peteklerin havası alttan alınırmı?

Soru Sahibi : Erhan doğan

Merhaba kolay gelsin.. Ben Mersin'de ikamet ettiğimden hizmetinizden yararlanamıyorum ancak mail aracılığıyla soruma cevap verme nezaketini gösterirseniz çok sevinirim. Evimize yeni tesisat döşendi ve petekler dahil her şey sıfır. Ancak peteklerin alt tarafı ısınmıyor. Üst taraftan hava aldım , ısısı biraz..

Yanıtlandı
Petek ve Kombi 2 yıl önce 2 yanıt 6674 kez görüntülendi

petek temizliğini kendimiz nasıl yaparız

Soru Sahibi : hüseyin karaaslan

sayın yetkili merhaba sivasta ikamet etmekteyim doğalgazla çalışan evimizde 6 normal boy ve 1 büyük boy  kalorifer peteğim var bizim bulunduğumuz bölgede petek temizleme işi yapan firma olmamasından ve bütçemizin zayıf olmasından dolayı kendi çabalarımızla birşeyler yapabilirmiyiz diye internette dolaşırken ..

Yanıtlandı
Petek ve Kombi 2 yıl önce 4 yanıt 13642 kez görüntülendi

Son Petek ısınmıyor

Soru Sahibi : Hüseyin çıtak

merhaba 150M2'lik 4+1 evimiz var ve yatak odası kombiye en uzak olan petek çok az ısınıyor diğer peteklerde hiç bir sorun yok özellikle soğuk havalarda oda buz gibi oluyor, petek temizliği yaptırsak faydası olurmu, bu arada petekleri ve tesisatı 5 sene önce boruları sıvanın üstünde kırdırmadan yüzeyden yaptı..

Yanıtlandı
Petek ve Kombi 2 yıl önce 1 yanıt 6692 kez görüntülendi

Petek Vanaları Ne Tarafa Açılıyor ?

Soru Sahibi : adnan elmas

iyi günler bi sorum olacaktı peteklerin başına geçtiğimizde üst ve alt kısım sağa doğrumu açık oluyor sola doğrumu birde banyodaki petek çalışmıyor hiç ısıtmıyor havasınıda aldım yine ısıtmıyor ve mutfak oturma odası koridor çocuk odasının petekleri açık salon ve yatak odasının petekleri kapalı banyoda yatak ..

Yanıtlandı
Petek ve Kombi 2 yıl önce 1 yanıt 41346 kez görüntülendi

Doğalgaz faturası neden yüksek geliyor

Soru Sahibi : Ertuğrul kuru

Merhabalar evim 95m² kombim immergas elo maytos yoguşmasiz kombi mobil sistem döşettim aşa yukarı toplam 8 metre petek bulunmakta bu kış 38 derecede yaktım 300 tl faturalar geldi 42 derecede yaktım 330 falan geldi bu 1.sorumdu 2.sorum ise peteklerde üstü sıcak altı soğuk defalarca havasını alman rağmen aynı ..

Yanıtlandı
Petek ve Kombi 2 yıl önce 1 yanıt 6467 kez görüntülendi

petekler ısınmıyor

Soru Sahibi : özgür öztaş

kalorifer kazanı 2 saat önce yakıldı ama şuan sadece banyodaki küçük petek sıcak. onun dışında evdeki tüm petekler ve bu peteklerin bağlı olduğu borular soğuk. peteklerde mi bi sıkıntı vardır yoksa kazandan peteklere bu şekilde bi yönlendirme mi yapılmıştır teşekkürler....

Yanıtlandı
Petek ve Kombi 2 yıl önce 1 yanıt 6195 kez görüntülendi

Petekler doğru ısınmıyor

Soru Sahibi : Ümit Karataş

Kombi 1.5 bar ve 48 dereceler de dün 6 / 7 saat çalıştırdım borular ısınıyor fakat isteğim ısıyı peteklerde yakalayamadım.(kombiyi yeni aldım) kombi de bi problem göremiyorum. sorunum sizin tecrübenizle acaba ne olabilir? şimdiden teşekkür ederim....

Yanıtlandı
Petek ve Kombi 2 yıl önce 1 yanıt 6737 kez görüntülendi

Doğalgaz tesisatı

Soru Sahibi : Özgür Doğan

Merhaba Doğalgaz tesisat firmasıyla görüşüp anlaştım. Ücretini ödedim. Tesisatım döşendi. Fakat anlaştığım şirket çalışanı, firma sahibi tarafından işten çıkarılmış. Ben de ödemeyi işten çıkarılan çalışanın hesabına yatırmıştım. Sözleşme hala bende bulunuyor. Doğalgazı açmak için evime gelen yetkililer, ko..

Yanıtlandı
Petek ve Kombi 2 yıl önce 1 yanıt 7954 kez görüntülendi