KANALİZASYON TEMİZLEME

İstanbul'un Tüm İlçelerine Aynı Fiyata Servis Hizmeti

Kanalizasyon temizleme nin amacı, kanallarda oluşan kötü kokuların engellenmesi ve tıkalı olan kanalizasyonların açılmasını sağlamaktır. İstanbul’da tüm noktalara hizmet sağlayan Protesisat, tıkalı olan kanalizasyonların yıkama işlemini uzman kadrosu ve profesyonel cihazlarla yapmaktadır.

Hangi Cihazları Kullanırız ?

Kameralı görüntüleme cihazlarımız ile tıkalı olan yani temizlenecek olan kanalları görüntüleyerek ne türde bir sorunla karşı karşıya olduğumuzu görmek isteriz. Tıkanan kanalizasyon giderlerini görüntüler ardından robot cihazlarımız ile tıkanıklığı açarız, tıkanıklığı açılan kanalizasyonların temizlemek için ise basınçlı su cihazlarımız ile temizliğini yaparız.

Sık Sık Tıkanan Kanalizasyonların Sebebi !

Eğer Kanalizasyonlarınız sık sık tıkanıyorsa ve siz her seferinde sadece tıkanıklığı açtırıyor, kamera ile görüntüleme aldırtmıyorsanız, sorun tam olarak tespit edilemediği için tekrar tıkanır, Protesisat firmamız tıkalı olan kanalizasyon borularını kameralı cihazlar ile görüntüler ve sorunu tam olarak tespit ettikten sonra tıkanıklığı açmaktadır.

Kanalizasyon Temizleme Firması, Protesisat !

Firmamız İstanbul başta olmak üzere, Ankara, İzmir, Bursa da şubeleri bulunan profesyonel tesisat firmasıdır. Firmamız 12 servis aracı ile İstanbul’un tüm noktalarına aynı fiyat politikasını uygular. Bizleri arayarak tıkalı olan kanalizasyonlarınızı açtırabilir, en uygun fiyatlara yıkamasını yaptırabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir