Müşteri Temsilcimiz
Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

İstanbul Robotla Tuvalet Açma

Tuvaletler, kullanıcıların kullanımına bağlı olarak yada onarım sırasında ustaların yaptığı hatalardan ötürü tıkanabilir. Kullanıma bağlı tıkanıklık sebepleri, tuvalet giderlerine atılan erimeyen cisimlerdir. Örneğin; ıslak mendiller erimez ve tıkanmaya neden olur, çocuk bezi yine aynı şekilde gider borusundan geçemez, tuvalete atılan plastik maddeler de erimez ve tuvalet giderinde tıkanıklığa sebep olur. Usta hatalarından da bahsedersek, tadilat yaptırdığınız banyo ve tuvaletlerde, giderlere harç beton, kireç gibi maddeler dökülürse giderler tıkanabilir.

Protesisat firmamız, tuvalet giderlerine dökülen harç beton kireç gibi maddeler dökülmediyse, tuvalet ve banyo giderlerini açar. Robot cihazlar kullanarak herhangi bir tadilat gerektirmeden hızlıca soruna müdahale eder. Ayrıca firmamız tıkanıklığın sebebini bulmak için kameralı görüntüleme cihazları kullanır. Sorun tespit edilir, gider hatlarınızda bir sorun varsa sizlere raporlanır.

Firmamız İstanbul’un tüm noktalarına hizmet vermektedir. Fiyat farkı olmadan Tüm istanbuldaki müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizleri aramanız halinde servis ekibimiz 2 saat içerisinde soruna müdahale edecektir.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir