Logar sorunu

Serkan Pusat Ziyaretçi
Soru Sor

Yeni taşınacağımız bodrum kat dairenin eski kiracısı bize apartmanda logarda sürekli tıkanma olduğunu kağıt…vs attıkları için ara sıra logar kapagını kaldırıp tıkanıklığı kendilerinin açtığını söyledi. Logarın çıkışının genişletilmesi mümkünmüdür yada kalıcı çözüm nasıl sağlanmalıdır ? Ücretsiz keşif ve teklif verme hizmetiniz bulunmaktamıdır ?

Yanıtlandı
Tıkanıklık 8 yıl önce 2 yanıt 12,773 kez görüntülendi

Cevap (2)

 1. Protesisat çalışanı

  Serkan bey merhaba, genellikle bodrum katlarda gider borularının işinin ehli uzmanlar tarafından yapılmadığında bu gibi sorunlar olmaktadır. sizin sorunuzun kalıcı olarak ortan kalkması için kameralı cihazlarla gider borularınızın içersinin görüntüsü alınarak nerde ve ne gibi sorunlar var tespit edilerek tamiratı yapılması gerekmektedir. bu işlemin yani kamerayla logar gider borularının kontrol ve tespit işlemi için 150tl ücret alınır tespitten sonra çıkan sıkıntılar size bildirilerek tamiratı için ne yapılması gerekiyorsa rapor ve ne kadar maliyeti olacağı konusunda bilgi verilir kabul ettiğinizde biz sizi bu sorundan kalıcı olarak kurtarabiliriz. teşekkürler.


  YararlıYararlı(16) Yararlı değilYararlı Değil(1)
 2. Ziyaretçi yunus
  10 Aralık 2015
  Cevapla

  sayın yetkili yeni bir daire aldım sürekli tuvalet borusu tıkanıyor su geri tepiyor bir süre sonra yavş yavaş kendilğinden gidiyor..bursada şübeniz varmı bir numara var ama bir türlü ulasamıyorum..yardım ederseniz memnun olurum.


  YararlıYararlı(12) Yararlı değilYararlı Değil(0)

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir