Kedi Kumu İle Tuvaleti Tıkadım

Deniz Yılmaz Ziyaretçi
Soru Sor

Merhaba,

evde 3 tane kedim var bunların tuvalet için kullandıkları kumlarını tuvalete boşaltınca tıkandı, sifonu çektim ancak daha da su doldu tuvaletin içi, sonra internetten lavabo aç kullanınca geçer diye yazılar okudum ama nafile daha kötü oldu ve tuvalette acayip bir kokuda var, bu durumdan nasıl kurtulabilirim evde tuvalet tıkandığında yapılacak olan şeyler nelerdir. İstanbul bahçelievler de oturuyoruz kendim yapamazsam firmanızın bahçelievler’e özel servisi varmıdır. En kısa sürede cevap bekliyorum teşekkürler

kedi kumu tuvalet

Yanıtlandı
Tıkanıklık 8 yıl önce 3 yanıt 34,814 kez görüntülendi

Cevap (3)

 1. Protesisat çalışanı

  Öncelikle geçmiş olsun kedi tuvalet kumları bahsettiğiniz gibi yoğun kıvamda olduğundan gider borularını tıkar, böyle bir durumda lavabo aç gibi kimyasallar kullanmak geçici çözüm gibi gözüksede tuvaletinizin içindeki gider borularınıza zarar vermekte hatta zamanla delinmesine sebep olmaktadır. Firmamız bu tür tuvalet tıkanıklık sorunlarını kırmadan etrafa zarar vermeden gider açma cihazlarımız ile çözüm sunmaktadır. Ayrıca istanbul'un tüm ilçe ve semtlerine servisimiz bulunmaktadır. İletişim sayfamızdan bize ulaşarak adres bilgilerinizi iletirseniz, size en yakın servis aracımızı gönderebilir sorununuzu kısa sürede çözebiliriz.
  kedi kumu tuvaleti tıkadı


  YararlıYararlı(8) Yararlı değilYararlı Değil(5)
 2. Ziyaretçi Esra Arman
  26 Kasım 2017
  Cevapla

  - Klozetin içinde kum var - biz apartmanın giriş katında oturuyoruz, 3 yıllık bina, dairenin gideri otoparka kuyu açılıp pompa konularak diğer giderlerden ayrılmış, bugün klozetin icinde siyahlık farkettim, temizlemeye çalıştım temizleyemedim ve sonra onun kum olduğunu farkettim ne yapmamız gerekiyor, ilerde tıkanıklık olur mu veya sorun çıkartır mı?


  YararlıYararlı(61) Yararlı değilYararlı Değil(19)
 3. Ziyaretçi Ercan
  31 Ocak 2022
  Cevapla

  benim kedim var ve kumunu malesef wcye doktuk ve su an tikanmis durumda


  YararlıYararlı(76) Yararlı değilYararlı Değil(23)

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir