Müşteri Temsilcimiz
Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Lavabo tıkanıklığı açma fiyatları binanın hangi katında olduğuna veya üst katlardan su kullanıldığında sizin lavabo giderinizden geri tepme yapıyor mu gibi durumlara göre değişiklik göstermektedir. Sorunun detayını bilmeden fiyat vermek aldatıcı olur. Sadece robotla gider borusundaki tıkanıklığı açmak yeterli değildir açtıktan sonra pimaş görüntüleme kamerası ile gider borusun içi kontrol edilmelidir çünkü tam olarak açılmış mı? lavabo gider borusunun içinde farklı bir sorun var mı? görülmesi gerekir, aksi taktirde çok kısa bir süre sonra aynı sorunla tekrar karşılaşabilirsiniz.

Lavabo tıkanıklığı açma fiyatları neye göre değişir ?

Mutfak, banyo lavabo gider borusu pimaş borumudur, pik borumudur, ana logar borusumudur, tıkanıklığın olduğu yer, bodrum katmıdır, üst katmıdır, üst kattaki komşularınız su döktüğünde sizin lavabonuzdan taşma yapıyormu, bu tip sebepler öğrenilmeden fiyat yazılması doğru değildir.

Sitelerine Direk Fiyat Yazanlara Aldanmayın !

Kesinlikle itimat etmeyin, sitelerinde fiyat belirtip sizleri aldatmaya çalışan şahısların tek amacı, sizden sorunu tam olarak bilmeden ve çözmeden ücret almaktır.

Telefonda Yanıltıcı Fiyat Verirler !

Değerli müşterilerimiz, 69 TL, 59 TL gibi komik rakamlar yazarak mutfak ve banyo lavabo tıkanıklığını açarız yazan web sitelerine itimat etmeyin, Lavabo tıkanıklığı açma ücreti sorunun sebebine göre değişiklik gösterir. Sorunu tam anlamıyla bilmeden, telefonda sizlerin sorunları dinlenmeden fiyat vermek anlamsız ve yanıltıcıdır.

Kameralı Cihazları Olmadan Sorunu Tam Anlamıyla Çözemezler !

Protesisat firmamız gibi sadece belli başlı kurumsal firmalarda bulunan kameralı cihazlar, gider hatlarındaki sorunların sebebini tespit etmek amacıyla kullanılır, bu cihazlar kullanılmadan açılan lavabo giderleri  tam olarak açılamaz, gelip geçici çözüm üreten, kameralı cihazları olmayan bu tür firmalara kesinlikle itimat etmeyiniz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyat Aralığı Nedir ?

Değerli müşterilerimiz, burada bahsedilenler, sizlerin düzenbaz tesisatçılara aldanmamanızı sağlamaktır, tesisat sektörünün lideri, Protesisat olarak belirtmek isteriz ki, kameralı görüntüleme yapıp, robot cihazlarlada tıkanıklığı açma ücreti minimum 300 TL den başlamaktadır.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir