Tuvalet Tıkanıklığı Açma Ücreti

İstanbul'un Tüm İlçelerine Aynı Fiyata Servis Hizmeti

Tuvalet tıkanıklığı sorunu ile karşı karşıya kaldığınızda çözüm sunan bir çok firmayı internette görebilirsiniz, tıkanıklık açtıkları iddiasıyla  150 TL – 200 TL nin altında ücretler yazmaktalar. Müşteri çekmek maksadıyla bu tür fiyatlar yazarak sizlerin dikkatini çekmek isterler.

Tuvalet tıkanıklığı açma ücreti neye göre değişir ?

Gider borusu künk borumu, pimaş borumu veya pik borumu, ana rogar borusumu, bodrum katmı üst katmı, tuvalet ana gider borusumu bireysel hatmı, üst katlardan kullanıldığında geri taşma yapıyormu gibi durumlara göre değişiklik göstermektedir.

Sitesinde Ücret Yazan Firmaların Oyununa Gelmeyin !

Kendilerini aramanızı sağlamak amacıyla sitelerine fiyat yazan sitelere dikkat, az fiyat yazarak tıkalı olan tuvaletleri açıyoruz yazan internet siteleri sezonluk, gelip geçici hizmet veren, sabit bir iş yeri olmayan, mobil çalışan kişilerden oluşurlar.

Peki Nasıl Olur da 150 TL nin Altında Tuvalet Açarlar?

Gittigidiyor, sahibinden gibi sitelerde 1000-2000 liraya satılan ucuz ve kalitesiz, pimaş borulara zarar veren cihazlar satın alarak bir anda tesisat sektöründe iş yapmaya çalışırlar, gelen personel vasat derecede amatör, kesinlikle sektörle ilgisi olmayan kişilerden oluşur, hal böyle iken hem müşteri memnuniyeti düşünülmez hemde tıkalı olan tuvaletler geçiçi olarak açılabilir, çoğu zaman da açamayarak servis ücretini yinede talep ederler.

Telefonda 89 TL, Geldiklerinde 250 TL Ücret İsterler !

Değerli müşterilerimiz, asıl amaçları tesisat sektöründeki emekleri hiçe sayarak sizleri aldatmaktır, yetersiz ekipman ve amatör kadrolarıyla tuvalet tıkanıklığı sorunlarınızda sizlerden telefon da talep ettikleri ücretin bazen 2 bazen 3 katı gibi ücret teklif ederler.

Kameralı Cihazları Olup Olmadığını Sorun !

Kameralı cihazlar ile pimaş boruları görüntülenir, buradaki görüntülemenin esas amacı, hattın içerisinde farklı bir sorun varmı, tam olarak açılmış mı, eğimle ilgili sıkıntı var mı, hattın içi temiz mi temizse de daha sonra tıkandığında illaki birşeyler kaçırılmış veya atılmış mı görüntülenerek tespiti yapılmalıdır. Bu tür kameralı görüntüleme cihazlarının ortalama fiyatları 15 bin dolardan başlar 30 bin dolara kadar çıkmaktadır. Bu tür şahısların profesyonel kameralı görüntüleme cihazları olmadığından tıkanıklığı, sizin de kendi başınıza pompa yardımıyla açabileceğiniz şekilde ki basit ve kesin çözümü olamayan yöntemleri denerler.

Kamera Sorduğunuz da Bizi Önerirler !

Değerli müşterilerimiz, tuvalet giderlerine gönderilen kameralı cihazlar Türkiye’de sadece parmakla sayılır derecede az firmalarda bulunmaktadır. Firmamız protesisat’ın sitesinde bulunan resimleri kendi sitelerine kopyalayan düzenbaz tesisatçıların oyununa gelmeyin. Çoğu amatör firmayı aradığınızda, kameralı cihaz ile kontrol yaptırmak istiyorum dediğinizde bizim telefonlarımızı verirler.

Bu tarz fiyat yazan firmalar kurumsal olmayıp, mahalle tesisatçısından farkları yoktur. Bu işin en önemli  kısmı  robot cihaz kullanımı ve nitelikli personellerin bu işlemi başarıyla tamamlamasıdır.  sorunsuz bir şekilde  tuvaletiniz açtırmak istiyorsanız, kurumsal firmamızdan ve eğitimli personellerimizden konuyla ilgili destek alabilirsiniz.

Tuvalet Açma Ücreti Ne Olmalıdır ?

Zemin kat ve bodrum kat dışında olan dairelerde tuvalet tıkanıklığı açma ve kameralı cihazlarla kontrol ücreti 150 TL ile 200 TL aralığındadır. Bodrum kat tuvalet açma fiyatı ise 200 TL ile 250 TL arasındadır. Sizlere bu fiyatların altında tuvaleti açarız diyen firma ve şahıslara kameralı kontrol yapıp yapmadıklarını sorun.

Yukarıda belirtilen uyarılar, siz müşterilerimizin düzenbaz tesisatçılara karşı tedbirli olmanız amacıyla hazırlanmıştır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir