Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatları

İstanbul'un Tüm İlçelerine Aynı Fiyata Servis Hizmeti

Lavabo açma ile ilgili bir takım internet site sayfalarına lavabo açma fiyatı yazdığını görürsünüz, bilmenizi isteriz ki sitesine fiyat yazan şahıslar, sorunun detayını bilmeden sadece sizlerin dikkatini çekmek için fiyat yazarlar. Çünkü sebebi öğrenilmeden fiyat vermek aldatıcı olur.

Lavabo tıkanıklığı açma fiyatları neye göre değişir ?

Mutfak, banyo lavabo gider borusu pimaş borumudur, pik borumudur, ana logar borusumudur, tıkanıklığın olduğu yer, bodrum katmıdır, üst katmıdır, üst kattaki komşularınız su döktüğünde sizin lavabonuzdan taşma yapıyormu, bu tip sebepler öğrenilmeden fiyat yazılması doğru değildir.

Sitelerine Direk Fiyat Yazanlara Aldanmayın !

Kesinlikle itimat etmeyin, sitelerinde fiyat belirtip sizleri aldatmaya çalışan şahısların tek amacı, sizden sorunu tam olarak bilmeden ve çözmeden ücret almaktır.

Telefonda Yanıltıcı Fiyat Verirler !

Değerli müşterilerimiz, 69 TL, 59 TL gibi komik rakamlar yazarak mutfak ve banyo lavabo tıkanıklığını açarız yazan web sitelerine itimat etmeyin, Lavabo tıkanıklığı açma ücreti 150 TL den başlayarak sorunun sebebine göre değişiklik gösterir. Sorunu tam anlamıyla bilmeden, telefonda sizlerin sorunları dinlenmeden fiyat vermek anlamsız ve yanıltıcıdır.

Kameralı Cihazları Olmadan Sorunu Tam Anlamıyla Çözemezler !

Protesisat firmamız gibi sadece belli başlı kurumsal firmalarda bulunan kameralı cihazlar, gider hatlarındaki sorunların sebebini tespit etmek amacıyla kullanılır, bu cihazlar kullanılmadan açılan lavabo giderleri  tam olarak açılamaz, gelip geçici çözüm üreten, kameralı cihazları olmayan bu tür firmalara kesinlikle itimat etmeyiniz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyat Aralığı Nedir ?

Değerli müşterilerimiz, burada bahsedilenler, sizlerin düzenbaz tesisatçılara aldanmamanızı sağlamaktır, tesisat sektörünün lideri, Protesisat olarak belirtmek isteriz ki, kameralı görüntüleme yapıp, robot cihazlarlada tıkanıklığı açma ücreti minimum 150 TL den başlamaktadır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir