İstanbul Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo gider tıkanıklığı açma hizmeti sunan firmamız, pimaş borularına zarar vermeden tıkanıklık açma cihazlarımız ile sorunları çözmekteyiz. Tıkanıklığa sebep olan cisimler tıkanıklık açma makineleri ile açılır akabinde gider boruları kamera ile kontrol edilerek tıkanıklığa sebep olan farklı bir durum söz konusu ise kameralı görüntüleme cihazları ile tespit edilerek sorunun çözümü sağlanmaktadır. Pimaş gider tıkanıklığını açarken asla kırma dökme yapılmaz ve pimaş borularına zarar verilmez, profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız Protesisat firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.


Lavabo Neden Tıkanır ?

 • Lavaboları yağlı yemek artıkları tıkar
 • Çay çöplerini atmak lavaboyu tıkar
 • Lavabo altındaki gider borularının yanlış eğimde olması tıkanıklığa yol açar
 • Saç kıl gibi çeşitli atıklar lavaboları tıkar
 • Usta hatalarından kaynaklı, yanlış tesisat malzemelerinin kullanılmış olması lavaboları tıkar
 • Kireç, alçı ve boya gibi kimyasalların lavaboya dökülmesi lavaboyu tıkar

En Sık Karşılaşılan, Lavabodan Yavaş Giden Su Sorunu !

Lavabodan yavaş giden su, tıkanıklığın en erken belirtisidir. Lavabo gideri eğer mutfaktaysa yemek artıklarıyla ve yağlarıyla, banyolardaysa, sabun ve kireç artıklarının dökülen saçlarla birleşmesinden dolayı daralmaya başlar. Daralma tıkanıklığın ilk habercisidir. Daralan lavabolardan su yavaş akar ve bir an önce giderin temizlenmesi gerekir.

Lavabo Açıcı Kimyasallar Kullanmayın !

Lavabo açıcı gibi bir çok kimyasal içinde bulundurduğu yakıcı bileşenleri ile hem cildinizi, sağlığınızı tehlikeye atar, hemde pimaş borulara verdiği ısı ile yakar ve eritir ve bir başka sorunu beraberinde getirir, olası pimaş delinmelerindeki en büyük etken lavabao aç kimyasallarıdır. Protesisat olarak önermiyoruz.

 • Neden Önermiyoruz ?

Lavabo aç kullanırsanız büyük olasılıkla tıkanıklık açılmayacak ve dökülen kimyasal maddeler pimaşın içinde gidemediği için sertleşip tıkanıklığın açılmasını zorlaştıracaktır.

Lavabo aç’lar kaynar su ile kullanıldığından, sıcak su pimaş içinde beklerken boruları yumuşatır, erimesine ve yamulmasına sebep olur ve kesinlikle bu tip kimyasallar pimaş boruların ek yerlerindeki contalara zarar vererek ilerde su sızdırmasına sebep olur.

Lütfen Dikkat, Önce Sağlığınız !!

lavabo aç patladı

Lavabo Tıkalıysa Nasıl Açılır ?

 • Lavabo Açıyoruz Yazan Her Siteye İnanmayın !

İnternet sitelerinde lavabo açıyoruz yazan çoğu site, işi bilmeyen, tecrübesiz, düzenbaz kişilere aittir. Kullandıkları cihazlardan üniformalarına kadar her şekilde amatör olduklarını bilmelisiniz.

 • Fiyat Tuzağına Kanmayın, Lavabo Açma 99 TL Aman Dikkat !

Değerli müşterilerimiz, sitesine fiyat yazan sitelerden uzak durun, bu tür firmaların tek amacı aramanızı sağlamak, aradığınızda 99 TL olan fiyat 200 TL ye kadar çıkar, çeşitli bahanelerle fiyatları arttırmaktadırlar. Sitesine fiyat yazan firmaların, pahalı bir cihaz olmasından dolayı kameralı görüntüleme cihazları yoktur, sadece sektörümüzdeki bir kaç firmada bulunmaktadır. Bu sebeple lavabo açma işlemini çok ucuza yapacaklarını sitelerine yazarlar ve verdikleri hizmet tam çözüm asla olamaz.

 • Kameralı Görüntüleme Cihazı Gerekli midir ?

Kameralı görüntüleme cihazları, tıkanıklığın tekrarlamaması, giderin neden tıkandığı bulmak, tıkanıklık tam açılmış mı , tesisat hatasından ötürü tıkanıklık kendini tekrarlayabilir mi gibi sorunların önüne geçilmesi için kullanılan olmaz sa olmaz bir cihazdır.

 • Peki Lavabo Tıkanıklığı Hangi Cihazlarla Açılmalıdır ?

Lavabo tıkanıklığı açma işlemlerimiz, öncelikle tıkalı olan lavabonun giderine kameralı görüntüleme cihazlarımız ile bakılır.

Tıkanan lavabonun gerçekten neden tıkandığı anlaşılması için görüntülü kameralı cihazlar ile kontrol ederiz, tespit edilen tıkanıklığın sebebine göre, robot cihazlarımız ile müdahale ederek lavaboyu açarız.

Tıkalı olan lavabo için dilerseniz çekmiş olduğumuz videoların bir kopyası size verilebilir. Teknik ekibimiz sizlere iş bitiminde sorunun sebebi ve çözümünü içeren bir rapor verir.

 • Lavabo Açma Fiyatlarımız !

Değerli müşterilerimiz Protesisat İstanbul başta olmak üzere, Ankara, İzmir, Bursa gibi metropol şehirlerde şubesi bulunan, Türkiye’nin lider tesisat firmasıdır. İstanbul’un tüm ilçelerine uzaklık farketmeksizin tek fiyat politikası uygulamaktadır.

12 Servis aracımız ile dilediğiniz zaman da servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Mutfak Tıkanıklığı Açma Firması !

Protesisat firmamız tıkalı olan banyo ve mutfak lavabo tıkanıklıkları, kırmadan robot cihazları ile kısa sürede açmaktadır. Mutfak ve banyonuzda ki lavabolara beton ve moloz gibi sorunlardan tıkanmamış ise, garantili bir şekilde mutfak lavabo tıkanıklığı sorunlarınızı çözüyoruz. Firmamız kameralı cihazlarla da mutfak giderleriniz deki tüm sorunları fotoğraf ve video olarak sizlere rapor olarak sunar, bunu yapmaktaki gayemiz, mutfak giderlerinizi neler tıkamış, gider hatlarında farklı bir sorun var mı, görebilmek ve önlem almak içindir. Bizleri arayarak mutfak tıkanıklığı açma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Uzman TV Çekimlerimiz, Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

servis-cagir.fw
soru-cevap-cozum.fw
mutlu-musteri-referans.fw

Yorumlar (7)

 1. 25 Mart 2016
  Cevapla

  lavabom da taşma oluyor bunu her zaman yapmıyor sonra kendi kendine lavabodaki su gidiyor, özellikle üst kattakiler banyoda olduklarında bu sorunu yaşıyorum, üst kat komşumuza durumu anlattık ama onlardan kaynaklanmadığını söylüyorlar, lavaboyu yerinden sökmek mi gerekiyor evimin kırılıp dökülmesini hiç istemiyorum.

  1. 25 Mart 2016
   Cevapla

   Merhaba Sayın Nurdan Ay,

   Öncelikle şunu belirtelim, eğer lavabonuz taşma yapıyorsa bina logar giderinden kaynaklanan bir tıkanmadan kaynaklanabilir, öncelikle firmamızı arayarak servis talebinde bulunmalısınız, ekibimiz cihazlarla tuvalet giderlerinizi kameralı cihazlarla görüntüler ve sorunu tespit ederler, Tuvalet, lavabo gibi tıkanıklıklarda asla evinize zarar verilmez herhangi bir kırma dökme yapılmaz, sorunun çözümü için lavabonuz da sökülmez, Bizlere iletişim sayfamızdaki telefonlardan ulaşabilirsiniz.
   İyi günler dileriz.

 2. 20 Nisan 2016
  Cevapla

  merhaba neden bazı sitelerde 59 tl gibi 69 tl gibi değişik fiyatlar yazıyor, siz ne kadara lavabo açıyorsunuz, bu tür firmalara inanıp da çağırmalımıyım bilemedim, sizin hem siteniz hemde yazılarınızda profesyonel olduğunuz belli, bu soruma cevap verir misiniz, teşekkürler

  1. 20 Nisan 2016
   Cevapla

   Merhabalar, öncelikle sorduğunuz soru çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir sorundur, size sorunuzdan ötürü teşekkür ederiz, fiyat yazan sitelerin tek amacı müşteri çekmek, dikkatinizi çekerek onları aramanızı hedeflemektedir, bu tür firmaları çağırdığınız da sadece tek bir cihazla tıkanıklığı yüzeysel açarlar, halbuki kameralı cihazlarla tıkanıklık tespiti yapılması gerekir, sitelerinde yazan 59 tl 69 tl hatta 89 tl gibi fiyatlardan çok daha fazlasını geldiklerinde sizden talep ederler ve size olmadık yerlerde sorun olduğunu söyleyerek ek masraf çıkartırlar, Protesisat olarak bu tür düzenbaz tesisatçıların oyununa gelmemeniz için bir çok detaylı makale hazırladık, lütfen okuyun ve dostlarınız ile paylaşınız.

   tıklayın ve okuyunuz

   İyi günler dileriz.

 3. 11 Mayıs 2016
  Cevapla

  Kolay gelsin
  Bizim banyo Lavabo şu çok ağır gidiyor suyu ve alt katta ki komşumuz a su siziyor bunun çözümü nedir fayans altında boru kırılmış olabilir mi ilgilenirseniz sevinirim

 4. 25 Mayıs 2016
  Cevapla

  banyo yer süzgecinden su gitmez oldu sonradan farkettim ki lavabodan da su çok yavaş gidiyor, mutfak lavabosunda sorun yok ama banyo tesisatı sanıyorum komple tıkanmış, bu durumda banyo kırılıp borular değişmesi mi gerekiyor ?

  1. 25 Mayıs 2016
   Cevapla

   Merhaba Serpil hanım,

   banyodaki yer süzgeci ve lavabo gider pimaşlarınızın tıkanıklığına çözüm olarak kameralı cihazlar ve robot cihazlarla açarak kırmadan herhangi bir tadilat gerektirmeden çözüm sunuyoruz. Bizleri arayarak aynı gün içinde servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir