Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Kanalizasyon Açma Fiyatları

Kanalizasyon tıkanıklığı, logar tıkanıklığı ve kanal tıkanıklığı açma hizmeti için fiyat araştırması yaparken, bazı tesisat sitelerinde fiyat yazdığını görürsünüz, 89 TL, 99 TL gibi fiyatlarla sizlerin dikkatini çekmek isteyen bu tür firmaların tek gayesi sizleri aldatmaktır. Aşağıdaki yazılan bilgiler sizlerin bu tür firmalara karşı daha dikkatli olmanızı sağlamak amacıyla yazılmıştır.  

Kanalizasyon Ne Şekilde Açılmalıdır ?

ev ve işyerlerinin önündeki logarlar, pimaş kanalları, tuvalet, lavabo gider kanalları tıkandığında, öncelikle kameralı görüntüleme sistemleri ile gider borularının içi baştan başa görüntülenerek sorunun sebebi anlaşılmaya çalışır, sonrasında robot cihazlarla tıkanıklık açılır, ancak internet sitelerinde fiyat yazan firmaların kameralı cihazları olmadığı için sadece direk tıkanıklığa müdahale ederler ve tam anlamıyla tıkalı olan kanalizasyonları açamazlar.

Bilinçli Bir Müşteri Olmak İçin Lütfen Okuyun !

Değerli müşterilerimiz, kanalizasyon tıkanıklığı açan bir firma aradığınız da, mutlaka kameralı cihazları var mı sorun, eğer yoksa kanalizasyonları tam olarak açamazlar, gelip geçici bir çözüm sunarlar ve kısa sürede tekrar servis çağırmak zorunda kalırsınız,

peki neden kameralı cihazları yok ?

sebebi ise, kameralı cihazlar çok pahalı cihazlardır, Türkiye’de sadece bir kaç firmada bulunan bu cihazlar son derece profesyonel bir kullanım gerektirmektedir. Bu tür firmalara boş yere paranızı kaptırmayın !.

Kanalizasyon Açma Fiyatları Nedir ?

Değerli müşterilerimiz, kanalizasyon açma ücretini belirtmek için, müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sizlerle görüştüğünde sorunu gelen olarak sizden dinlerler, yapılacak çalışma genel olarak ortaya çıkacağından sizlere net bir fiyat verirler, bu fiyat kameralı görüntüleme cihazı ve kanal açma hizmetini kapsamaktadır. Kanalizasyon, logar, kanal, mazgal ve rögar için fiyat değişmektedir. Protesisat firmamızı arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Kanalizasyon Açma Fiyatları

Kamera İle Görüntüleme Müdahale Süresi Fiyatı
Tuvalet Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 2 saat 150 TL
Logar Tıkanıklığı Açma (Logar Temizleme) Evet Maks. 2 saat 250 TL
Klozet Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 2 saat 150 TL
Lavabo Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 2 saat 150 TL
Pimaş Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 2 saat 150 TL
Banyo Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 2 saat 150 TL
Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 2 saat 200 TL
BİLGİ : Yukarıda belirtilen fiyatlar standart işlemler için belirlenen fiyatlardır. Net fiyat bilgisi almak için firmamız ile iletişime geçin.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir