Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Kameralı Kanal Açma

Kameralı Kanal Açma

Gider kanalları zamanla kullanıma bağlı olarak yada içerisine atıkan katı, erimeyen cisimler sebebiyle tıkanabilirler, Eskilerde bu tür kanalların tıkanık olan bölümlerini bulmak için gider boruları kırılırdı ve bu size oldukça yüksek fiyatlara mal olmasının yanı sıra evinizin tadilata girmesi ayrı bir külfetti. Şimdilerde nasıl ? Tıkalı olan kanallar nasıl açılıyor, kameralı kanal açma cihazları nasıl çalışıyor ? Tadilatsız kanal açma mümkün mü ? Kırmadan tıkalı kanallar açılıyor mu ?

Gider Kanalları Neden Tıkanır ?

 • Eğer tıkanık kanal tuvalet kanalları ise, içerisine atılan cisimler kanalı tıkayabilir ve uzun süre açılması bekletildiğinde, içerisinde biriken mikroorganizmalar zamanla büyür ve sağlığınızı tehdit ederek hastalıkları beraberinde getirir.
 • Lavabo kanallarının tıkanıklığında da durum tuvalet kanallarından farksızdır, yemek artıkları lavabo gider kanallarında birikir, çürür ve koku yapar, hızlı bir şekilde tıkanıklığın açılması gerekir.
 • Yağmur kanallarında ise durum aynıdır, eğer yağmur kanalları binanızda ki gider kanalları ile aynı hat üzerinde ise, tuvalet ve lavabolarda taşma yapar, sağlıksız bir ortam oluşturur.
 • Logar kanalları tıkandığında tüm binanın giderleri kullanılamaz hale geleceğinden tuvalet ve lavabolara dökülen sular çok yavaş ilerler ve bazı dairelerde hiç ilerlemez, bu tür durumla karşı karşıya kaldığınızda ne yapmalısınız, profesyonel çözüm için elbette..

 

Protesisat ile Kırmadan Kameralı Kanal Açma Servisi

Türkiye’nin profesyonel tesisat firması Protesisat, tıkalı olan tüm kanalları kırmadan dökmeden kameralı kanal açma cihazları ile sorunu tespit eder ve tıkanıklık açma robot cihazları ile sorunu çözer, kanallar tekrar tıkanabilir mi ? kanalların tıkanmaması için neler yapılmalı ? kanalların içi temizlenebiliyor mu ? evet..

kırmadan kameralı kanal açma

kameralı kanal açma cihazı

kanal açma makinesi

Basınçlı Su Robotu ile Kanal Yıkama Hizmeti

Firmamız kanallarda yaşanan sorunun sık sık tekrarlıyor olması yada yağlanmış kanalların temizlenmesi ve tekrar tekrar tıkanma sorununun önüne geçebilmek için, basınçlı su robot cihazları ile kanalları derinlemesine temizler, temizlenen kanalları diğer yandan kameralı cihazlar ile görüntüleriz, görüntülenen kanalların nasıl temizlendiğini müşterilerimize video formatında izletebiliyoruz, kameralı kanal açma servisi Protesisat yüzlerce kurum ve kuruluşa hizmet veren, kalitesi ve hizmetleri ile sektörüne ilkleri sağlayan tesisat firmasıdır. Hangi bölgelere servis sağlıyoruz ? Merkez ve şubelerinize uzak olmam hizmet bedelini arttırıyor mu ?

İstanbul’un Tüm Bölgelerine Hizmet Tek Fiyata

Protesisat 12 servis aracı ile İstanbul’un tüm noktalarında uzman ekibi bulunan, çağrı kaydı oluşturduğunuzda 1 saat içerisinde sorunu çözmek için bölgeye ulaşabilen, İstanbul’un tüm ilçelerine uzaklık fark etmeksizin tek fiyata hizmet veren tesisat firmasıdır. Çalışmalarımızı profesyonel cihazlar ve uzman ekibimiz ile sağlıyoruz. Kameralı kanal açma ve kanal yıkama hizmeti alabilmek için bizlere ulaşınız.

Kanal Tıkanıklığı ile İlgili Hazırlamış Olduğumuz Videomuzu İzleyin

Yorumlar (5)

 1. 19 Ocak 2017
  Cevapla

  merhaba kolay gelsin şuan oturduğum binanın sığnağına nerden geldiği belli olan su topladı. yakşalık 1 metre su doldu. bana yardımcı olabilirmisiniz. kanalizasyona kamera ile bakabilirmiyiz bi de suyun nerden geldiğini dinleme cihazı var mı ?

 2. 20 Haziran 2016
  Cevapla

  Tuvalet ve lavabo tıkanması sorunu yaşıyorum, robot ve kameralarla klozet ve lavaboları sökmeden tıkanıklığı açabiliyormusunuz ?

  Herhangi bir tadilat tamirat yapılıyor mu, yeni taşındık evimizdeki banyo tesisatı yeni, kırılmasını istemiyoruz bu nedenle sizi tercih etmek istiyoruz.

 3. Merhaba Sayın Mikail bey,

  tuvalet ve lavabo tıkanıklığı için robot cihaz ve kameralı görüntüleme cihazları kullanıyoruz, evinizde herhangi bir tadilat ve tamirat gerektirmeden kısa sürede profesyonel çözüm üretiyoruz. Firmamızı arayarak servis kaydı oluşturursanız en geç 2 saat içerisinde soruna müdahale ediyoruz. iyi günler dileriz.

 4. 20 Nisan 2016
  Cevapla

  Merhaba dün akşam lavabodaki suların gitmediğini gördüm sabah düzelir diye bekledim ama yine su dolup taşmış lavabo, hatta gitmesi gerekirken daha da üste çıkmış sular, biz lavaboyu özenle kullanırız, içine bir şey atmadık, neden tıkanır, bunu nasıl açabiliriz ?

 5. Merhaba Cüneyt bey,

  lavabo tuvalet gibi giderlerin taşma sorunu genellikle kanallarda genel bir tıkanıklık olduğu ile ilgili olabiliyor, biz Protesisat olarak kanal görüntüleme cihazlarımız ile gider borularını görüntüleyerek sorunları tespit ederiz, robot cihazlarlarımızlada tıkalı olan lavaboları açarak tıkanıklığa müdahale ederiz, bu tür çalışmalarda kamera kullanılmaz sa tıkanıklık tam olarak açılamaz, bizleri arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz, firmamız istanbul’un tüm ilçelere aynı fiyata hizmet verir ve 2 saat içerisinde soruna müdahale eder, iyi günler dileriz.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir