Müşteri Temsilcimiz
Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Foseptik Kuyusu Temizliği

Bina, işyeri, fabrika, villa gibi logar ve kanalizasyona uzak olan alanlar için yapılan foseptik çukurları zamanla dolup taşabilir, içinde biriken atıklar koku yapar ve temizlenmesi gerekir, protesisat olarak oluşan gider tıkanıklıkları için son derece profesyonel ekipmanlar, robotlar ve kameralı cihazlarla foseptik kuyuların tıkanıklıklarını açıyor talebiniz doğrultusunda temizliğini yapıyoruz.

Tıkanan kuyular için robot cihazlar kullanırız, basınçlı su püskürtme cihazları ile içinin temizliğini yaparak kullanıma uygun hale getirmekteyiz. Ayrıca firmamız tuvalet, kanalizasyon, kuyu, logar, rögar tıkanıklıklığı açma hizmeti sunmaktadır.

Protesisat, İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat farkı almadan hizmet verir. Servisimiz en geç iki saat içerisinde gelerek soruna müdahale eder. Cumartesi, pazar dahil haftanın 7 günü hizmet veren firmamızı arayarak tıkanıklık sorunlarınıza çözüm sağlayabilirsiniz.

Yorumlar (17)

 1. Ziyaretçi Emre Avcı
  13 Haziran 2019
  Cevapla

  10 kişinin yaşadığını yere kaç metre derinlik ve çapta bir kuyu açmak yeterli olacaktır? google-site-verification: google8db25bf1218b7824.html

 2. Protesisat çalışanı

  google-site-verification: google8db25bf1218b7824.html

 3. Ziyaretçi Soner Karabaş
  20 Kasım 2018
  Cevapla

  Foseptik çukuru temizleme çalışması yapılmıştı. Ancak aynı foseptik çukurunda boruda tıkanma meydana geldi. Foseptik çukuru temizliği yapıldığında kanalizasyon borularında tıkanıklık nasıl olabilir ki?

 4. Protesisat çalışanı

  Foseptik çukuru temizleme çalışması ile kanalizasyon tıkanıklığı farklı durumlardır. Normalde foseptik çukuru temizleme için gelen ekiplere kanalizasyon borularının da kontrol edilmesi söylenmelidir. Aksi durumda foseptik kuyusu temizliği sırasında logar boruları kontrol edilmez. Logar borusunun tıkanması sonradan olan bir olayda olabilir. Foseptik çukuru temizleme çalışması tamamlandıktan sonra, dairelerin kullanımı sonucu kanalizasyon borusu tıkanmış olabilir.

 5. Ziyaretçi Ümit Yalçıntaş

  Sitede birden fazla foseptik çukuru bulunmaktadır. Foseptik çukuru temizleme çalışması yaptırırsak bütün foseptik kuyuları mı temizlenmelidir. Yoksa sadece sorunlu olan foseptik kuyusu temizlenirse yeterli olur mu?

 6. Protesisat çalışanı

  Foseptik çukuru temizleme çalışmaları düzenli olarak yapılmalıdır. Bu sayede ilerde doğabilecek sorunların önüne geçilmiş olur. Oysa ülkemizde foseptik çukuru bakımı yapılmamaktadır. Foseptik kuyularına önem verilmemektedir. Oysa foseptik çukurunda sorun olduğunda sadece binayı değil insan sağlığını da olumsuz etkilemektedir. Sitenizde sadece bir tane foseptik kuyusunda sorun varsa, diğerleri de sorun çıkarabilir. Bu sebeple foseptik çukuru temizleme çalışmasını bütün foseptik kuyularına uygulamanız gerekir ki ilerde sorunlar yaşamayasınız.

 7. Ziyaretçi Yücel güdül
  17 Kasım 2018
  Cevapla

  biz apartmanın foseptik çukurunu temizlemek istiyoruz. Ancak foseptik çukuru temizleme fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz?

 8. Protesisat çalışanı

  Yücel Bey; Foseptik çukuru temizleme fiyatları standart değildir maalesef, bu sebeple sabit bir fiyat vermek mümkün değildir. Müşteri hizmetleri personelimizin soracağı belli başlı soruların cevaplarına göre foseptik çukuru temizleme fiyatını belirleyebiliriz.

 9. Ziyaretçi Aydın Bey
  16 Kasım 2018
  Cevapla

  Bizim sitenin foseptik çukuru yıllardır temizlenmemiş. Siteye yeni yönetici oldum. Bu sebeple foseptik çukuru temizleme çalışması yaptırmak istiyorum. Ancak foseptik çukuru nasıl temizlenir? Bilgilendirirseniz sevinirim.

 10. Protesisat çalışanı

  Foseptik çukuru temizleme çalışmalarını cihazlarla yapmaktayız. Foseptik çukurundaki sulu atıkları vidanjör ile almaktayız. Kalan atıklar ise ayrıca temizlenir ve foseptik çukurunun içi tertemiz olur. Foseptik kuyusunun yeri bilinmiyorsa bile sorun olmamaktadır. Firmamız detektör ile foseptik kuyusunun yerini belirler.

 11. Ziyaretçi Murat Türer
  15 Kasım 2018
  Cevapla

  Foseptik çukuru temizlemek için bir firma ile anlaşmıştık. Ancak foseptik kuyusunun yeri belli olmadığı için foseptik çukuru temizlemeye gelmediler. Normalde fosteptik çukuru temizleme için gelen firma kuyunun yerini de belirlemesi gerekmez mi?

 12. Protesisat çalışanı

  Foseptik çukuru temizleme çalışması profesyonel firmalara yaptırılırsa daha sağlıklı sonuçlar elde edilir. Normalde sizin dediğiniz gibi foseptik çukuru temizlemeye gelen firma, yeri bilinmeyen foseptik kuyusunun yerini de tespit edebilmelidir. Ancak anlaştığınız firma kurumsal bir firma değilse tecrübe yetersizliğinden dolayı foseptik kuyusunun yerini belirleyemiyor olabilir. Firmamız, foseptik çukuru temizleme çalışmasını vidanjör ile yapmaktadır. Ayrıca foseptik kuyusunun yeri bilinmiyorsa bile detektör ile kısa sürede foseptik kuyusunun yerini belirleyebilmektedir.

 13. Ziyaretçi Levent Uybat
  22 Ağustos 2018
  Cevapla

  Urla icmeler yesilbahce sitesinde oturuyoruz. Basınçlı su basan ozel bir aparatla tikali foseptik borumuzun acilmasi gerekiyor. Aracin çıkabileceği yer uzak oldugu icin yaklaşık 100 metre boru ile kanali acabilecek bir araç gerektigi soylendi. Bu konuda kiminle iletisime gecmemiz gerekiyor? Konu ile ilgili destek ve yardimlarinizi rica ediyorum. Saygilarimla.

 14. Ziyaretçi Tuna Dursun
  7 Şubat 2018
  Cevapla

  İstanbul Küçükçekmece de bina içinde rögar temizliğini yaparmısınız. Ücret ne olur.

 15. Protesisat çalışanı

  rogar temizliği yapıyoruz, fiyat derinlik ve içerisindeki çıkarılacak malzeme miktarına göre farklılık göstermektedir

 16. Ziyaretçi Baki mercimek
  5 Eylül 2017
  Cevapla

  2 adet logar kuyumuz var herhangi bir tıkanıklık yok ama 50 cm 1 metre civarında çamur birikmiş bunun temiziliği mümkün mü

 17. Protesisat çalışanı

  baki bey merhaba, Rögar kuyusu temizliği araç yanaşıyorsa vidanjör araçlı şekilde temizlenebilir, araç yanaşmıyorsa içersine girilerek temizlenebilir

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir