Bahçe katı gider tıkanması

Halil Demircan Ziyaretçi
Soru Sor

5 katlı 24 daireli bir binanın bahçe karında yani zemin katta oturuyorum sürekli bahçemdeki gider tıkanıyor ve su birikintisi oluyor bahçemde bütün binanın balkon ve mutfak gideleri burdaki gidere baglı bir çok tesisatçı geldi bugüne kadar fakat hiç biri sorunu çözemedi. Daha önceden belediyeye binanın altındaki tesisatı tanzikli suyla yıkatmıştım yine su tıkanması yaşandı aynı şekilde neden böyle oluyor çok para harcadım bu daireye tesisat için..

 

Bahçe katı gider tıkanması Görseli büyütmek için üzerine tıklayın.
Yanıtlandı
Tıkanıklık 8 ay önce 3 yanıt 5,497 kez görüntülendi

Cevap (3)

 1. Merhaba Sayın Halil bey,

  Bina logarından kaynaklı bu sorunu, kameralı cihazlarla görüntüleyerek sebebi tespit edebiliriz, hat içerisinde pislik mi var hattınızda çökme mi var, yoksa farklı bir sebep mi var öncelikle tespit yapılması gerekir, bina tesisat borularında bir eğimsizlik mi var bunların kontrol edilmesi gerekmektedir. Bizleri arayarak gerekli tespit çalışmasını yaptırabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerine servisimiz bulunmaktadır.

   

  iyi çalışmalar dileriz.


  Yararlı(4) Yararlı değil(0)
 2. 15 Haziran 2017
  Cevapla

  merhabalar bizim arka bahçe su gideri ufak yağmur yağsa iki saat filan eve su basar gider büyütülebilirmi


  Yararlı(0) Yararlı değil(0)
 3. Duygu hanım merhaba,
  tabi balkon gideri ufak bir tadilatla daha büyük çapta bir giderle değiştirilebilir, böylece hem aşırı yağmurlarda daha yüksek debide suyu drenaj edebilir hemde bahçe giderlerinde sık karşılaşan yaprak, tortu gibi tıkanmaları önleyecektir


  Yararlı(2) Yararlı değil(0)

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir