Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Foseptik Kuyusu Temizliği

Bina, işyeri, fabrika, villa gibi logar ve kanalizasyona uzak olan alanlar için yapılan foseptik çukurları zamanla dolup taşabilir, içinde biriken atıklar koku yapar ve temizlenmesi gerekir, protesisat olarak oluşan gider tıkanıklıkları için son derece profesyonel ekipmanlar, robotlar ve kameralı cihazlarla foseptik kuyuların tıkanıklıklarını açıyor talebiniz doğrultusunda temizliğini yapıyoruz.

Tıkanan kuyular için robot cihazlar kullanırız, basınçlı su püskürtme cihazları ile içinin temizliğini yaparak kullanıma uygun hale getirmekteyiz. Ayrıca firmamız tuvalet, kanalizasyon, kuyu, logar, rögar tıkanıklıklığı açma hizmeti sunmaktadır.

Protesisat, İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat farkı almadan hizmet verir. Servisimiz en geç iki saat içerisinde gelerek soruna müdahale eder. Cumartesi, pazar dahil haftanın 7 günü hizmet veren firmamızı arayarak tıkanıklık sorunlarınıza çözüm sağlayabilirsiniz.

Yorumlar (2)

  1. 5 Eylül 2017
    Cevapla

    2 adet logar kuyumuz var herhangi bir tıkanıklık yok ama 50 cm 1 metre civarında çamur birikmiş bunun temiziliği mümkün mü

  2. baki bey merhaba,
    Rögar kuyusu temizliği araç yanaşıyorsa vidanjör araçlı şekilde temizlenebilir, araç yanaşmıyorsa içersine girilerek temizlenebilir

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir