Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizliği verimli ısı elde etmeniz için yapılması gereken önemli bir iştir. Radyatörler sayesinde soğuk havalarda, sıcak ortamlara sahip oluruz. Ancak zamanla radyatörlerin ısınmasında verim kaybı yaşanmaya başlar ve yeteri kadar ısınmadığını fark ederiz. Petek temizliği ile kombi bakımını birbirine ..

Devamını Oku

İstanbul Petek Temizliği

İstanbul Petek Temizliği

Peteklerde Isınma Sorunu Peteklerde zamanla ısı kaybı görebilirsiniz, bunların en başında radyatör peteklerin üstü kısmının ısınıp alt tarafının ısınmaması en çok karşılaşılan sorunlarından biridir. Diğer karşılaşılan radyatör ısınma sorunları ise, dairede ki tüm peteklerin aynı anda ısınmaması, kombiye ya..

Devamını Oku

En İyi Radyatör Petek Modeli Hangisi ?

En İyi Radyatör Petek Modeli Hangisi ?

Radyatör Petek Nedir ? Kombinin pompaladığı sıcak su, tesisat borularından geçerek peteklere ulaşır, petekler elde ettiği ısıyı bulunduğu ortama yayarlar, yaydıkları bu ısı ile ortamları ısıtırlar. hangi radyatör petek daha iyi ısı verir, alurad petek modelleri ve arasındaki farklar, petek bakımı ve ısı tasa..

Devamını Oku

Petek Temizliği

Petek Temizliği

Petek temizliği özel ilaç ve kimyasallarla temizlenerek, içlerinde sıvı akışını daha düzenli hale getirebilen bu yöntemle de verimi büyük oranda arttırabilen bir uygulamadır. Petekleri içlerinde zamanla meydana gelebilecek paslanma, balçıklaşma ve sıklıkla karşılaşılan kireçlenme gibi sorunlara karşı özel il..

Devamını Oku

Peteklerin Havası Nasıl Alınır ?

Peteklerin Havası Nasıl Alınır ?

Peteklerin havasını almak için bir tesisat ustası çağırmanıza gerek yoktur. Çok basit ama dikkat isteyen bir iştir. Tabi her ısıtma sisteminin havasını almak farklıdır. Örneğin yerden ısıtma sistemlerinde petek olmadığı için sistemin havasını almak farklıdır. Peki, peteklerin havası nasıl alınır? Panel P..

Devamını Oku

Kalorifer Peteği Ses Yapıyor

Kalorifer Peteği Ses Yapıyor

Kalorifer petekleri zaman geçtikçe tık tık ses yapabilir, bunun baştaki en büyük sebebi ucuz ve kalitesiz peteklerin kullanılmış olmasıdır. Özellikle sessiz ortamda daha çok rahatsız edici bu sesler daha çok hissedilir şekilde duyulmaktadır. Gelelim sebeplerine, ilk olarak petekler ısınanana kadar bu sesi ..

Devamını Oku

Peteklerin Altı Buz Gibi

Peteklerin Altı Buz Gibi

İnsanların yaşamları boyunca ısınmalarını sağlayan kombi sistemleri vardır. Sistemler yerin altından da geçebilmektedir. Her yerin kullanımı farklılıklar gösterebilmektedir. Kombilerde sıkıntılar yaşanması demek insanların ileride daha büyük sıkıntılar yaşaması anlamına gelmektedir. Peteklerin bakımlarının yı..

Devamını Oku