Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Mutfak Gideri Açma

Mutfak Gideri Açma

Mutfak gideri açma firması Protesisat, tıkalı olan lavabo ve mutfak giderlerini kırmadan dökmeden, robot cihazlarla kısa sürede açar, mutfak gideri içerisinde biriken atıkları kamera ile görüntüleyerek, gider içinde oluşan tüm sorunları tespit eder. Profesyonel bir hizmet almak isterseniz firmamızı arayabilir..

Devamını Oku

Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır ?

Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır ?

Evlerinizde veya iş yerlerinizde lavabo tıkanıklığı ile karşı karşıya geldiğinizde, tıkanıklığı gidermek adına bir çok yöntem kullanabilirsiniz. Lavabo tıkanıklığını açmak için çeliştli kimyasal maddeler ve çeşitli alet ve edavat satılmaktadır. Lavabo tıkanıklığı için lavabo aç, kireç sökücü, demir çubuk ve b..

Devamını Oku

Robotla lavabo açma

Robotla lavabo açma

Robotla lavabo açma işlemleri gelişen teknoloji ile yakın geçmişte mümkün olmuş olup, hayatımıza kattığı yenilik ile birlikte çok basit uygulamaları da beraberinde getirmiştir. Robotla lavabo açma kesinlikle uzman işidir. Bu konuda eğitim almış personeller tarafından bu konuda tecrübe ve bilgi sahibi kuru..

Devamını Oku

LAVABO TIKANIKLIĞI

LAVABO TIKANIKLIĞI

Konut ya da iş yerinizde mutfak giderlerinde su yavaş şekilde gidiyor veya hiç gitmiyorsa, tıkanıklık sorunu var demektir. Bu gibi sorunlarla karşı karşıya kaldığınızda lavabo aç gibi kimyasallar kullanabilirsiniz. Bu kimyasallarla mutfak lavabo tıkanıklığını açılabilmektedir ancak genellikle bu yöntemle b..

Devamını Oku

KIRMADAN LAVABO AÇ

KIRMADAN LAVABO AÇ

 Evlerde meydana gelen lavabo tıkanıklıkları, özel olarak geliştirilen cihazlar aracılığı ile kolaylıkla açılıyor. Özel geliştirilmiş cihazlarla tıkalı lavabo ve küvet açma hizmeti sunan kurumsal tesisat firmamız, en büyük sorunları bile kısa bir süre içinde çözüme kavuşturuyor.Robot cihazları ile tamamen tık..

Devamını Oku

LAVABO AÇ

LAVABO AÇ

Dairenizde veya iş yerinizde lavabonuz kullanımdan sonra suyun yavaş yavaş gittiğini veya hiç gitmediğini gördünüz, bu gibi durumlarda her bireyin kısa yoldan çözüme ulaşmak istediği gibi sizde lavabo aç kimyasalından kullanabilirsiniz. Kullanım esnasında dikkatli olmanız ve çıkan dumanı solumamanız gerekme..

Devamını Oku