mutfak duvarında oluşan nemlenme nasıl geçer

Miraç Turan Ziyaretçi
Soru Sor

mutfak duvarında su izleri oluşuyor ve nemli bir şekilde kalıcı olarak bu iz gitmiyor ellediğimde ıslaklığı hissediyorum kurulasam da ertesi gün yine aynı nemlenme tekrar oluşuyor saç kurutma makinesi ile ıslak alanı kuruttum iz kaldı nem gitti ertesi gün akşam tekrar ıslaklığın oluştuğunu hatta mutfak pervazlarına doğru indiğini gördüm bu durum beni çok rahatsız ediyor ıslaklığı nasıl kalıcı olarak çözerim bir yolu varmıdır ?????

mutfak duvarında oluşan nemlenme nasıl geçer Görseli büyütmek için üzerine tıklayın.
Yanıtlandı
Su Kaçağı Soruları 8 yıl önce 1 yanıt 10,937 kez görüntülendi

Cevap (1)

  1. Protesisat çalışanı

    Sayın Miraç Turan, Mutfak duvarınızda olan bu su izleri olası su kaçağının habercisidir, su kaçakları zamanla duvardan geçen su borularının eskimesi tahrip olması yada patlaması ile meydana gelmektedir. Özellikle mutfak ve banyolarda su hatlarının geçtiği alanlarda görülmektedir. Gönderdiğiniz resimden anlaşılan su kaçağının mutfak duvarınızın bir bölümünde meydana geldiği ve tamiri yapılmazsa kısa zaman da rutubetlenme ve daha kötüsü duvarın zamanla çürümesine sebep olur. Protesisat olarak firmamız istanbul'un tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermektedir.

      Son teknoloji su kaçağı bulma tespit etme cihazlarımız ile kırmadan dökmeden etrafa zarar vermeden su sızıntısının meydana geldiği alanı nokta atışı tespit etmekteyiz.
    Dilerseniz firmamızı arayarak bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.


    YararlıYararlı(4) Yararlı değilYararlı Değil(0)

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir