Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Kanal Görüntüleme

Kanal görüntüleme sistemleri, diğer adıyla robot kanal görüntüleme cihazları, tıkalı olan boru, kanalizasyon, logar ve pimaş giderlerini görüntüleyerek tıkanıklığın hangi noktada olduğunu saptamak ve tıkanan noktanın nasıl açılabileceği konusunda bizlere ışık tutan cihazlardır, arıza tespiti için kullanılan bu cihazlar, pis su giderlerindeki patlak boruları, pimaşlarda ezilme, çatlak gibi arızaları görüntülemek ve noktasal olarak arızanın yerini bulmak için kullanılır.

Tuvalet Giderlerinde Kullanırız !

Tuvaletler en sık tıkanan atık su giderleridir. Firmamız son teknoloji kanal görüntüleme sistemleri ile tıkanan nesneleri görüntüler, tıkanıklık nerede oluşmuş noktasal olarak görüntülenerek belirlenir. Belirlenen tıkalı alan robot cihazlarımız ile kısa sürede açılır.

Lavabo Pimaşlarında Kullanırız !

Lavabolar atılmaması gereken yağlı yemek artıkları, çay çöpleri, atık yağlar’dan tıkanırlar. Lavabo altındaki giderlerden kameralı görüntüleme cihazlarımız gönderilir, lavabo gider kanallarında ne tür bir tıkanıklık var, tıkanıklık nereye kadar ilerlemiş görüntülenir, akabinde robot cihazlarımız ile tıkanıklık kısa sürede açılır.

Logar Açmak için Kullanırız !

Logarlar, bina da atıkların toplandığı alanlardır, logarlar zamanla giderlere atılıp erimeyen maddelerden bazen ise, plastik maddelerin atılmasından tıkanırlar, logar tıkandığında, görüntüleme cihazları kullanılır, bu cihazlar sayesinde logarın içinde ki tıkanıklığın konumu tespit edilir, bazen 10 metre uzaklıkta bir tıkanıklık oluşabilmekte bazen ise 20 metre uzaklıkta tıkanıklık oluşmaktadır. Protesisat olarak kullandığımız kameralı cihazlar ve robot tıkanıklık logar açma cihazlarımız ile sorunu kısa sürede kırma dökme olmadan tadilatsız bir şekilde çözmekteyiz.

Kanal Görüntüleme Cihazlarını Neden Kullanırız ?

  • Tıkalı olan kanalın noktasal olarak hangi bölgesinde tıkanma var tespit edebilmek için
  • Tıkanıklığa sebep olan maddeleri tespit edebilmek için
  • Gider hatlarında herhangi bir çökme yada yanlış boru eğimi var mı görebilmek için
  • Alt yapı kanalları kurgulanırken, yanlış tesisat malzemesi kullanılıp kullanılmadığını tespit edebilmek için kullanılır.

Son Teknoloji Kanal Görüntüleme Hizmetleri

Firmamız Protesisat, son teknoloji kanal görüntüleme cihazları kullanılır, kanallarda meydana gelen, kırılma, çökme, çatlama gibi sorunların tespit edilmesinin yanı sıra, tıkalı olan kanalları görüntülemek için de bu cihazları kullanırız.

  • Künk kanallar, büz kanallar ve korige borular toprağın altında olduğundan, toprağın fazla yük bindirmesi ile çökerler bazen ise kırıldıkları da görülebilir.
  • Korige borularda ise en sık yaşanan sorun korige borunun ezilmesinden kaynaklı büzülüp daralmasıdır. Ezilip büzüldüğünden su geçişi zor olur ve tıkanmalar meydana gelir.

Profesyonel Kanal Görüntülemenin Adresi, Protesisat !

Firmamız İstanbul başta olmak üzere, Ankara, İzmir, Bursa gibi illerde şubesi bulunan kanal açma ve su kaçağı tespit firmasıdır. Firmamızı arayarak kanal görüntüleme hizmeti alabilirsiniz. Profesyonel cihazlarımız ve uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir