Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları (Lavabo – Klozet – Pimaş)

Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları bir çok etkene göre değişiklik göstermektedir. Örneğin, bodrum katlarda tıkanıklık açmak bir hayli zordur; çünkü binanın tüm gider boruları bodrum kata inerek zeminden ortalama 10 metre yatay şekilde binanın temel betonunun içinden kaldırımdaki rögar’a kadar ilerler, bu yataydan döşenen bina ana  gider borusuna %2 eğim verilmesi gerekir aksi takdirde kullanıma bağlı olarak kısa süre içersinde tuvalet tıkanıklığı olmaktadır.

Tıkanıklık Açma Fiyatları

Kamera İle Görüntüleme Müdahale Süresi Fiyatı
Tuvalet Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 2 saat 150 TL
Logar Tıkanıklığı Açma (Logar Temizleme) Evet Maks. 2 saat 250 TL
Klozet Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 2 saat 150 TL
Lavabo Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 2 saat 150 TL
Pimaş Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 2 saat 150 TL
Banyo Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 2 saat 150 TL
Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 2 saat 200 TL
BİLGİ : Yukarıda belirtilen fiyatlar standart işlemler için belirlenen fiyatlardır. Net fiyat bilgisi almak için firmamız ile iletişime geçin.

Tıkanıklık Açma Fiyatları Neye Göre Değişir?

 • Dairenin bulunduğu kat (Bodrum kat, üst kat)
 • Gider borusunun cinsi (Künk, pimaş, pik)
 • Bireysel hat veya ana hat olması
 • Bina içi veya bina dışı tıkanıklık olması

Ayrıca yapı türü, meskenlerde tripleks gibi farklı ev türleri için fiyat değişiklikleri söz konusu olabilir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları yukarda belirtilen şartlara göre belirlenir. Ayrıca çok az firmada bulunan bilgisayar destekli kameralı görüntüleme cihazı ile tuvalet boruları görüntülenerek ayrıntılı olarak incelenir. Gider açma fiyatları hakkında net bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Klozet Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Klozet tıkanıklığı açma fiyatları ile tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları arasında pek fark yoktur. Tuvalet tıkanıklığında olduğu gibi bodrum katta veya üst katta olması fiyatlandırma konusunda etkili bir unsurdur.

Klozet tıkanıklığında, tıkanıklığı açmak için, klozet taşı yerinden sökülür ve cihazla tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirilir. Tıkanıklık açma işlemi bittikten sonra taş tekrar yerine monte edilir.

Pimaş Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Pimaş tıkanıklığı açma fiyatları, pimaşın lavaboya mı ait olduğu veya tuvalete mi ait olduğu fiyatı belirleyen unsurlardandır. Ayrıca tıkalı olan pimaş borusu, bina ana hattı ise pimaş açma fiyatları değişlik gösterir.

Tıkalı olan pimaş bodrum kattaysa, tıkanıklığı açmak daha zor işlemler gerektirir, bu nedenle tıkalı boru açma fiyatları normal dairelere göre değişiklik arz eder. Genelde bodrum katta bulunan pimaş, binanın bütün giderlerinin buluştuğu kısım olur. Ana hatta meydana gelen bir tıkanıklıkta, bodrum kattaki dairenin giderlerinde taşma yapar bu durumda ana hat tıkanıklığını açmak gereklidir ve bu işlem daha uğraştırıcı olduğu için normal daireye göre fiyat değişikliği söz konusu olur.

Ana Gider Hattı Tıkalıysa:

Dairenizde tıkanıklık varsa ve üst katlarda her kullanımdan sonra sizin dairenizde taşma oluyorsa binanın ana gider hattında tıkanıklık olduğu anlamına gelir. Ayrıca ana hattın uzunluğuna göre pimaş tıkanıklığı açma fiyatlarında değişiklik söz konusudur. Tıkanıklık açma işleminden sonra, bilgisayar destekli kameralı görüntüleme cihazı ile boru içi incelenir.

Tıkanıklık herhangi bir atıktan kaynaklanırsa açılır, ancak hat içinde harç, moloz vb. cisim varsa tıkanıklığın açılması oldukça güçtür. Bu nedenle tıkalı olan pimaşın değiştirilmesi gerekebilir. Bunun belirlenebilmesi için servis personellerimiz tarafından kameralı cihazlar ile gerekli kontrollerin sağlanması şarttır.

Daire İçi Tıkanıklıksa:

Daire içi tıkanıklıklarda, pimaş tıkanıklığı açma fiyatlarını belirleyen unsurlar arasında tıkalı olan daire bodrum kat veya üst katta olması belirleyici nedenlerdendir. Tıkanıklık açıldıktan sonra kameralı cihaz ile hattın içi tekrar kontrol edilir ve bu kontrol fiyata dâhildir.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Lavabo tıkanıklığının nedenleri genelde yemek atıkları ve kıllar olur. Tıkanıklığı açmak için robot cihazlar kullanılır ve tıkanıklık açıldıktan sonra, kameralı görüntüleme cihazı ile tekrar kontrol edilerek bilgi verilir.

Banyo lavabosu ise:

Lavabo altındaki sifon çıkarılarak, gidere gönderilen cihazla tıkanıklık açılır. Ve bu işlemin fiyatı standarttır.

Mutfak lavabosu ise:

Genelde mutfak lavabosu tıkanıklığına atık yağlar sebep olur ve banyo lavabosundan farklı olarak boru içinde yağlanma oluşur. Borunun tıkanmasına sebep olan yağlardan temizlenmesi gerekir. Yağlar zamanla katılaşarak sert bir cisim halini alır, artık kimyasal ürünler bu durumda işe yaramaz. Robot cihazlar ile yağlanmadan veya farklı sebeplerden dolayı tıkanan lavabo giderlerini açıyoruz.

Robotla lavabo tıkanıklığı açmak fiyatlarını net öğrenmek için, müşteri temsilcimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Logar Temizleme Fiyatları

Logar temizleme fiyatları ile mazgal, rögar ve kameralı kanal açma fiyatları arasında farklılıklar vardır. Ayrıca logar hattının uzunluğu da fiyatı belirleyen nedenlerden biridir.

Müşteri temsilcimizi arayarak, ayrıntılı verilen bilgiden sonra müşteri temsilcimiz logar temizleme fiyatları hakkında net bilgi verir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Sektörde çok sayıda tesisat firması bulunmaktadır ve hemen hepsi de kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma hizmetini verdiğini ifade etmektedir.

Ancak bir firmadan destek alınmadan önce o firmanın referanslarına, kullandığı cihazlara, teknik personelinin niteliğine, mobil servis ekibinin olup olmamasına dikkat edilmesi gereklidir.

Firmamızı sektördeki diğer firmalardan ayıran belli değerler ve özellikler bulunmaktadır.

 1. Firmamız ISO-9001 belgesine sahiptir.
 2. Firmamızın 20 servis aracı vardır ve tüm sorunlara kısa süre içinde müdahale edilebilmektedir.
 3. Servis personellerinin tamamı alanında uzmandır.
 4. Firmamız, İstanbul’un tüm ilçe ve mahallerine fiyat farkı olmadan hizmet sunmaktadır.
 5. Tıkanıklık açma işleminde kullanılan cihazların tamamı ileri teknoloji ürünlerdir.
 6. Firmamız, sektörde lider konumundadır.

 

Kameralı Cihazları Olup Olmadığını Sorun

Kameralı cihazlar ile pimaş boruları görüntülenir, buradaki görüntülemenin esas amacı, hattın içerisinde farklı bir sorun varmı, tam olarak açılmış mı, eğimle ilgili sıkıntı var mı, hattın içi temiz mi temizse de daha sonra tıkandığında illaki birşeyler kaçırılmış veya atılmış mı görüntülenerek tespiti yapılmalıdır. Bu tür kameralı görüntüleme cihazlarının ortalama fiyatları 15 bin dolardan başlar 30 bin dolara kadar çıkmaktadır. Bu tür şahısların profesyonel kameralı görüntüleme cihazları olmadığından tıkanıklığı, sizin de kendi başınıza pompa yardımıyla açabileceğiniz şekilde ki basit ve kesin çözümü olamayan yöntemleri denerler.

Yorumlar (3)

 1. 8 Eylül 2018
  Cevapla

  Merhaba, klozetimiz dün akşam tıkandı ve çok kötü durumdaydı ve evde misafir vardı.İnternetten bakındım, şirketinizi araştırdım referanslarınızı kontrol ettim ve bir çok şirket arasından sizi tercih ettim daha profesyonel bulduğum için. Sabah aradım ve hemen aksiyon alındı yarım saate gelindi ve 10 dk gibi çok kısa bir sürede işlem tamamlandı ne kırıldı ne de temizlik yapmamı gerektirecek bir durum oluştu. Oğuz Aktaş isimli personelinize güleryüzü ve hızından dolayı çok teşekkür ederek, bu kadar makul fiyata vermiş olduğunuz hizmete çok teşekkürlerimi iletiyorum.

 2. Memnuniyetinizi paylaştığınız için biz teşekkür ederiz…

 3. 7 Kasım 2017
  Cevapla

  Apartmanımızın zemin katında tuvaletin tabanındaki giderinde taşma var rogara çıkış borusundan çok az su geliyor altı ayda bir buradam rogar borusuna su hortumu sokarak tesisatçı açmaya çalışıyor açıldığında yağ peçete ıslak mendil ve tuvalet kağıdı gibi şeyler geliyor.sanıyoruz çıkış boru hattıda çökme yırtılma veya pislikleri tutacak birşey var burayı kamerayla kontrol ettirip kalıcı bir çözüm getirmek istiyoruz bu konuda yardımlarınızı rica ederiz Yönetici Necat Aksakal 0536 235**** Bayraklı-İZMİR

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir