Yağmur Yağınca Balkon Gideri Taşıyor

Merve Didem Özkılıç Ziyaretçi
Soru Sor

Merhaba, apartmanın 2. katında oturuyoruz, yağmur yağınca bir kaç dakika sonra balkondaki yer süzgecinden geri su taşıyor ve balkon komple su doluyor, deliği el pompası ile müdahale ettim ama sular gitmedi, yağmur durunca 2-3 saate kendi kendine giderden sular gidiyor, apartmanda başka kimsede böyle bir sorun yok, yağmur yağdığında evde olmasan mutfağa su taşabilir derecede çok doluyor, ne yapabilirim, yardımcı olursanız sevinirim.

Taşma Sorununu Videoya Çektim.

Yanıtlandı
Tıkanıklık 7 yıl önce 2 yanıt 19,431 kez görüntülendi

Cevap (2)

 1. Protesisat çalışanı

  Sayın Merve Hanım, Bu tip sorunlarda özel cihazlar kullanılarak tıkanıklık açılır, ayrıca kameralı görüntüleme cihazlarımız ile pimaşlarda ne tür bir sorun var kontrol eder çözüm sağlarız, hiç bir şekilde kırma dökme olmaz, firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Bizleri arayarak hizmet alabilirsiniz. İstanbul Avrupa 0212 569 11 11 İstanbul Anadolu 0216 537 11 11


  YararlıYararlı(11) Yararlı değilYararlı Değil(10)
 2. Ziyaretçi Esin
  18 Temmuz 2019
  Cevapla

  20-30 yıllik bir binada oturuyoruz.balkon ve terasta bulunan plastik su giderinin tabanı çatlamiş bu nedenle de alt katin tavanı su almakta. Siz bu eskimiş giderleri degistirebilir misiniz ? Irtibat telimi mailme dönüsunuze vereceğim.


  YararlıYararlı(0) Yararlı değilYararlı Değil(0)

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir