Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Kalorifer Borusu Tıkanıklığı Açma

Kalorifer Borusu Tıkanıklığı Açma

Kalorifer sistemleri, suyu ısıtarak peteklere gönderir ve petekleri ısıtarak peteğin olduğu bölümü ısıtmış olur. Kalorifer sistemleri kapalı bir sistem olmasına rağmen, kalorifer borularında da tıkanmalar meydana gelebilmektedir. Protesisat, kalorifer borusu tıkanıklığı açma çalışmalarında profesyonel yönteml..

Devamını Oku

Sıcak Su Akıyor Petekler Isınmıyor

Sıcak Su Akıyor Petekler Isınmıyor

Kombiler konforlu yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Bu konforlu yaşamın sürdürülebilir olması için düzenli bakımların yapılması şarttır. Bazen ihmal ettiğimiz bakımların olumsuz sonuçları konforlu yaşamımızı sekteye uğratabilir. Kombinin Musluk Suyunu Isıtıp Petekleri Isıtmamasının Nedenl..

Devamını Oku

Bazı Petekler Isınmıyor

Bazı Petekler Isınmıyor

Kış aylarında kesintisiz çalışan kombiler zamanla bazı sorunlar çıkarmaya başlar. Bu sorunlar; bazen ciddi sonuçlar doğurur bazen de sorun olduğundan haberimiz bile olmaz. Kombiden Kaynaklı Sorun Kombiden kaynaklı sorunlarda bazı petekler ısınmıyor olabilir. Bu sorunlardan biri kombi pompası ile alakalı..

Devamını Oku

Kaskad Sistemi Nedir?

Kaskad Sistemi Nedir?

Kaskad sistemi; sitelerde veya çok katlı binalarda kullanılan merkezi ısıtma sistemidir. Tek döşeme yoğuşmalı kazan sistemine alternatif bir sistemdir. Birden fazla yoğuşmalı kombi, kontrol modülü aracılığı ile birbirine bağlanarak çalışması sağlanan bir sistemdir. Tek döşemeli yoğuşmalı kazan sistemine göre ..

Devamını Oku

Merkezi Isıtma Sistemi Temizliği

Merkezi Isıtma Sistemi Temizliği

Merkezi Isıtma Sistemi Merkezi ısıtma sistemi; sitelerde veya çok katlı binalarda tek merkezden elde edilen ısı ile bütün dairelerin ısınmasını sağlayan bir sistemdir. Her daire için tek tek ısıtma kaynağına gerek kalmadan, bütün dairelerin ısınmasını sağlamak amacıyla uygulanan bir sistemdir. Merkezi I..

Devamını Oku

Yerden Isıtma Sistemi Temizliği

Yerden Isıtma Sistemi Temizliği

Yerden ısıtma sistemi, günümüz koşullarında en konforlu ısıtma sistemlerinden biridir. Alttan ısıtma sistemi sayesinde, ev eşyalarını gönlümüze göre düzenleyebiliriz. Petekler olmadığı için peteklerin önünün kapanması gibi bir sorun yaşamayız. İlerleyen dönemlerde, zeminin bazı bölgelerinin ısınmadığını fa..

Devamını Oku