Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Daireme Su Sızıyor Ne Yapmalıyım ?

dairede su çıkıyor ne yapmak lazımEv ve iş yerlerinizde zaman zaman yaşadığınız sıkıntılardan birisi de su sızması sorunudur. Bu sorun ile birlikte birbirinden farklı sorunlarda birbirini kovalamaktadır. Mesela su sızıntısı ile birlikte meydana gelen en büyük sorunlardan birisi de nem ve rutubet sorunudur. Bunun içinde sızıntının anlaşıldığı andan itibaren hemen kesin olarak bu sorunun çözülmesi gerekmektedir. Öncelikli olarak daireme su sızıyor ne yapmalıyım şeklinde bir sorun ile uğraşıyorsanız öncelikli olarak bu işin çözümü için çalışacağınız firmayı oldukça doğru seçmeniz gerekmektedir. Çünkü eski yöntemleri tercih ederek ve yeterli oranda teknik bilgi ve donanıma sahip olmayan bir ekip ile çalışarak su sızıntısını sorununu çözemeyeceğiniz gibi yanlış bir uygulama sonucunda daha büyük sızıntıların ve kaçakların olmasında da yol açılabilmektedir. Bu yüzden de protesisat firması olarak her türlü su kaçakları ve su sızıntıları için uzman bir ekip ile çalıştığımızı ve siz değerli müşterilerimize çözüm garantili olarak hizmet verdiğimizi hatırlatmak isteriz. Öncelikli olarak su sızıntısı sadece gider borularında değil temiz su borularında da meydan gelebilmektedir. Bu yüzden de sadece gider tesisatını kontrol ettirmek sizlere bazen zaman kaybı olarak geri dönebilmektedir. Öncelikli olarak sızıntının gözle görülür noktasından başlayarak sızıntının meydana geldiği kaynağı tespit etmek de fayda olacaktır. Her zaman sızıntının geldiği nokta sizleri kaynağa doğru götürmek de kesin bir sonuç değildir. Çünkü sızıntı ile sorunlu olan borunun arasında bazen oldukça uzak bir mesafe de olabilmektedir. Daireme su akıyor ne yapmalıyım sorununa en etkili yanıtı bulmak için bu sorunun meydana geldiği noktayı kısa sürede ve kesin olarak bulmak gerekmektedir. Ancak bu şekilde çözüm için doğru bir adım atılmış olur.

daireme su sızıyorEğer evinizde küçük bir noktada daha önce bir su sızıntısı gördüyseniz ve önemsemediyseniz öncelikli olarak bu küçük sızıntının zaman içinde daha büyüyeceğini ve kesinlikle zaman içinde geçmeyeceğini de belirtmek isteriz. Üstelik su sızıntıları her zaman görünen yerlerde de dışarı vurmamaktadır. Bunun için de protesisat firması olarak sizlere önerimiz evinizdeki su kaçağını bulmak için evinizdeki tüm su vanalarını kapatmanızdır. Daha sonra su saatini kontrol ederek vanaların kapalı olmasına karşın su saatinin halen dönüp dönmediğini kontrol edebilirsiniz. Hala su saatiniz dönüyor ise kesinlikle su kaçağı bulunduğunu söyleyebiliriz. Aynı şekilde uzun süredir bir su kaçağı var ise o zaman sızan su kısa süre içinde duvarlara ve zemine işleyecektir. Zeminin altına biriken su kaçakları kötü kokunun ve rutubetin de meydana gelmesine neden olacaktır. Eğer duvarlarınızda renk değişiklikleri var ise ve önüne geçemediğiniz bir kötü koku ile mücadele veriyorsanız o zaman evinizde büyük oranda bir su kaçağı bulunduğunu söyleyebiliriz. Protesisat firması olarak su sızıntılarını tespitini dinleme ve görüntüleme cihazları ile tespit etmekteyiz. Bu sayede de kısa süre içinde hem su sızıntısının meydana getirdiği hasarı tespit edebilmekte hem de sızıntının meydana geldiği noktayı kesin olarak bulabilmekteyiz. Tüm bu işlemler Kırmadan Dökmeden Etrafa Zarar Vermeden Yapılmaktadır.

Bu şekilde yapılan profesyonel cihazlar ile bulunan kaçaklar hem daha kısa sürede onarım yapılabilmekte hem de soruna odaklı olarak çalışıldığı için de kaçağın meydana geldiği nokta onarım yapılmaktadır. Evime su akıyor ne yapmalıyım diye endişelenmenize gerek kalmadı. Bizleri istediğiniz zaman iletişim numaralarımızdan arayarak sadece kısaca sorununuz ile ilgili bizleri bilgilendirmeniz yeterli olacaktır. Kısa süre içinde uzman kadromuz sizler ile iletişime geçerek hem su kaçağı hem de dairenize sızan su sorununu kesin olarak ortadan kaldıracaktır.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir