Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Samsun Lavabo Açma

Samsun Lavabo Açma

Samsun lavabo açma için birçok yöntem bulunmaktadır. Ancak Samsun lavabo tıkanıklığı açma için en pratik ve hızlı yöntem robotla lavabo açma yöntemidir. Lavabo Neden Tıkanır? Lavabo tıkanıklığının sebeplerini sıralayacak olursak, ilk sıraya kullanıcı hatasını ekleyebiliriz. Evde lavabo kullanma şeklimiz..

Devamını Oku

Görüntülü Lavabo Açma

Görüntülü Lavabo Açma

Görüntülü lavabo açma işlemi yapan birkaç firmadan biri olan Protesisat, kullandığı teknoloji ve deneyimli kadrosu ile en kısa sürede kırmadan lavabo açma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Lavabo Açma Yöntemleri Lavaboları açmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Kendi imkânlarınızla lavabo açabileceğini..

Devamını Oku

Lavabo Açan Firmalar

Lavabo Açan Firmalar

Protesisat, lavabo açan firmalara öncülük eden kurumsal bir firmadır. Lavabo açan firma olarak Protesisat, robot cihaz teknolojisini Türkiye’de ilk uygulayan firmalardan biridir. Robotla Lavabo Açan Firmalarda Dikkat Edilmesi Gerekenler Tıkalı lavabo açan firma sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu durum..

Devamını Oku

Mutfak Gideri Açma

Mutfak Gideri Açma

Mutfak gideri açma firması Protesisat, tıkalı olan lavabo ve mutfak giderlerini kırmadan dökmeden, robot cihazlarla kısa sürede açar, mutfak gideri içerisinde biriken atıkları kamera ile görüntüleyerek, gider içinde oluşan tüm sorunları tespit eder. Profesyonel bir hizmet almak isterseniz firmamızı arayabilir..

Devamını Oku