Müşteri Temsilcimiz
Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Kırmadan Gider Nasıl Açılır ?

Gider borularında meydana gelen tıkanıklarda önemli olan giderleri kırmadan açmaktır. Bu işlemleri gerçekleştirmek için profesyonel cihazlar kullanırız. Türkiye’de sadece bir kaç firma da bulunan kameralı cihazlar sayesinde gider borularınız görüntülenir ve robot cihazlarla kırmadan dökmeden etrafa zarar vermeden açılır.

Tıkalı Olan Giderler Nasıl Açılır ?

 • Gider tıkanıklıklarını tespit eden kameralı cihazlarımız, uzman ekibimize nerede tıkanıklık oluştuğunu, tıkanıklığın nedenini, gider hattında bir eğim yada yapıda teknik bir sorun olup olmadığını gösterir.
 • Robot cihazlarımız ile tıkanan giderleri kırmadan açabilmek için cihazların ucuna takılan aparatlar sayesinde pimaş, tuvalet, banyo, küvet ve lavabo giderlerini kısa sürede açmaktadır.

Tıkanan Giderleri Açan Firma, Protesisat !

Firmamız profesyonel cihazları, uzman ekibi ve 12 adet İstanbul’un tüm noktalarında görevli araçları ile sizlere gider tıkanıklığı açma hizmeti sunar. İstanbul’un tüm noktalarına tek fiyat bedeli uygulanmaktadır. Bizleri aramanız halinde aynı gün servis ekibimiz sizi ziyaret eder. Kesinlikle giderleri kırmadan dökmeden açıyoruz.

Merkezi İstanbul’da olan Protesisat firmamız, Ankara, İzmir ve Bursa’da şubeleri bulunan lider tesisat firmasıdır. Her türlü gider tıkanmalarında bizleri arayabilirsiniz.

Yorumlar (12)

 1. Ziyaretçi Hulusi Değirmencioğlu

  Klozet tıkanıklığı olmuştur. Bende tesisatçı çağırdım. Kırmadan tıkanıklık açma çalışması yapabilir misiniz dedim. Kabul ettiler. Ancak klozet taşını söküp uzun bir şiş gönderdiler. Yaklaşık bir saat uğraşmalarına rağmen tıkanıklık açılmadı. Daha sonra tıkanıklığın açılması için fayansın kırılıp borunun sökülmesi gerektiğini söylediler. Ben kabul etmedim. Klozetin tıkanıklığının açılmasının başka yolu yok mudur?

 2. Protesisat çalışanı

  Tıkanıklığı açmak için gelen tesisatçılar amatör tesisatçılarmış sanırım. Çünkü profesyonel tıkanıklık açma çalışmasında bu şekilde tıkanıklığa müdahale edilmez. Firmamızdan servis talep ederseniz, ekiplerimiz en kısa sürede adresinize gelerek kameralı görüntüleme cihazı ile tıkanıklığın sebebini kesin olarak belirlerler. Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma çalışmasında kameralı görüntüleme cihazı olmazsa olmaz bir cihazdır. Bu cihaz sayesinde tıkanıklığa nasıl müdahale edilmesi gerektiği belirlenir.

 3. Ziyaretçi İlayda Cangül
  19 Kasım 2018
  Cevapla

  Mutfak lavabosu çok sık tıkanıyor. Her defasında bir şeylerle açıyorum ancak kısa süre sonra yine tıkanıyor. Daha önce bir arkadaşımın lavabo tıkanıklığını açmışsınız. Uzun uzun sorun hakkında bilgi verip tavsiyelerde bulunmuşsunuz. Bende sizden yardım istiycem ancak İstanbulun diğer ucundayım fiyat farkı çok oluşur mu?

 4. Protesisat çalışanı

  İlayda Hanım, İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat farkı almadan hizmet vermekteyiz. İstanbul’un çok uzak bir ilçesinde olmanız kırmadan lavabo açma fiyatlarını etkilemez. Mutfak lavabonuz çok sık tıkanıyorsa, lavabo borusunda yağlanma olabilir. Kırmadan lavabo tıkanıklığı açmak için gelen ekiplerimiz, kameralı görüntüleme cihazı ile lavabo borusunun içini ayrıntılı olarak inceler ve mutfak lavabosunun neden sık sık tıkandığını sizlere söylerler.

 5. Ziyaretçi Aysu Yorulmaz
  17 Kasım 2018
  Cevapla

  Kırmadan lavabo açmak için lavabonun yerinden sökülmesi gerekiyor mu? Mutfak lavabosu yeni yaptırmıştık sökülmesi içime sinmiyor.

 6. Protesisat çalışanı

  Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma çalışmasında lavabo yerinden sökülmez. Zaten lavabonun yerinden sökülmesine gerek de yoktur. Lavabonun altında bulunan lavabo sifonu sökülür ve kameralı görüntüleme cihazı ile pimaş borusunun içi ayrıntılı olarak incelenir. İnceleme işlemi tamamlandıktan sonra robot cihaz ile tıkanıklığa müdahale edilir. Çok kısa sürede kırmadan lavabo açma çalışması tamamlanır.

 7. Ziyaretçi Sercan Akdeniz
  16 Kasım 2018
  Cevapla

  Tuvaletim tıkanmıştı. Tesisatçı çağırdım ama tuvalet taşının sökülmesi gerektiğini söyledi. Tuvalet taşı sökülemezse kırmak zorunda olduğunu söyledi. Bunun için baya yüksek bir ücret talep etti. Ancak tesisatçının talep ettiği ücreti ödeyebilecek durumda değilim. Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma ücretiniz yüksek midir?

 8. Protesisat çalışanı

  Tesisatçının isteyeceği ücretin yüksek olması çok normaldir. Çünkü tesisatçı tuvalet tıkanıklığını açmak için belki de bir gün sürecek bir çalışma yapacaktır. Ayrıca tuvalet tıkanıklığı açma çalışmasını bitirdikten sonra onarım ücreti de isteyebilir. Ancak firmamız, kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma çalışması yaparken tuvalet taşına hiçbir şekilde müdahale etmez. Tuvaletin deliğinden gönderilen kameralı görüntüleme cihazı ile önce borunun içini inceler. Ardından aynı şekilde robot cihazı göndererek kırmadan tuvalet açma çalışmasını gerçekleştirir. Tüm çalışmalar çok uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

 9. Ziyaretçi Ferit Gümüşkesen

  Kırmadan gider açma yaptırmak istiyoruz. Ancak tesisatçı bir arkadaş havalandırma boşluğundaki giderde tıkanıklık olduğunu kırmadan gider açmanın mümkün olmadığını söyledi. Giderin açılması için mecbur mu kırılması gerekir?

 10. Protesisat çalışanı

  Kırmadan tıkanıklık açma çalışması robot cihaz ve kameralı görüntüleme cihazı ile yapılan bir çalışmadır. Gider borusunun havalandırma boşluğundan veya başka bir yerden geçmesi sorun değildir. Tesisattan anlayan arkadaşınız, kurumsal firmaların çalışma şeklini bilmediği için ille de kırılması gerektiğini söylemiş ancak kırmadan gider açma çalışması çok kısa sürede yapılmaktadır ve çok uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

 11. Ziyaretçi Ramazan
  25 Ağustos 2016
  Cevapla

  lar yapmış olduğunuz işlemin ücreti ne kadar

 12. Protesisat çalışanı

  Ramazan Bey, Gider tıkanıklıkları sorunun büyüklüğüne göre değişir, örneğin tuvalet tıkanıklığı açma ile logar tıkanıklığı açma fiyatı değişiklik gösterebilir, sorununuzu anlamamız ve daha detaylı bilgi aktarabilmemiz için lütfen bizi iletişim sayfamızdaki numaralardan arayınız. iyi çalışmalar

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir