Müşteri Temsilcimiz
Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Pimaş Tıkanıklığı Açan Firmalar

Pimaş tıkanıklığı açan firmalardan biri olan Protesisat, deneyimli personelleri ile ve bilgisayar destekli cihazlarla pimaş tıkanıklığı açan firmadır.

Gider Tıkanıklığı Açan Firmalar

Gider tıkanıklığı açan firmaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Gider tıkanıklığı açan firmaların bazıları kurumsal firmayken bazıları şahsi olarak çalışırlar. Tıkalı gider açan firmalardan biri olan Protesisat, 2004 yılından beri bu alanda hizmet vermektedir.

Tıkalı gider açan firmanın yeterli personele ve teknik donanıma sahip olması gerekir. Gider açan firma yeterli teknik donanıma sahip değilse, gider tıkanıklığına nasıl müdahale etmesi gerektiğini bilemez. Eski yöntemlere benzer şekilde, her gider tıkanıklığını robot cihaz kullanarak açmaya çalışır. Oysa gider tıkanıklıklarının sebepleri farklılıklar göstermektedir.

Gider açan firmalardan olan Protesisat, tıkalı gider açmak için her gider tıkanıklığı açan firma gibi robot cihaz kullanmaktadır. Ancak firmamız robot cihaz kullanmadan önce ve kullandıktan sonra kameralı görüntüleme cihazı da kullanmaktadır. Kameralı görüntüleme cihazı sayesinde, gider tıkanıklıklarının sebebi tespit edildiği gibi, gider tıkanıklığı açma çalışmasından sonra gider borusunun yapısal sorunları da tespit edilir.

Pimaş Tıkanıklığı Açan Firmalar

Pimaş tıkanıklığı açan firmalarda kameralı görüntüleme cihazı olması şarttır. Çünkü kameralı görüntüleme cihazı ile pimaş tıkanıklığı kesin olarak açılabilmektedir.

Pimaş tıkanıklığı açan firmaların birçoğunda kameralı görüntüleme cihazı bulunmaz. Kameralı görüntüleme cihazlarının pahalı olması nedeniyle her pimaş açan firma bu cihazı alamamaktadır. Kameralı görüntüleme cihazı alamayan tıkalı pimaş açan firmalar, her pimaş tıkanıklığında robot cihaz kullanmaktadırlar.

Kameralı görüntüleme cihazı:

  • Pimaş tıkanıklığına sebep olan cismi tespit etmede kullanılır. Pimaşın tıkanmasına sebep olan cismi tespit etmek; robot cihazın ucuna takılacak aparat için önemlidir. Robot cihaza takılan aparatların farklı görevleri vardır. Organik atıklardan dolayı pimaş tıkanıklığı meydana gelmişse, robot cihazın ucuna parçalama işlevine yarayan aparat takılır. Bez benzeri parçalanması mümkün olmayan cisimlerden dolayı pimaş tıkanıklığı meydana gelmişse, çekip çıkarma görevini yapan aparat robot cihazın ucuna takılır. Hangi aparatın kullanılması gerektiği kameralı görüntüleme cihazı ile anlamak mümkündür.
  • Tıkanıklık açıldıktan sonra pimaş borusunun içindeki çatlaklar, kırıklar, delinmeler, pimaş borusunun eğimsiz olması, pimaş borusunda ters eğim olması, pimaş borusu içindeki yağlanmalar, pimaş borusunun ek yerlerindeki contaların sıyrılması ve aşırı lavabo açıcı kimyasal kullanımı sonucu pimaş borusun büzüşmesi gibi yapısal sorunlar kameralı görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.
  • Ayrıca kameralı görüntüleme cihazı sayesinde ana pimaş borularında çökmelerin meydana gelip gelmediği de tespit edilebilir.

Pimaş tıkanıklığı açan firmada kameralı görüntüleme cihazı olmaması yukarıda sayılan sorunları tespit edememesi anlamına gelir. Yukardaki sorunların tespit edilmemesi ve önlem alınmaması pimaş tıkanıklığın sık sık yaşanması anlamına gelir. Tıkanıklığın sık sık meydana gelmesi kullanıcılara ekonomik olarak gereksiz bir yük bindirmektedir.

Neden Protesisat?

  • 30 servis aracı ile Türkiye’nin en geniş mobil ağına sahiptir.
  • 30 servis aracının tamamında kameralı görüntüleme cihazı bulunmaktadır. Çünkü kameralı görüntüleme cihazı olmadan tıkalı pimaşın tam olarak açılmayacağının farkındayız.
  • Gebze’den Silivri’ye kadar İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Ayrıca İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet verirken ekstra ücret talep etmemekteyiz.
  • Türkiye’de ilk ve tek İSO9001 belgesine sahip tesisat firması olan Protesisat, müşteri memnuniyetini dikkate alarak en uygun ücretlerle hizmet vermektedir.
  • Firmamızın tıkalı pimaş açan ekipleri dışında onarım ekipleri de bulunmaktadır. Onarım ekipleri işlerinde uzman olan bireylerden oluşmaktadır.
  • Firmamızın onarım ekipleri tarafından yapılan onarımlar bir yıl garanti altına alınmaktadır. Bir yıl boyunca çıkacak bütün sorunlar ücretsiz olarak firmamız tarafından giderilmektedir.

Tıkalı pimaş açan firma arayışındaysanız, firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Pimaş tıkanıklığı açan firmanın kurumsallığı ve verdiği hizmet kalitesini anlamak için firmanın referanslarını dikkate almak gerekir. Referanslar sayfamızdan hizmet verdiğimiz müşterilerimizin listesine ulaşabilirsiniz.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir