Pimaş Açma Fiyatları

İstanbul'un Tüm İlçelerine Aynı Fiyata Servis Hizmeti

Pimaş boru açma fiyatları hususunda bazı web sitelerinde fiyat yazdığını görebilirsiniz, tıkalı olan pimaşların ne tür bir sorundan ötürü tıkandığını bilmeden fiyat verilmesi asla doğru değildir. Sizleri fiyat yazarak dikkatinizi çekmeyi hedefleyen bu tür sitelerden uzak durmanızı öneriyoruz

Pimaş Aç Fiyatları Neden Değişir ?

Değerli müşterilerimiz, pimaş hattındaki tıkalı olan bölge bodrum kat mı, pimaş boruları pik borumu, künk borumu, eğer sorun tuvalet pimaşlarında mı, lavaba pimaşlarında mı, telefonda sizden gelen genel bilgiye göre fiyat verilmesi önem arz etmektedir.

Sadece Pimaş Açma Robotu Yeterli Değildir !

Tıkalı olan pimaşların açılması için önce sorunun sebebi tespit edilmesi gerekir, Protesisat firmamız tıkanıklıkları önce, kameralı cihazlarla kontrol eder, sorunu görüntüler ve tespit eder, sonrasında tıkalı olan bölge robot cihazlarla titizlikle açılır, sonrasında tekrar pimaş hatları kamera ile temizlenebilmişmi teyit edilir.

Pimaş Açıcı Şahıslarda Kamera Bulunmaz !

Lavabo, tuvalet, mutfak ve banyo pimaş aç için servis çağırmadan önce lütfen kameralı cihazları olup olmadığını sorun, kameralı cihazları olmayan firma ve şahıslar, pimaş gider hatlarınızı tam olarak temizleyemez ve işlerini iyi yapamadıkları gibi tesisat borularınızın çatlamasına veya kırılmasına sebep olurlar.

Pimaş Açma Fiyatları Nedir ?

Değerli müşterilerimiz, müşteri temsilcilerimiz ile görüştüğünüzde arızanın bulunduğu yer, ne gibi sorunlar yaşadığınız ile ilgili çeşitli sorular sorularak arızanın sebebi kısmen öğrenilmiş olur, pimaş açma fiyatları 150 TL den başlayarak, müşteri temsilcilerimiz ile görüşmenize binaen sizlere net fiyat verilmektedir.

Bilgi : Yukarıda bahsedilen bilgiler, siz değerli müşterilerimizin yanlış firmalarla çalışmamanız için, sonrasında doğacak kötü sonuçlara maruz kalmamanız için bilgi mahiyetinde görüşlerinize sunulmuştur.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir