Müşteri Temsilcimiz
Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Kameralı Tesisat Tamiri

Kameralı tesisat tamiri sayesinde, evinizin herhangi bir yeri kırılmadan tesisat sorunları giderilmektedir. Protesisat olarak biz, 2004 yılından beri kameralı tesisat tamiri işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız, tesisat sisteminde meydana gelen birçok sorunu kameralı cihazlarla çözmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı sayesinde tesisat sistemindeki aksaklıklar kesin olarak tespit edilebilmektedir.

Kameralı Tesisatçı

Kameralı tesisatçı olarak da bilinen Protesisat, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, tesisat sistemindeki sorunlara profesyonel çözümler üretmektedir. Kameralı ustalarımız, adresinize geldiğinde, hemen hemen tesisat sisteminizin tamamını kameralı görüntüleme cihazları ile incelemektedirler. Kameralı su tesisatçısı olan ustalarımız, evinizde kırmadan tespit çalışmaları yapmaktadırlar.

Firmamızın kameralı görüntüleme cihazları ile verdiği hizmetler:

Kameralı Tıkanıklık Açma Hizmeti

Evlerde ve işyerlerinde gider tesisatında meydana gelen en can sıkıcı sorun kuşkusuz tıkanıklık sorunudur. Bulunduğumuz ortamda tıkanıklık sorunu meydana geldiğinde, içgüdüsel olarak bu sorunu hemen gidermeye çalışırız. Çünkü tesisat sistemlerinde meydana gelen diğer sorunlara kıyasla, tıkanıklık sorunu daha kötü bir etki bırakır üstümüzde.

Tıkanıklık olayı, gider borularının olabileceği her yerde meydana gelebilen bir sorundur. Lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı veya banyo tıkanıklığı olabilir.

Tıkanıklıklar kullanıcı kaynaklı olabileceği gibi tesisatı yapan ustalardan kaynaklı da olabilir. Kullanıcı hataları, gider borularını kullanım alışkanlığımızla ilgilidir. Lavabolara veya tuvalete attığınız çöpler tıkanıklığın oluşması için yeterli bir sebeptir. Attığınız çöplerin yumuşak olması veya ufak olması durumu değiştirmez. Attığınız çöp yumuşak veya ufak olması, sert veya büyük olan çöplere göre daha geç tıkanıklığa sebep olur ama ilerde tıkanıklık olayı mutlaka yaşanır.

Usta hatalarından kaynaklanan tıkanıklık olayları ise, kullanıcı hatalarından kaynaklanan tıkanıklık olayına göre daha farklıdır. Usta hatalarından dolayı meydana gelen tıkanıklık sorunları daha yavaş kendini belli eder. Ayrıca tıkanıklığı açtıktan sonra tekrar meydana gelmesi söz konusudur. Bu durumun sebebi, gider borularını döşeyen ustanın gider borusuna yeterli meyil vermemesinden kaynaklanır.

Pimaş borusunun içindeki suyun rahatlıkla akıp, ana gider borusuna varması gerekir. Eğer pimaş borusunda yeterli eğim yoksa su rahat akamaz ve boru içinde birikir. Bu durum tıkanıklığa sebep olur.

Boru içindeki tüm bu sorunların tespit edilmesi kameralı tıkanıklık açma ile mümkündür. Kameralı tıkanıklık açma işleminde profesyonel olan firmamız, kesin çözümler sunmaktadır. Kameralı ustalarımız, kameralı görüntüleme cihazı ile pimaş borusunun içini kontrol ederek tıkanıklığı açarlar. Kameralı su tesisatçısı ekiplerimiz, tıkanıklığı açtıktan sonra kameralı görüntüleme cihazı ile pimaş borusunun içini tekrar kontrol ederler. Bu sayede pimaş borusunun tamamen açılıp açılmadığı tespit edilmiş olur.

Kameralı ustalarımız, kameralı tıkanıklık açma işlemi sırasında elde ettikleri görüntüleri video veya resim formatında sizlere raporlayabilirler.

Kameralı Koku Tespiti Hizmeti

Banyodan, tuvaletten veya mutfaktan lağım kokusunun gelmesi hemen hemen herkesin başına gelmiş bir olaydır. Bu olay hem yaşam kalitemizi etkiler hem de misafirlere karşı bizi mahcup eder.

Kokunun tam olarak nereden geldiğinin tespit edilmesi sayesinde çözüm üretilebilir. Pis koku, lavabonun sifonundan gelebileceği gibi fayans aralarındaki ufak bir açıklıktan da gelebilir. Lavabodan gelen pis kokunun tespit edilip önlem alınması kolay bir olaydır. Ancak fayansların arasından gelen koku nasıl tespit edilebilir?

İşte bu durumda firmamız devreye girmektedir. Fayans aralarından koku gelmesi, pimaş borusunda bulunan bir çatlaktan kaynaklanmaktadır. Firmamız kameralı koku tespiti işlemi sayesinde, pimaş borularındaki çatlakları noktasal olarak tespit edebilmektedir. Kameralı koku tespiti sonrası yapılacak olan onarım çalışmalarını da firmamızın bünyesindeki kameralı ustalar yapmaktadır.

Kameralı Kanal Açma Hizmeti

Binalardaki yağmur giderleri, bahçelerdeki mazgallar veya binaların ana gider hatlarına ve daha birçok gider hattına kanal denilmektedir. Kanal tıkanıklığına, tuvalet lavabo tıkanıklığına sebep olan cisimler olabileceği gibi yapraklar veya toprak da sebep olabilmektedir.

Firmamız kanal tıkanıklıklarını açma çalışmalarında da kameralı görüntüleme cihazı kullanmaktadır. Kameralı görüntüleme cihazı kullanıldığı için bu çalışmalara kameralı kanal açma çalışmaları denilmektedir. Kameralı kanal açma işlemlerinde öncelikli amaç, tıkanıklığa sebep olan durumu tespit etmektir.

Yaprak veya başka cisimlerden dolayı tıkanıklık meydana gelmişse, robot cihazla tıkanıklık açılır. Ancak toprak yüzünden tıkanıklık meydana gelmişse, toprağın kanal içine nasıl girdiği tespit edilir. Çünkü toprak yüzünden meydana gelen tıkanıklıklar genellikle kanal borularının çökmesinden kaynaklanır. Bunun gibi durumlar ciddi sıkıntıları da beraberinde getirmektedir. Örneğin, çöken kanal boruları yüzünden su kaçağı meydana gelir ve bodrum katın duvarlarında rutubet oluşabilir. Ayrıca kötü koku yayılmasına da sebep olur.

Firmamız kameralı kanal açma çalışmalarında çöken boru olduğunu tespit ederse, onarım ekiplerimizi ilgili adrese yönlendirir. Onarım ekiplerimiz, çökmüş olan boruyu söküp onarımı gerçekleştirirler. Ayrıca firmamız tarafından yapılan bütün onarımlar bir yıl süreyle garanti altına alınmaktadır.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

Su kaçağı denilince çoğu kişinin temiz su borusunda meydana gelen su kaçakları aklına gelir. Ancak gider borularında meydana gelen su kaçakları da çok sık karşılaşılan bir tesisat sorunudur.

Gider borularında meydana gelen su kaçakları, farklı renkte görünür ve çoğu zaman kötü kokuya sebep olur. Bunun gibi su kaçakları, pimaş borusunun çatlamasından, kırılmasından ve pimaş borularının ek yerlerinde olan contanın işlevini yapmamasından kaynaklanmaktadır.

Su kaçağının neden olduğu ve hangi gider hattında meydana geldiğini tespit etmenin yolu kameralı görüntüleme cihazıdır. Kameralı su kaçağı tespiti yapan ekiplerimiz, bu sorunları tek tek tespit edebilmektedir. Kameralı su kaçak tespiti yapıldıktan sonra, sorunlu olan borunun görüntüleri istek dâhilinde müşterilerimize rapor halinde sunulabilmektedir.

Firmamız, Türkiye’nin en büyük ve İSO9001 belgesine sahip tek tesisat firmasıdır. 30 servis aracımız ile siz İstanbul’un hangi ilçesinde olursanız olun size hizmet vermekteyiz. Ekiplerimiz trafik durumuna göre en geç 2 saat içinde adresinize ulaşmaktadır. Verdiğimiz hizmetlere kıyasla en uygun fiyatlarla kameralı tesisat tamirini gerçekleştirmekteyiz.

Yorumlar (1)

  1. Ziyaretçi FATİH KAYA
    25 Temmuz 2018
    Cevapla

    EVİMİZE GELİP MİSAFİR ETTİĞİMİZ DURSUN USTA VE MUHARREM USTAYA SIKINTILARIMIZI GİDERDİĞİ İÇİN VE BİZİ KIRMADAN ÜZMEDEN İŞLRİMİZİ HALLETTİĞİ İÇİN HER İKİSİNEDE AYRI AYRI TESEKKÜR EDİYORUZ.YAPILMASI GEREKENİN EN İYİSİNİ YAPTILAR.ELLERİNE KOLLARINA SAĞLIK. FATİH KAYA

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir