Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

İstanbul Petek Temizliği

Peteklerde Isınma Sorunu

Peteklerde zamanla ısı kaybı görebilirsiniz, bunların en başında radyatör peteklerin üstü kısmının ısınıp alt tarafının ısınmaması en çok karşılaşılan sorunlarından biridir. Diğer karşılaşılan radyatör ısınma sorunları ise, dairede ki tüm peteklerin aynı anda ısınmaması, kombiye yakın olan peteklerin ısınıp uzak olanın ısınmaması, peteklerin hava yapmasından ötürü yeterince ısınmaması gibi bir çok neden olabilir.

Peteklerin Altı Isınmıyor ise

Peteklerde sorun varsa peteklerin alt tarafı genelde en soğuk olan bölgedir. Peki neden en soğuk olan bölge peteklerin alt tarafıdır. Peteklerin içinde bulunan su zamanla korozyon sebebi ile balçıklaşır, balçıklaşan sular kütle ağırlıklarından ötürü, radyatör peteklerin alt tarafına doğru birikir ve devir daim yapamamasına sebep olur.

Petekler Neden Isınmaz Videomuzu İzleyiniz !

Kombinizdeki Isı Ayarı İle Oynamayın !

Petekler az ısınıyorsa, genelde en çok yapılan hata kombi ısısını yükseltmek peteklerinizin daha fazla ısıtmasını beklemektir. Bunu yaparsanız hem petekleriniz yeterince ısınmaz hemde daha fazla doğalgaz harcamış olursunuz, normalde 40 derecede yanan kombi için aylık 300 tl fatura ödenen bir dairede kombiyi 50 dereceye alarak hem daha fazla ısınamaz hemde aylık 450 tl gibi rakamı boş yere ödersiniz.

Sorunun Çözümü İçin Petek Temizliği Yaptırın !

Peteklerinizle ilgili yukarıda saydığımız sorunlar için firmamızdan destek alarak radyatör petek temizliği yaptırmalısınız. Petek temizliği yapılırken petekleriniz asla sökülmez, kombi sıcak su bağlatınızdan tüm radyatör petek tesisat borularınız ve petekleriniz, kullanılan temizleme ve koruyucu kimyasallar ile tertemiz hale gelerek mükemmel bir ısı elde etmenize olanak sağlar. 

Petek Temizleme Fiyatları

Petek temizliği fiyatları ev ve işyerlerinde ki petek sayısına ve peteklerinizin tipine göre değişmektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine aynı fiyata hizmet veren firmamızı arayarak ısınmayan peteklerinizi, kimyasal ürünler ve cihazlarla temizleterek daha fazla ısı elde edin.

Protesisat ile İletişim Kurun !

Öncelikle bizlere canlı destek üzerinden, whatsapp dan yada iletişim numaralarımızdan sorununuzu anlatın, müşteri temsilcilerimiz sorunlarınızı dinleyerek sizlere çözüm sağlamak adına bilgi vereceklerdir. Petek temizliği fiyatları konuttaki petek adetine göre değişmektedir. Protesisat, firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. 

Yorumlar (27)

 1. 27 Ocak 2017
  Cevapla

  iyi günler, kombimiz musluklara su gönderiyor fakat peteklere hiçbir şekilde ısıtma yapmıyor petekler için devreye girmiyor.
  sorun kombide mi peteklerde mi tesisatta mı bilmiyoruz.yeni ev olduğundan petekler ve tesisat yeni. sadece kombi önceki evden söktüğümüz kombiyi kullandık. 3 yıllık bi kombi ve 1 yıl kadar yeni ev yapılana kadar depoda bekledi. ne yapmamız gerekir? bakım fiyatlarınız nedir e-mail gönderebilir misiniz fiyat listenizi.

 2. 8 Ocak 2017
  Cevapla

  Merhabalar , Evimde oluşan ısı kaybı ve yeterli derecede kombiden verim alamamdan dolayı protesisat’a başvurdum . ve sağolsunlar çok güzel ilgi ve alaka gösterdiler,istanbuldaki hava muhalefeti kar v.b durumlar olmasına rağmen belirttikleri tarihte teknisyen arkadaşlarınız intikal etti. Tamer Turan isimli istanbul anadolu yakasında calısan arkadaşınız , yeterli teknik bilgi ve kapasiteye sahip olduğunu ben ve ailem gözlemledik . Doğru bir arıza teşhisi koydu , ve iş ahlakı muazzam seviyede, Ben arkadasınıza birebir tesekkür edemedim, sizden en önemlı ricam bu mesajımı hem şirket sahibine hemde tamer arkadaşınıza göstermeniz. . . Çevreme heryerde sizleri tavsiye edicem , mükemmel bir iş çıkardınız , iş ahlakınızla biz tüketiciyi hoşnut ettiniz , Tamer arkadaşınıza öncelik ve sonra sizlere şükranlarımı sunuyorum. İyi Çalışma ve kazanclar dilerim

 3. 3 Ocak 2017
  Cevapla

  Merhaba. Dün akşam petek temizliği yaptırdık. Profesyonel çalışmanız için firmanıza ve ustaya teşekkürler. İhtiyaç duyan olduğunda kesinlikle firmanızı tavsiye edeceğim.

 4. 21 Aralık 2016
  Cevapla

  MERHABALAR
  PROTESİSAT ÇALIŞANLARI
  ÖNCELİKLE SİZLERE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM
  BENİMDE PETEKLERİM HİÇ ISINMIYORDU SİZİ ARADIM DÜN ARKADAŞLAR GELDİ PETEKLERİN İÇLERİNİ TEMİZLEDİLER ŞUAN ÇOK GÜZEL ISININIYORUM
  PROTESİSAT VE EKİBİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
  SİZLERİN SAYESİNDE ISINMAYAN EVİM ISINDI 😀

 5. 3 Kasım 2016
  Cevapla

  merhaba petek temizlikleri toplamda ne kadara mal oluyor acaba. bilgi verebilirmisiniz ?

 6. Merhaba mevlut bey,

  petek sayısına göre ve peteklerinizin model cinsine göre değişmektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet bedelimiz aynıdır. Bizleri arayarak bilgi alabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. iyi çalışmalar

 7. 1 Kasım 2016
  Cevapla

  makineli petek temizliği ücreti ne kadar ?istanbul avrupa

 8. Merhaba Mehmet bey,

  İstanbul avrupa ve anadolu yakası servis ücretimz sabittir. Fiyatı değiştirecek ten unsur petek sayısıdır, Petek adetlerinizi belirtirseniz size fiyat verebiliriz.

  iyi çalışmalar

 9. 18 Ekim 2016
  Cevapla

  Slm peteklerin hepsini yakıyorum ama kombim Vesman vitopent 100 8.5 metre peteklerim var üstleri ısınıyor ama alt kısımlarında az ısınıyor petekler komplemi ısınırmı yoksa sadece ılıkmı olur

 10. 30 Eylül 2016
  Cevapla

  radyatör petekler geçen yıla göre daha az ısı verdiği için petek temizliği yaptırmak istiyoruz, kimyasalla temizlendiğinde içinde biriken tortu ve pisliklerin gideceğini düşünüyorum. İstanbul bağcılar da oturuyorum, 7 adet petek mevcuttur. Petekler 6 yıldır kullanılmaktadır. Canlı destek de numaramı yazdım, ekibinizin bugun gelmesini rica ederim, iyi çalışmalar

 11. 3 Eylül 2016
  Cevapla

  kış olmadan peteklerimi temizletmek istiyorum, geçen yıl hem fazla fatura ödemedim hemde ısınamadım, petek temizliği için hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz ?

 12. 31 Ağustos 2016
  Cevapla

  radyatörlerin 2 si ısınıyor 4 ü geç ısınıyor, ısınana kadar bekliyoruz, ve geceleride ısınmayan petekler ses yapıyor neden yapar, geç ısınan peteklerin hızlı ısınması için ne yapmalıyız ?

 13. 30 Ağustos 2016
  Cevapla

  petek temizliğini kaç TL ye yapıyorsunuz, villa ve normal daire fiyatları nedir ? bu işlem kaç saat sürmektedir. Bilgi vermenizi rica ederim.

 14. 16 Ağustos 2016
  Cevapla

  peteklerin üstü ısınıpda altı neden ısınmaz, evdeki 6 peteğin 4 ü ısınmıyor, petek temizliği yaptırırsak sorunu çözmüş olurmuyuz ?

 15. 22 Ağustos 2016
  Cevapla

  Merhaba Sayın Tarık bey,

  Peteklerinizin içi kireç ve tortu ile dolduğunda balçıklanır ve dibe çözer buda peteklerinizin içindeki sıcak suyun sirkülasyonunu zorlar ve ısınmaz, petek temizliği yaptırarak çözüm sağlayabilirsiniz.

 16. 15 Aralık 2015
  Cevapla

  peteklerin üstü ısındığı halde altı ısınmıyor ve bu olay tüm peteklerde aynı, kombi yeni eve taşınalıda 4 yıl oldu, petek temizliği yaptırırsak bu sorunu çözermiyiz ?

 17. 22 Ağustos 2016
  Cevapla

  Merhaba Murat bey,

  Petekler zamanla içlerinde ddevir daim yapan suyun kireçlenmesi ve balçıklanması ile iyi ısınmaz, bu durumda petek temizliği yaptırmak gerekir, 4 yıl peteklerin tıkanıp ısınmaması için yeterli bir süredir, bizleri arayarak çözüm sağlayabilirsiniz.

 18. 12 Aralık 2015
  Cevapla

  evimdeki petekler ısınmıyor geçen yıl çok doğalgaz faturası ödedik bu sene okadar fatura ödemek istemiyorum, petek temizliği yaptırırsam peteklerimin daha iyi ısınacağını düşünüyorum. Bağcılara hizmet veriyor musunuz ?

 19. Merhaba Sayın Semih bey,

  petek temizliği yaptırırsanız verim artar ısı kaybı yaşamaz daha fazla fatura ödemezsiniz, bağcılara servisimiz bulunmaktadır, lütfen bizleri arayarak servis talebinde bulununuz. iyi çalışmalar

 20. 8 Mart 2014
  Cevapla

  radyatör tesisatında su sesleri geliyor ayrıca petekler yeterince ısınmıyor, 3 yıl önce petekleri temizletmiştim düzelmişti, tekrar petekleri temizletmem gerekiyor, bakırköy ilçesine servisiniz varmıdır ?

 21. Merhaba Sayın Suat bey,

  Radyatör tesisatınızda ki su sesleri petek açma kapama vanasındaki arızadan kaynaklanabilir, petek temizliği yaptırdığınızda vana içinde ustamız sizlere çözüm üretecek ses sorunu kalmayacaktır, bakırköy ilçesine servisimiz bulunmaktadır. Bizleri aramanız durumunda 2 saat içerisinde peteklerinizi temizlemek üzere ekibimiz sizde olacaktır.

 22. 5 Şubat 2014
  Cevapla

  Dubleks dairemizin alt katındaki peteklerin bazıları az ısınırken üst kat petekler hiç ısınmıyor, kombi firması bunun bir petek sorunu olduğunu söyledi ve peteklerin temizlenmesi gerektiğini bu işide sizlerin yaptığını söyledi, kaç günde biter bu işlem, çağırdığımızda ne zaman gelebiliyorsunuz, petekler yerinden sökülüyormu ?

 23. Merhaba Demet hanım, Petek temizliği yaptırmanız durumunda tüm peteklerinizin yeterince iyi ısındığını göreceksiniz, işlem süresi petek sayısına bağlıdır, ortalama 7 petek olduğunu düşünürsek 1 saat 1,5 saat gibi bir sürede işlemleri tamamlıyoruz, petekleriniz üstü ızgaralı aluminyum peteklerden ise, sökülmeden temizliği yapılabilmektedir.

 24. 12 Ocak 2014
  Cevapla

  Peteklerimizden 3 tanesi ısınırken geri kalan 4 tanesi altı ısınmıyor üstü ısınıyor, kombi derecesini yükseltsem de faydası olmuyor, kadıköy ilçesine hizmet veriyormusunuz ?

 25. Merhaba Sayın Semra Hanım,

  Petek temizliği yaptırırsanız tüm petekleriniz eşit derecede ısınacaktır. Kadıköy ilçesine hizmet vermekteyiz. Bizi arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

 26. Kalorifer petek temizliği için radyatör temizliği yaptırmak peteklerimi temizletmek istiyorum, yani peteklerin içini kimyasalla yıkatmak istiyorum, sanırım peteklerim temizleninca daha az fatura öder daha fazla ısınırım, Maltepe ilçesine hizmet veriyormusunuz ?

 27. Merhaba Sayın Selma Hanım,

  Elbette peteklerinizi yıkatır temizletirseniz daha fazla verim elde eder, daha az fatura ödersiniz, evet kimyasallarla temizliği gerçekleştiriyoruz, Maltepe ilçesine hizmet vermekteyiz. İstanbul’un tüm noktalarına servisimiz fiyat farkı bulunmadan vardır.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir