Müşteri Temsilcimiz
Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Robotla Tuvalet Tıkanıklığı Açan Firmalar

Tıkalı tuvalet açan firmalardan biri olan Protesisat, uzman kadrosu ile 14 yıldır hizmet vermektedir. Ayrıca kullandığımız teknoloji ile kırmadan tuvalet tıkanıklığı açan firmalardan biriyiz.

Robotla Tıkalı Tuvalet Açan Firma

Robotla tuvalet tıkanıklığı açan firmalar, hem ortama hem de borulara zarar vermeden sorunu gidermeye çalışırlar. Bu nedenle günümüzde eski yöntemleri kimse tercih etmemektedir. Eskiden kullanılan yöntemler bir sorunun çözümünü gerçekleştirmeye çalışırken başka sorunların ortaya çıkmasına sebep olurdu.

Tuvalet tıkanıklığı açan ustaların kulladığı robot cihazın ucundaki yay boru içinde dönerek ilerler. Pimaş borusuna zarar vermeden tuvalet tıkanıklığını açan robot cihazın yayı, pimaş borusu içinde tıkanıklığa sebep olacak hiçbir yabancı cismin kalmasına izin vermez. Robotla tuvalet tıkanıklığı açan usta, tuvalet tıkanıklığını açtıktan sonra mutlaka kameralı görüntüleme cihazı kullanmalıdır.

Kameralı Tuvalet Açan Firmalar

Protesisat, kameralı tuvalet açan firmalardan biridir. Türkiye’de kameralı tuvalet açan firma sayısı birkaç tanedir. Kameralı tuvalet tıkanıklığı açan firmalarda kameralı görüntüleme cihazı bulunmaktadır. Kameralı görüntüleme cihazı sayesinde, tıkanıklığın türü tespit edilir ve ona göre tıkanıklık açma çalışmaları yapılır.

Kameralı görüntüleme cihazları pahalı cihazlar olduğu için sadece birkaç tane tuvalet tıkanıklığı açan firmada bulunur. Kameralı görüntüleme cihazının farklı uzunluklarda kablosu bulunur. Kablonun ucunda kamera bulunur. Ayrıca kameranın çevresi LED aydınlatma lambaları ile desteklenmiştir. Bu sayede tuvalet borusunun içi bu aydınlatma lambaları sayesinde aydınlanır.

Tuvalet borusu içinde ilerleyen kamera, görüntüleri monitöre yansıtır. Monitörde görüntüleri inceleyen personel, sorunları tek tek tespit eder. Sorunların tespit edilebilmesi için, görüntüleri inceleyen personelin deneyimli olması gerekir. Aksi durumda monitördeki görüntüleri anlamlandıramaz ve kameralı tuvalet tıkanıklığı açma çalışması gereğinden fazla uzun sürecektir. Protesisat ekiplerinin tamamı deneyimli personellerden oluşmaktadır. İşlerinde uzman olan bu personeller, kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma işlemini en kısa sürede gerçekleştirmektedirler.

Kırmadan Tuvalet Tıkanıklığı Açan Firma

Kırmadan tuvalet açan firmalar, daire içinde hiçbir yere zarar vermeden tıkanıklığı açmaları gerekir. Kırmadan işlem yapılabilmesi için, kırmadan tıkalı tuvalet açan firmanın yeterli teknik donanımı olmalıdır.

Tuvalet tıkanıklığının sebeplerinin büyük çoğunluğu kullanıcılardır. Kullanıcılar, tuvalete atılmaması gereken cisimleri atmasından dolayı tuvaletler tıkanır. Tıkanan bu tuvaletleri açmak için kırmadan tuvalet tıkanıklığı açan firmadan destek almak gerekir.

Tuvalet tıkanıklığı açan firma, tuvaleti açarken boruya veya çevreye zarar vermemesi için elinde robot cihaz ve kameralı görüntüleme cihazı olması gerekir. Bu cihazlar sayesinde tıkalı tuvalet açma işlemi gerçekleştirilirken müşteri memnuniyeti de elde edilmiş olur.

Protesisat robotla tuvalet açan firma olarak, her tuvalet tıkanıklığı açma işleminde kameralı görüntüleme cihazını kullanmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı açılmadan önce ve tuvalet tıkanıklığı açıldıktan sonra kameralı görüntüleme cihazının kullanılması çok önemlidir.

Tuvalet açılmadan önce kameralı görüntüleme cihazının kullanılması tıkanıklığın sebebinin tespit edilmesinde önemlidir. Çünkü tuvalet tıkanıklığının sebebine göre sorunu çözme çalışmaları farklılık göstermektedir. Örneğin tuvalet tıkanıklığı yabancı bir cisimden dolayı tıkanmışsa, robotla tuvalet tıkanıklığı açma işlemi yapılır. Tuvalet tıkanıklığının sebebi yağlanmaysa, robot cihaz kullanılması bir anlam ifade etmemektedir.

Kırmadan tuvalet açan firmamız, tuvaletin gider borusundaki yağlanmaları pimaş yıkama makinesi ile temizlemektedir. Pimaş yıkama işlemi sayesinde, tuvalet borusunun içi ilk günkü gibi tertemiz olur.

Kameralı tuvalet açan firmalar, kameralı cihaz ile tuvalet borusunun meyilsiz olduğunu tespit ederse, tuvalet borusunun yeniden döşenmesi gerekir. Aksi halde tuvalet tıkanıklığının sık sık yaşanması kaçınılmaz olacaktır.

Firmamız:

  • Kırmadan tuvalet açan firmalardan biridir ve Türkiye’de İSO9001 belgesine sahip tek tesisat firmasıdır.
  • Kameralı tuvalet açan firmalarda olması gereken kameralı görüntüleme cihazı, 20 servis aracı bulunan firmamızın bütün servis araçlarında bulunmaktadır.
  • Hızlı ve kalıcı çözümler üreten Protesisat, İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Ayrıca uzak ilçelere hizmet verirken bile fiyat farkı almamaktadır.
  • Firmamız hızlı servis anlayışıyla, servis kaydı oluşturmanız durumunda en geç 2 saat içinde adresinize ulaşarak çalışmalara başlamaktadır.
  • Adresinizde yapılan çalışmalar biter bitmez müşteri hizmetlerimiz müşterilerimizi aramaktadırlar. Müşterilerimizin öneri ve şikâyetleri dikkate alınarak bu sayede hizmet kalitemizi her geçen gün daha da yükseltmeyi amaçlamaktayız.
  • 2004 yılından beri robotla tuvalet tıkanıklığı açan firmamız, Türkiye’de robot cihaz teknolojisi ile hizmet veren ilk ve en eski firmalardan biridir.

Evinizde, iş yerinizde tuvaletiniz tıkandıysa ve tuvalet borusuna ya da etrafa zarar verilmeden tuvalet tıkanıklığının açılmasını istiyorsanız, firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Şikâyetinizi dikkatle dinleyen müşteri hizmetlerimiz en kısa sürede adresinize ekip göndermektedir.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir