elektrik prizinden su geliyor su kaçağı su çıkıyor neden

Soru Sahibi : Mehmet Aydın

merhaba dublex evin çatı katında 2 gün sonra fark ettim yağmur yağdığında elektrik prizlerinden ve tavan lambasından su damlıyor hatta o kadar çok damlamış ki yerler göl olmuş neredeyse, yani duvarlarda su sizi yok direk elektrik prizlerinden ve lambanın tavandaki girişinden su geliyor bu neden olur evi yeni teslim aldık yeni yapı bu durumla karşılaşmak beni çok üzdü sebebi nedir ? teşekkürler

Yanıtlandı
Su Kaçağı 10 ay önce 1 yanıt 6142 kez görüntülendi

Cevap (1)

 1. 1 Mart 2016
  Cevapla

  Merhaba Sayın Mehmet Bey,

  Öncelikle geçmiş olsun, yaşamış olduğunuz sorunun sebebi çatı da yada duvarlarda olası su kaçağıdır, su bulduğu ilk çıkış noktası olarak elektrik girişlerinizi bulmuş elbette bu durum binanızın yapımı esnasında ustalık hatalarından kaynaklanabilsede Protesisat olarak biz kaçağın yerini bularak onarımını yaptığımızda böyle bir sorunla yağmur yağdığın dada karşılaşmazsınız.

  Sadece elektrik prizlerinden değil, avizelerden bile su sızıntısı yapabilir yani bir kaç yerde kaçak oluşmuş olabilir firmamız ekibi tüm tesisatınızı kontrol ederek su sızıntısı yapan yeri nokta atışı bulurlar, kullandığımız su kaçak tespit cihazları kullanmaktayız, kırmadan dökmeden su kaçağını kısa sürede bulmaktayız.

  Dilerseniz firmamızı arayarak servis kaydı oluşturabilir aynı gün servis hizmeti alabilirsiniz. İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

  elektrik prizinden su çıkıyor

  iyi çalışmalar


  Yararlı(3) Yararlı değil(0)
Daha Fazla...

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir