Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Kırmadan Gider Nasıl Açılır ?

Gider borularında meydana gelen tıkanıklarda önemli olan giderleri kırmadan açmaktır. Bu işlemleri gerçekleştirmek için profesyonel cihazlar kullanırız. Türkiye’de sadece bir kaç firma da bulunan kameralı cihazlar sayesinde gider borularınız görüntülenir ve robot cihazlarla kırmadan dökmeden etrafa zarar vermeden açılır.

Tıkalı Olan Giderler Nasıl Açılır ?

 • Gider tıkanıklıklarını tespit eden kameralı cihazlarımız, uzman ekibimize nerede tıkanıklık oluştuğunu, tıkanıklığın nedenini, gider hattında bir eğim yada yapıda teknik bir sorun olup olmadığını gösterir.
 • Robot cihazlarımız ile tıkanan giderleri kırmadan açabilmek için cihazların ucuna takılan aparatlar sayesinde pimaş, tuvalet, banyo, küvet ve lavabo giderlerini kısa sürede açmaktadır.

Tıkanan Giderleri Açan Firma, Protesisat !

Firmamız profesyonel cihazları, uzman ekibi ve 12 adet İstanbul’un tüm noktalarında görevli araçları ile sizlere gider tıkanıklığı açma hizmeti sunar. İstanbul’un tüm noktalarına tek fiyat bedeli uygulanmaktadır. Bizleri aramanız halinde aynı gün servis ekibimiz sizi ziyaret eder. Kesinlikle giderleri kırmadan dökmeden açıyoruz.

Merkezi İstanbul’da olan Protesisat firmamız, Ankara, İzmir ve Bursa’da şubeleri bulunan lider tesisat firmasıdır. Her türlü gider tıkanmalarında bizleri arayabilirsiniz.

Yorumlar (2)

 1. 25 Ağustos 2016
  Cevapla

  Merhaba lar yapmış olduğunuz işlemin ücreti ne kadar

 2. 26 Ağustos 2016
  Cevapla

  Merhabalar Ramazan Bey,

  Gider tıkanıklıkları sorunun büyüklüğüne göre değişir, örneğin tuvalet tıkanıklığı açma ile logar tıkanıklığı açma fiyatı değişiklik gösterebilir, sorununuzu anlamamız ve daha detaylı bilgi aktarabilmemiz için lütfen bizi iletişim sayfamızdaki numaralardan arayınız. iyi çalışmalar

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir