Müşteri Temsilcimiz
Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Kameralı Rögar Açma

Rögarlar, binadaki atıkların toplandığı alanlardır, rögarlar bina da tuvalet ve lavabolardan atılan atıkların meydana getirdiği tıkanıklıkla görevini yapamadığı zamanlarda temizlenmesi gerekir. Sık karşılaşılan bir diğer sebep ise, rögarın kendi içinde ki hattında bir çökme oluşmasıdır. Protesisat rögar giderlerini robot cihazlar ve kameralı sistemlerle etrafa zarar vermeden açmaktadır.

Kameralı Cihazlarla ile Rögar İçi Görüntülenir !

Kameralı kayıt sistemlerimiz sayesinde rögarın tıkanıklık oluşturan boruları görüntülenir ve tıkanıklığın sebebi bulunur, tıkanıklığa yol açan maddeler tespit edilir, helezon yay uçlu robot cihazlarımız ile tıkanıklık kısa sürede açılır.

Robot Cihazlarla Rögar Nasıl Açılır ?

Robot cihazlarımız uçlarına takılan aparatlar sayesinde, tıkalı olan boru, kanal, kanalizasyon, logar ve rögar gibi tıkanıklığa yüz tutmuş giderler kolaylıkla açılmaktadır. Protesisat rögar açma cihazları ile kırma dökme olmadan kısa sürede gider tıkanıklıklarını açar.

İstanbul’un Tüm Noktalarına Tek Fiyat !

Protesisat İstanbul’un tüm noktalarına servis hizmeti sağlar, 12 adet servis aracı ile kısa sürede size ulaşır. İstanbul ‘un en uzak noktasına dahi servis ücreti değişmez, tek fiyat politikası ile sizlere ulaşır. Merkezi İstanbul’da olan Protesisat, Ankara, İzmir, Bursa da şubeleri bulunmaktadır. Dilediğiniz gün servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Yorumlar (1)

  1. Ziyaretçi Sezgin akdeniz

    yeni aldığım dalre ye birkaç defa lağam basmış kot 1 konumunda altta da daire ve sığınak var oraya birşey olmamış 150 lik pimaş olduğunu söyledi getirdiğimiz usta buraya lağam basmaz dedi ama biz tedirginiz heran basar korkusuyla yaşıyoruz kesin çözüm nasıl alınabilir.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir