Müşteri Temsilcimiz
Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Su Vanası Ne Tarafa Açılır ?

Genellikle ya bina girişlerinde yada dairelerin içinde bulunan su saatleri herhangi bir su baskını ile karşılaşmamak için tedbir amaçlı yeri geldiğinde kapatmak isteriz, bu durum da kontrolü elden bırakmamak için her ne kadar su vanaları saat yönüne çevirip kapatılacak olsa da, vanayı kapattığınızda tekrar muslukları kontrol ediniz. Su vanaları sol tarafa çevirilerek açılmakta sağ tarafa çevirdiğinizde ise kapanmaktadır.

Ayrıca periyodik kontrol amaçlı ve ileride herhangi bir tesisat ve su baskını sorunu yaşamamak için  vanalarınızı ayda bir kaç kez kontrol ederek çalışıp çalışmadığını doğrulayınız.

Aksi takdirde evinizde yaşanacak bir su baskını sizlere daha çok masraf oluşturacaktır. Tesisat borularınız ve diğer sorunlarınız ile ilgili protesisat firmamızı arayabilirsiniz.

Yorumlar (2)

 1. Ziyaretçi calis
  6 Nisan 2019
  Cevapla

  su vanasını kapattık ve açtık su gelmiyor niye?

 2. Ziyaretçi ömer salur
  8 Eylül 2017
  Cevapla

  Tatil öncesi vanaları kapatmıştık. Geldiğimde ise sol tarafa doğru vanaları açtım. ancak su hâlâ çok az şekilde akıyor. bütün vanaları sola çevirmeme rağmen bir şey fark etmedi. Tekrar kapattığımda da su aynı şekilde akıyor. Yani vanaları açıp kapamak bir şey fark etmiyor. Görselde bulunan aşağıdaki mavi kol da "on" olarak açık. Teşekkürler...

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir