Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Samsun Petek Temizliği

Samsun Petek Temizliği

Samsun petek temizliği yapmak, sorunsuz bir kış geçirmek için ihmal edilmemesi gereken bir bakım çalışmasıdır. Toplumumuzda petek temizliğine gereken önem verilmediği için enerji tasarrufu konusunda sıkıntılar yaşanabilmektedir. Samsun Petek Temizleme Neden Yapılmalıdır? Petek temizleme çalışması yap..

Devamını Oku

Kombi Yakıt Tasarruf Sıvısı

Kombi Yakıt Tasarruf Sıvısı

Kış ayları gelmeye başladığında, herkesin gündemindeki en önemli konu ısınma olur. Evleri ısıtmak için birçok enerji kaynağı bulunmaktadır. Bizim konumuz günümüzde en çok kullanılan doğalgaz enerji kaynağıdır ve çoğu kombi bu enerji kaynağı ile çalışmaktadır. Peki, kombi nasıl hem az enerji tüketecek hem de ç..

Devamını Oku

Alurad Radyatör Temizliği ve Bakımı

Alurad Radyatör Temizliği ve Bakımı

Alüminyum radyatör, ilk defa Alurad firması tarafından yapıldığı için alurad petek olarak da bilinir. Alüminyum maddesinden yapılmıştır. Diğer peteklere göre daha hafiftir ve işçiliği kolaydır. Daha kolay şekil verilebildiği için dekoratif seçenekleri çokça bulunmaktadır. Ancak dayanıklı değildir. Alurad rady..

Devamını Oku

Kalorifer Petek Temizliği Fiyatları

Kalorifer Petek Temizliği Fiyatları

Kalorifer peteği temizleme fiyatları; dairenin metrekaresine, petek sayısına ve petek modeline bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Metrekareye Göre Petek Temizliği Fiyatları Dairenin metrekaresi arttıkça tesisat borusunun uzunluğu artmaktadır. Bu durumda tesisat borularının temizlenmesi için daha fa..

Devamını Oku

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizliği verimli ısı elde etmeniz için yapılması gereken önemli bir iştir. Radyatörler sayesinde soğuk havalarda, sıcak ortamlara sahip oluruz. Ancak zamanla radyatörlerin ısınmasında verim kaybı yaşanmaya başlar ve yeteri kadar ısınmadığını fark ederiz. Petek temizliği ile kombi bakımını birbirine ..

Devamını Oku

İstanbul Petek Temizliği

İstanbul Petek Temizliği

Petek temizliğinde öncü firmalardan biri olan Protesisat, kullandığı teknoloji sayesinde kalıcı çözümler üretmektedir. Peteklerin üstü ısınmıyor,  peteklerin altı ısınmıyor ya da bazı petekler ısınıp bazıları ısınmıyor fark etmez, Protesisat ile iletişime geçerseniz her türlü petek sorunuzu çözüme kavuşturuyo..

Devamını Oku

En İyi Radyatör Petek Modeli Hangisi ?

En İyi Radyatör Petek Modeli Hangisi ?

Radyatör Petek Nedir ? Kombinin pompaladığı sıcak su, tesisat borularından geçerek peteklere ulaşır, petekler elde ettiği ısıyı bulunduğu ortama yayarlar, yaydıkları bu ısı ile ortamları ısıtırlar. Hangi radyatör petek daha iyi ısı verir, alurad petek modelleri ve arasındaki farklar, petek bakımı ve ısı tasa..

Devamını Oku

Peteklerin Havası Nasıl Alınır ?

Peteklerin Havası Nasıl Alınır ?

Peteklerin havasını almak için bir tesisat ustası çağırmanıza gerek yoktur. Çok basit ama dikkat isteyen bir iştir. Tabi her ısıtma sisteminin havasını almak farklıdır. Örneğin yerden ısıtma sistemlerinde petek olmadığı için sistemin havasını almak farklıdır. Peki, peteklerin havası nasıl alınır? Panel P..

Devamını Oku

Kalorifer Peteği Ses Yapıyor

Kalorifer Peteği Ses Yapıyor

Kalorifer petekleri zaman geçtikçe tık tık ses yapabilir, bunun baştaki en büyük sebebi ucuz ve kalitesiz peteklerin kullanılmış olmasıdır. Özellikle sessiz ortamda daha çok rahatsız edici bu sesler daha çok hissedilir şekilde duyulmaktadır. Gelelim sebeplerine, ilk olarak petekler ısınanana kadar bu sesi ..

Devamını Oku