Lavabo Açıcı Nasıl Kullanılır ?

Lavabo Açıcı Nasıl Kullanılır ?

İstanbul'un Tüm İlçelerine Aynı Fiyata Servis Hizmeti

Lavabo açıcılar çok basit tıkanıklıkları açmak için üretilmişlerdir. Baştan belirtmek isteriz ki kullanılması oldukça tehlikelidir.

Kısaca lavabo açıcılar nasıl kullanılır ?

Lavabo açıcılar marketlerde bulabileceğiniz kimyasallardır. İçerisinde bulunan asit ve kimyasal eriticiler cildinize temas ettiğinde büyük hasarlar verebilirler. Protesisat olarak kullanmanızı önermiyoruz.

 • Lavabo açıcı kullanmadan önce sıcak su kaynatın.
 • Mutlaka koruyucu eldiven takınız, yerlere sıçrama riskine karşı halı yada banyo paspası gibi eşyalarınızı kenara alınız.
 • Havalandırma pencerelerini mutlaka açınız ve kullanım sonrası alanı kısa süreliğine terk ediniz, yaydığı kimyasal gaz sizi zehirleyebilecey niteliktedir.
 • Lavabonuz için aldığınız lavabo aç’ları çok dikkatli şekilde yavaşça lavaboya dökünüz.
 • Ardından kaynattığınız sıcak suyu da lavabonuza boşaltınız.
 • Alanı terk ederek kısa süre sonra lavabonuzun açılıp açılmadığını kontrol ediniz.

 

Lavabo Aç İşe Yaramadı Tıkanıklık Açılmadı Ne Yapmalıyım ?

lavabo tıkanıklığı görüntüleme

işte bu noktada profesyonel yardım almanız gerekmektedir. Lavabolarınız tıkandı ve açılmıyorsa boş yere zaman harcamak daha fazla tıkanmasına sebep olabilir. Protesisat firmamız tıkanıklık açma robotları ile kısa sürede kırmadan dökmeden lavabo ve tuvalet tıkanıklıklarınızı açmaktadır.

Sürekli tıkanıklık sorunu yaşayan değerli müşterilerimize bildirmek isteriz ki, Protesisat kanal açma servisimiz, tıkanıklığı açtıktan sonra son teknoloji kameralı görüntüleme cihazları ile gider borularınızın resmini ve videosunu çekerek olası farklı bir sorun olup olmadığını araştırmakta ve size bu tür bir sorun olup olmadığını raporlamaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerine 12 servis aracımız ile hizmet vermekteyiz. Bizleri arayarak profesyonel destek alabilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

 

Yorumlar (2)

 1. 20 Nisan 2016
  Cevapla

  merhaba mr muscle lavabo açıcı aldım, tıkalı olan lavabom daha da tıkandı, az giden sular şimdi hiç gitmiyor, şimdi nasıl açacağım lavaboyu artık lavabodan kokuda geliyor nasıl açabilirim yardım

  1. 20 Nisan 2016
   Cevapla

   Merhaba Serpil hanım, bu tür kimyasallar çok basit tıkanıklıkları açar, kameralı cihazlarla lavabonuza bakmamız gerekir, lavabo tıkanıklığının sebebini tespit edip robot cihazlarımız ile lavabonuzu açarız, bizleri gün içinde arayarak destek talep edebilirsiniz. İstanbul’un tüm noktalarına aynı fiyatla hizmet veriyoruz, ve soruna 2 saat içerisinde müdahale ediyoruz.
   İyi günler dileriz.

Daha Fazla Yorum Yükle

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir