Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Evlerimizde ve iş yerlerimizde meydana gelen gider tıkanıklıklarına eskiden beri kullandığımız birçok klasik yöntemler vardı. Fakat artık günümüzde bu gibi gider tıkanıklıklarının açılmasında daha profesyonel yöntemlerin kullanıldığı ve gelişmiş teknolojik ürünlerden faydalanan özel firmalar bulunmaktadır. Giderlerin tıkanmasına sebep olan birçok sebep bulunmaktadır. Peçetelerin atılmasından, temizlik sularının atılmasından, temizlik bezlerinin atılmasından, saç ve sakal gibi kılların atılmasından dolayı tıkanan giderlerin açılmasında demir çubuk, şiş gibi cisimlerin kullanılmasının yanında kezzap, tuz ruhu gibi kimyasal maddelerin de kullanıldığı klasik yöntemler bulunmaktadır.

Giderlerin açılmasında kullandığımız bu gibi klasik yöntemler sizlere daha pahalıya mal olabileceği gibi daha da zahmetli olduğu için artık çok fazla tercih edilmemektedir. Çünkü demir çubuk ve şiş gibi cisimler giderlerde bulunan boruları deleceğinden veya tuz ruhu, kezzap veya lavabo aç gibi kullandığımız kimyasal maddeler de giderlerde bulunan boruların erimesine sebep olacağından bu gibi klasik yöntemler sizlere daha pahalıya mal olacaktır.

Firmamızın kullandığı yöntemler, uzman personel ekibi ve kullandığı teknolojik ürünler sayesinde gider tıkanıklığı gibi daha birçok sorununuz kolaylıkla çözüme ulaştırılacaktır.Firmamızın uzman personel ekibi giderlerin tıkanmasında öncelikle izleyecekleri yolun planını yaparlar.

Firmamız personelleri giderlerin tıkanmasına sebep olan ana kaynağı tespit etmek ile işe başlarlar.  Firmamız ekipleri tarafından kullanılan bu yöntem tıpkı hastanelerde bulunan endoskopi yöntemine benzemektedir. Firmamız ekipleri tarafından kullanılan kamera ile görüntü alma tekniği ile giderlerde bulunan sorunun ana kaynağı tespit edilir.

Giderde bulunan sorun tespit edildikten sonra firmamızın diğer bir teknolojik ürünü olan çelik helezon yaylı robotlar sayesinde giderlerde bulunan tabak ve tortular parçalara ayrılır. Çelik helezon yaylı robotlar sayesinde giderde bulunan tabaka ve tortular parçalandıktan sonra giderde bulunan bu tabaka ve tortu parçaları su ile kanalizasyona dökülür.Firmamız personelleri tarafından kullanılan yöntemler ve teknolojik aletler ile giderinizde bulunan tıkanıklık sorunu çözülmüş olur. Garanti belgesinin sizlere teslimi ile de işlem tamamlanmış olur.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir