Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Kanalizasyon Açma Fiyatları

Kanalizasyon tıkanıklığı, logar tıkanıklığı ve kanal tıkanıklığı açma hizmeti için fiyat araştırması yaparken, bazı tesisat sitelerinde fiyat yazdığını görürsünüz, 89 TL, 99 TL gibi fiyatlarla sizlerin dikkatini çekmek isteyen bu tür firmaların tek gayesi sizleri aldatmaktır. Aşağıdaki yazılan bilgiler sizlerin bu tür firmalara karşı daha dikkatli olmanızı sağlamak amacıyla yazılmıştır.

Kanalizasyon Ne Şekilde Açılmalıdır ?

ev ve işyerlerinin önündeki logarlar, pimaş kanalları, tuvalet, lavabo gider kanalları tıkandığında, öncelikle kameralı görüntüleme sistemleri ile gider borularının içi baştan başa görüntülenerek sorunun sebebi anlaşılmaya çalışır, sonrasında robot cihazlarla tıkanıklık açılır, ancak internet sitelerinde fiyat yazan firmaların kameralı cihazları olmadığı için sadece direk tıkanıklığa müdahale ederler ve tam anlamıyla tıkalı olan kanalizasyonları açamazlar.

Bilinçli Bir Müşteri Olmak İçin Lütfen Okuyun !

Değerli müşterilerimiz, kanalizasyon tıkanıklığı açan bir firma aradığınız da, mutlaka kameralı cihazları var mı sorun, eğer yoksa kanalizasyonları tam olarak açamazlar, gelip geçici bir çözüm sunarlar ve kısa sürede tekrar servis çağırmak zorunda kalırsınız,

peki neden kameralı cihazları yok ?

sebebi ise, kameralı cihazlar çok pahalı cihazlardır, Türkiye’de sadece bir kaç firmada bulunan bu cihazlar son derece profesyonel bir kullanım gerektirmektedir. Bu tür firmalara boş yere paranızı kaptırmayın !.

Kanalizasyon Açma Fiyatları Nedir ?

Değerli müşterilerimiz, kanalizasyon açma ücretini belirtmek için, müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sizlerle görüştüğünde sorunu gelen olarak sizden dinlerler, yapılacak çalışma genel olarak ortaya çıkacağından sizlere net bir fiyat verirler, bu fiyat kameralı görüntüleme cihazı ve kanal açma hizmetini kapsamaktadır. Kanalizasyon, logar, kanal, mazgal ve rögar için fiyat değişmektedir. Protesisat firmamızı arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Kanalizasyon Açma Fiyatları

Kamera İle GörüntülemeMüdahale SüresiFiyatı
Tuvalet Tıkanıklığı AçmaEvetMaks. 2 saatBizi arayın
Logar Tıkanıklığı Açma (Logar Temizleme)EvetMaks. 2 saatBizi arayın
Klozet Tıkanıklığı AçmaEvetMaks. 2 saatBizi arayın
Lavabo Tıkanıklığı AçmaEvetMaks. 2 saatBizi arayın
Pimaş Tıkanıklığı AçmaEvetMaks. 2 saatBizi arayın
Banyo Tıkanıklığı AçmaEvetMaks. 2 saatBizi arayın
Kanalizasyon Tıkanıklığı AçmaEvetMaks. 2 saatBizi arayın
BİLGİ : Yukarıda belirtilen fiyatlar standart işlemler için belirlenen fiyatlardır. Net fiyat bilgisi almak için firmamız ile iletişime geçin.

Yorumlar (11)

 1. 25 Ekim 2019
  Cevapla

  merhabalar iyi çalışmalar bodrum katta oturan birisiyim bina 2017 yılında yapılmış yeni bina yani ama benim dairem ve karşı daireyi sürekli su basmakta yağmursuz havalarda bile bunu yaşayabiliyoruz sıklıkla ve sürekli dairenin girişinde bulunan vanadan evden çıkarken kapatmak zorunda kalıyoruz dün gece yine aynı sorunu yaşadık gece 2 de banyonun giderlerinden su yükselmeye başladı ve hemen vanadan kapatarak müdahelede bulundum bi ekip çağırdım robot yardımı ile açtılar ama pislikten kaynaklı bi tıkanıklık olmadığını muhtemelen yağlanmadan kaynaklı bir problem olduğu söylendi tahminim o ki cekvalf sistemi ya hiç yok yada bozuk apartmanda da bu konuyla ilgili ilgilnen yok karşı daire ile birlikte biz bunu kalıcı çözüm olarak yaptırtmak istiyoruz bu konudada firmanızdan yardım talep ediyoruz

 2. 13 Kasım 2018
  Cevapla

  Sitemizin logar kuyusu atıkla dolmuştu. Bunun için belediyeden yardım talep ettik. Logar kuyusunun siteye ait olduğunu ve kanalizasyon temizleme işini özel firmalara yaptırmamız gerektiğini söylediler. Firmamızdan servis talep edersek, kanalizasyon kuyusu tamamen temizlenir mi?

 3. Kanalizasyon temizleme ve logar açma çalışmalarını özel cihazlarla yapmaktayız. Öncelikle logar kuyusunun içi atıkla doluysa vidanjör ile bu atıklar temizlenir. Ardından da, kanalizasyon kuyusunun içi basınçlı su ile yıkanır.
  Firmamız logar temizleme çalışmalarını hassasiyetle yapmaktadır. Logar temizleme çalışması bittikten sonra logar kuyusunun içi ilk günkü gibi temiz olmaktadır.

 4. 12 Kasım 2018
  Cevapla

  Kanalizasyon temizleme çalışması yaparken sadece logar kuyusunu mu temizliyorsunuz yoksa kanalizasyon borusunu da temizliyor musunuz?

 5. Kanalizasyon temizleme çalışması farklılık göstermektedir. Logar temizleme çalışmasında, sadece logar kuyusundaki suyun temizlenmesinin yanı sıra, içinde atıklar varsa farklı çalışma yapılır.
  Logar açma çalışmasında logar boruları için ekstra bir çalışma yapılması gerekir.

 6. 9 Kasım 2018
  Cevapla

  Merhaba bizim apartmanda, bodrum katta bulunan tuvaletten su taşıyor. Bir tesisatçı çağırdık, kanalizasyon borusunda veya kanalizasyon kuyusunda tıkanma olabilir dedi. Bizde kanalizasyon hattına baktırmak istiyoruz ancak kanalizasyon açmak için bodrum kata çok zarar verilir mi?

 7. Kanalizasyon tıkanıklığı çok ciddi sorunlara sebep olur. Bodrumdan su taşması bu sorunlardan sadece biridir. Logar tıkanıklığı olduğunda, üst katlarda su tüketildiği zaman bodrum katta taşma olur.
  Firmamız kanalizasyon açma çalışmalarında kullandığı cihazlar sayesinde bodrum kat dahil hiç bir yere zarar vermez. Logar kuyusu atıkla dolmuşsa vidanjör ile logar temizleme çalışması yaptıktan sonra kanalizasyon borularını kontrol etmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı ile logar borularını inceledikten sonra tıkanıklık varsa robot cihazla logar açma çalışması yapmaktadır.

 8. 7 Kasım 2018
  Cevapla

  İyi çalışmalar.
  Biz 5 bloklu bir sitede oturmaktayız. Özellikle bizim binanın giriş kısmına yakın noktada çok kötü lağım kokusu gelmektedir. Çevrede kanalizasyon kuyusu da bulunmamaktadır. Gelen lağım kokusu neden kaynaklanıyor olabilir?

 9. Sitelerin ve apartmanların belediyeden bağımsız kendi logar kuyuları bulunabilmektedir. Sitelere ait olan logar kuyularının bakımı periyodik olarak yapılmalıdır.
  Logar temizleme çalışması periyodik olarak yapılmazsa, logar kuyusu atıklarla dolabilir. Bu durum çevreye kötü koku yayılmasına sebep olur.
  Sizin bulunduğunuz binanın giriş kısmına yakın noktada lağım kokusu geliyorsa büyük ihtimal logar kuyusu dolmuştur.
  Çevreye bakınmanıza rağmen logar kuyusu görmemişseniz eğer, logar kapağı uzun süre açılmadığı için yeri kaybolmuş olabilir.
  Adresinize gelen ekiplerimiz. Detektör ile logara kuyusu yerini tespit ettikten sonra kanalizasyon temizleme çalışmasına başlarlar.

 10. 5 Kasım 2018
  Cevapla

  Apartman yönetimi olarak kanalizasyon temizleme çalışmasını hiç yapmadık. Düzenli olarak logar temizleme çalışması yapılması gerektiğini sonradan öğrendik. Kanalizasyon temizleme çalışması çok uzun sürer mi? Ayrıca logar temizleme çalışmasında ekstra bir tadilat söz konusu olur mu?

 11. Firmamız 2003 yılından beri kanalizasyon açma, kanalizasyon temizleme, logar açma ve logar temizleme çalışması yapmaktadır.
  Eski yöntemlerde olduğu gibi kazma kürekle logar temizleme çalışması yapılmamaktadır. Kanalizasyon temizleme çalışmasında, kanalizasyon kapağı açılarak vidanjör ile kanalizasyon kuyusu içindeki atıklar temizlenir. Temizleme işlemi bittikten sonra basınçlı su ile kanalizasyon kuyusu yıkanır. Yıkama işlemi bittikten sonra, kameralı görüntüleme cihazı ile logar boruları içinde birikmiş atık olup olmadığı da tespit edilir. Logar borularında atık varsa bu atıklarda temizlenir ve işlem sonlandırılır. Kanalizasyon temizleme çalışması düzenli olarak yapılmazsa ilerde daha sıkıntılı sorunlara sebep olmaktadır.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir