Kameralı Rögar Açma

İstanbul'un Tüm İlçelerine Aynı Fiyata Servis Hizmeti

Rögarlar, binadaki atıkların toplandığı alanlardır, rögarlar bina da tuvalet ve lavabolardan atılan atıkların meydana getirdiği tıkanıklıkla görevini yapamadığı zamanlarda temizlenmesi gerekir. Sık karşılaşılan bir diğer sebep ise, rögarın kendi içinde ki hattında bir çökme oluşmasıdır. Protesisat rögar giderlerini robot cihazlar ve kameralı sistemlerle etrafa zarar vermeden açmaktadır.

Kameralı Cihazlarla ile Rögar İçi Görüntülenir !

Kameralı kayıt sistemlerimiz sayesinde rögarın tıkanıklık oluşturan boruları görüntülenir ve tıkanıklığın sebebi bulunur, tıkanıklığa yol açan maddeler tespit edilir, helezon yay uçlu robot cihazlarımız ile tıkanıklık kısa sürede açılır.

Robot Cihazlarla Rögar Nasıl Açılır ?

Robot cihazlarımız uçlarına takılan aparatlar sayesinde, tıkalı olan boru, kanal, kanalizasyon, logar ve rögar gibi tıkanıklığa yüz tutmuş giderler kolaylıkla açılmaktadır. Protesisat rögar açma cihazları ile kırma dökme olmadan kısa sürede gider tıkanıklıklarını açar.

İstanbul’un Tüm Noktalarına Tek Fiyat !

Protesisat İstanbul’un tüm noktalarına servis hizmeti sağlar, 12 adet servis aracı ile kısa sürede size ulaşır. İstanbul ‘un en uzak noktasına dahi servis ücreti değişmez, tek fiyat politikası ile sizlere ulaşır. Merkezi İstanbul’da olan Protesisat, Ankara, İzmir, Bursa da şubeleri bulunmaktadır. Dilediğiniz gün servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir