Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Tuvalet Nasıl Açılır ?

Tuvalet Nasıl Açılır ?

Tıkanan tuvaletler insanların karşılaştığı en zor sorunlardan bir tanesidir. Özellikle tıkanıklığın sebebinin bulunamaması farklı birçok işlemleri de yanında getirmektedir. Attığınız bez parçaları, katı cisimler tuvalet tıkanıklığının en başta gelen sorunlarından sadece birkaçıdır. Bu tıkanıklıklar eski usull..

Devamını Oku

TUVALET GİDERİ AÇMA

TUVALET GİDERİ AÇMA

Konut ve işyerlerinde çeşitli nedenlerden dolayı tuvalet giderleri tıkanabiliyor. Bu tıkanıklıkları gelişmiş teknolojilerle tasarlanmış cihazlarla açan uzman ekipler, size en uygun hizmeti sunuyor. Klasik yöntemlerde tuvalet gideri açma hizmetinde kırma işleminin yapılması gerekiyor. Çünkü çıplak gözle incele..

Devamını Oku

TUVALET TIKANDI

TUVALET TIKANDI

Tuvalet kağıdının yanlış kullanılması sonucunda genelde gider borularında tıkanıklık meydana gelir. Bu kağıtlar pimaşların ek yerlerinde birikir ve o zaman da istenmeyen sonuçlar ortaya çıkar. Tuvalet tıkandı diyerek çeşitli çözüm yolları aranır. Mahalledeki tesisatçı çağrıldığında tuvalet borusu ve çevresi k..

Devamını Oku

TUVALET AÇMA

TUVALET AÇMA

Tıkanan tuvaletleri açmanın birkaç yöntemi vardır. Bunların bir tanesi basınçlı su ile açmaktır. Öncelikle su borunun içinde sıkıştırılır daha sonra tazyik verilerek tıkalı tuvalet açılabilir. Fakat borunuzda sert bir cisim varsa bu şekilde açılamaz ve sert cisime çarpan su geri gelerek evinizi bir hayli pisl..

Devamını Oku

TUVALET TIKANIKLIĞI

TUVALET TIKANIKLIĞI

Tuvalet tıkanıklığı sorununuzu firmamızın yönlendirmiş olduğu servis ekipleri kısa sürede kırma dökme işlemi yapmadan tuvalet tıkanıklığınızı robot cihazla açmaktadır. Servis ekiplerimiz servis talep ettiğiniz gün içerisinde adresinizde olarak kısa süre içerisinde işlemi sonlandırmaktadır. Tuvalet tıkanıkl..

Devamını Oku

TUVALET AÇICI

TUVALET AÇICI

Binalarınızda meydana gelen tıkanmalarda uzman tesisatçıları çağırıp açma işlemi yaptırabilirsiniz. Ancak klasik yöntemlerle çalışan tesisatçılar açma işlemlerini kırmadan yapamazlar. Ya da tıkalı olan giderleri özel olarak üretilen kimyasallarla da açabilirsiniz. Bunlar insan sağlığına zarar vermeyen maddele..

Devamını Oku