Logar Yeri Bulma

İstanbul'un Tüm İlçelerine Aynı Fiyata Servis Hizmeti

Logarlar binaların önlerinde, giderlerin toplanıp kanalizasyonlara gönderilmesini sağlayan giderlerdir, zamanla dolar ve genellikle binadaki bireylerin tuvaletlerine erimeyen cisimleri atmasıyla da tıkanabilmektedir.

Böyle durumlarda bina yönetimi logarı açıp tıkanıklığı açmak isterler ancak logar yerini bulamayabilirsiniz, zamanla üstü kapanmış olabilir, üzeri toprakla çimenle kapanmış olabilir, hatta üzerine nöbetçi kulübesi yapılmış logar yerleri de görmüş bulunuyoruz, her zaman logar tıkanmadığından ilk başlarda bu tip gider kapakları çok önemsenmez, ancak tıkanıklık yaşandığında sorun oldukça büyük gözükür, özellikle dikkat çekmek istediğimiz konu logar yerini bulmak için bina önlerini delik deşik ederek bütün bina önünü çamur pislik içinde bırakabilirsiniz.

Ancak burada teknoloji yi kullanmak gerekir, protesisat firmamız rögar yeri tespit cihazı ile etrafı kirletmeden kazmadan kırmadan dökmeden nokta odaklı tespit eder, bu sayede hem logarı bulma için harcayacağınız zamandan tasarruf edersiniz aynı zamanda çevre düzeninize zarar vermeden logarınızın bulunmasını sağlarsınız.

Yerini bulamadığınız logarların yerini kameralı dedektörlerimiz ile buluyoruz aynı zamanda dilerseniz tıkalı logarlarınızı kanalizasyon giderlerinize zarar vermeden tıkanıklık açma cihazlarımız ile açıyoruz, protesisat firmamızı arayarak logar & rögar yeri tespit çalışması talep edebilirsiniz. Firmamız bina logarlarınızın gider borularında herhangi bir kırılma delinme gibi sorunlarınızı da tamir ederek çözmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir