Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
PETEK TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR ?

PETEK TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR ?

İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat farkı olmadan hizmet veren Protesisat firmamız, petek temizliği hususunda hizmet veren kurumsal bir tesisat firmasıdır. Peteklerinizden yeteri kadar ısı alamadığınızda yapmanız gereken peteklerinizi söktürmeden içlerinde oluşan balçık ve tortuların temizlenmesini sağlamaktır.

Petek Temizliği Yaptırmanız için 7 Farklı Neden

 • Kombi derecesini orta seviyede tutarak maksimum ısı elde edersiniz.
 • Yüksek doğalgaz faturası ödemezsiniz.
 • Her petek aynı ısıya ulaşacağından tüm odalar aynı sıcaklık derecesinde olacak bu sayede odadan odaya geçişlerde rahatsızlık verecek bir ısı değişimi hissetmeyeceksiniz.
 • Kombi sıcak su pompası daha az çalışacak, kombiniz daha uzun yıllar kullanılabilecek duruma gelecektir.
 • Kombinize en uzak olan odada ki petekler daha iyi ısınacak, ısınmayan kör oda kalmayacaktır.
 • Petek temizliğinde kullanılan kimyasal bakım ve temizleme ürünleri sayesinde petek radyatörlerinizin içi pas tutmayacaktır.
 • Peteklerinizin tesisat borularında bir su kaçağı varsa bunu da gelen ekiplerimiz testleri sırasında sizlere bildirecek, eksra bir servis ücreti ödemeyeceksiniz. (onarım hariçtir)

Petek Temizliğini Nasıl Yapıyoruz ?

Peteklerinizin temizliğine kombi tesisatınızdan başlayarak en son peteğin tesisatına kadar, tesisat boruları dahil kimyasal temizleme ilaçları ile temizliyoruz, odalarda ki hiç bir petek yerinden sökülmeden yapılan bu işlemlerde sadece banyodaki havlupan dan çıkış sağlayarak peteklerinizin içinde oluşan pis suyu tuvalet giderinden geri gönderiyoruz.

Petekleriniz daha önce ısınmıyor sa yada üst tarafı ısınıyor alt tarafı ısınmıyor ise, petek temizliği sonrasında artık tümüyle ısınır hale gelecektir. Geç ısınma sorunu da petek temizleme hizmetimizden sonra ortadan kalkacaktır.

İstanbul’un Tüm İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet Veriyoruz

Uzaklık yakınlık farketmeden, Anadolu ve avrupa yakasında ki tüm ilçelere aynı gün için de hizmet vermekteyiz. Uzaklık fiyat farkı oluşturmamakla beraber 12 servis aracımız ile en kısa sürede sizlere ulaşarak soruna müdahale etmekteyiz.

Avrupa Yakası İletişim : 0212 569 11 11

Anadolu Yakası İletişim : 0216 537 11 11

Yorumlar (3)

 1. 17 Ekim 2016
  Cevapla

  Sayın yetkili, kombide arıza olmadığı halde sıcak su borularına oturma odasından sonra diğer peteklere su gitmiyor, petek temizliğinde tüm sıcak su borularıda temizlenmiş oluyor mu ?

 2. Peteklerin altı ısınmıyor 2 petek dışında diğer petekler az ısınıyor, kombi su seviyesi normal ısı derecesi de 50 ye getirdi yine aynı peteklerin içinde biriken bahsettiğiniz balçıklaşmadan dolayı mı ısınmıyor dur ?

 3. 2 Ağustos 2016
  Cevapla

  merhaba petek temizliğini nasıl yapıyorsunuz, tek tek petekler sökülüyor mu, etraf dapılıyor mu tadilat gerekiyor mu, peteklere zarar geliyor mu, eğilme yamulma gibi deformasyonlara maruz kalıyor mu, ilaçla temizlediğinizi yazmışsınız, kombiye bir zararı oluyor mu, bilgi verirmisiniz, teşekkürler

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir