Mutfak ve banyodan gelen kötü kokular

Soru Sahibi : Şule Apak

Yeni aldığımız evde mutfak ve banyo kokuyor apartman çok eski, tüm katlarda koku varmış ama yaşayanlar çok problemli insanlarmış ortak bir çözüm bulmak zor, biz bireysel olarak kendi dairemiz için bir çözüm bulabilir miyiz? Muhtemelen apartmanın tesisatı ile ilgili sorun, benim merak ettiğim bir nokta şu ki biz apartmandan bağımsız sadece kendi dairemiz de sonuç alabilir miyiz, Kırım döküm olur değil mi daha üç gün önce taşındık, Kokuyu yeni farkettik, çözüm için bize nasıl yardımcı olabilirsiniz ?

Yanıtlandı
Tıkanıklık 10 ay önce 1 yanıt 5952 kez görüntülendi

Cevap (1)

 1. 24 Mart 2016
  Cevapla

  Merhaba Şule Hanım,

  Protesisat olarak kullandığımız koku tespit cihazları ile kötü kokuların sebeplerini noktasal olarak bulmaktayız. Belirttiğiniz gibi eski binalarda ki tesisat boruları zamanla tıkanabilir ve bu tıkanıklık sebebiyle koku yapabilmektedir. Yapacağımız işlemlerden biride gider pimaşlarından kameralı görüntüleme cihazları ile kayıt alınarak kokunun sebebi tespit edilebilmektedir akabinde tamirat yapılıp yapılmayacağı tarafınıza iletilir. Tesisattaki sorunun sebebine göre tamiratın yapılmadığı durumlarda olmaktadır. Profesyonel yardım almak için firmamız Protesisat ile iletişim kurabilirsiniz. İstanbul’un tüm noktalarına kötü koku tespit hizmeti vermekteyiz.

  Bu tür eski binalarda yaygın olarak tesisat borularının zamanla yıpranması ve görevini yapamamasından kaynaklanabilmektedir. Bireysel çözüm olarak Uzman TV aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz kötü koku tespiti videomuzu izleyebilirsiniz.


  Yararlı(3) Yararlı değil(0)
Daha Fazla...

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir