses dinleme cihazını kullanır. Bu cihazlar yardımı ile su tesisat sistemlerinde sızıntıların odak noktaları bulunur ve sızıntının  olduğu tesisat borularına ulaşılır. Sızıntıların oluştuğu tesisat boruları tamir edilerek veya değiştirilerek sızıntılar önlenir ve sizlere sorun yaratan faktörler ortadan kaldırılır. Uzman ekiplerimiz iş bitiminde sizlere iş sözleşmesi ve garanti belgesini sunarak işlemlere son verir.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir