peteklerin havası alttan alınırmı?

Soru Sahibi : Erhan doğan

Merhaba kolay gelsin.. Ben Mersin'de ikamet ettiğimden hizmetinizden yararlanamıyorum ancak mail aracılığıyla soruma cevap verme nezaketini gösterirseniz çok sevinirim. Evimize yeni tesisat döşendi ve petekler dahil her şey sıfır. Ancak peteklerin alt tarafı ısınmıyor. Üst taraftan hava aldım , ısısı biraz..

Yanıtlandı
Petek ve Kombi 1 ay önce 2 yanıt 2185 kez görüntülendi

Son Petek ısınmıyor

Soru Sahibi : Hüseyin çıtak

merhaba 150M2'lik 4+1 evimiz var ve yatak odası kombiye en uzak olan petek çok az ısınıyor diğer peteklerde hiç bir sorun yok özellikle soğuk havalarda oda buz gibi oluyor, petek temizliği yaptırsak faydası olurmu, bu arada petekleri ve tesisatı 5 sene önce boruları sıvanın üstünde kırdırmadan yüzeyden yaptı..

Yanıtlandı
Petek ve Kombi 2 ay önce 1 yanıt 3191 kez görüntülendi

Petek Vanaları Ne Tarafa Açılıyor ?

Soru Sahibi : adnan elmas

iyi günler bi sorum olacaktı peteklerin başına geçtiğimizde üst ve alt kısım sağa doğrumu açık oluyor sola doğrumu birde banyodaki petek çalışmıyor hiç ısıtmıyor havasınıda aldım yine ısıtmıyor ve mutfak oturma odası koridor çocuk odasının petekleri açık salon ve yatak odasının petekleri kapalı banyoda yatak ..

Yanıtlandı
Petek ve Kombi 2 ay önce 1 yanıt 3315 kez görüntülendi

Doğalgaz faturası neden yüksek geliyor

Soru Sahibi : Ertuğrul kuru

Merhabalar evim 95m² kombim immergas elo maytos yoguşmasiz kombi mobil sistem döşettim aşa yukarı toplam 8 metre petek bulunmakta bu kış 38 derecede yaktım 300 tl faturalar geldi 42 derecede yaktım 330 falan geldi bu 1.sorumdu 2.sorum ise peteklerde üstü sıcak altı soğuk defalarca havasını alman rağmen aynı ..

Yanıtlandı
Petek ve Kombi 2 ay önce 1 yanıt 3266 kez görüntülendi

petekler ısınmıyor

Soru Sahibi : özgür öztaş

kalorifer kazanı 2 saat önce yakıldı ama şuan sadece banyodaki küçük petek sıcak. onun dışında evdeki tüm petekler ve bu peteklerin bağlı olduğu borular soğuk. peteklerde mi bi sıkıntı vardır yoksa kazandan peteklere bu şekilde bi yönlendirme mi yapılmıştır teşekkürler....

Yanıtlandı
Petek ve Kombi 3 ay önce 1 yanıt 3506 kez görüntülendi

Petekler doğru ısınmıyor

Soru Sahibi : Ümit Karataş

Kombi 1.5 bar ve 48 dereceler de dün 6 / 7 saat çalıştırdım borular ısınıyor fakat isteğim ısıyı peteklerde yakalayamadım.(kombiyi yeni aldım) kombi de bi problem göremiyorum. sorunum sizin tecrübenizle acaba ne olabilir? şimdiden teşekkür ederim....

Yanıtlandı
Petek ve Kombi 3 ay önce 1 yanıt 4046 kez görüntülendi

Doğalgaz tesisatı

Soru Sahibi : Özgür Doğan

Merhaba. dogalgaz firmasiyla gorusup anlastim. Ucretini odedim. Tesisatim kuruldu. Fakat anlastigim sirket calisani firma sahibi tarafindan kovulmus. Ben odemeyi calisanim hesabina yapmistim. Sozlesme var elimde. gaz acimi icin evime gelindiginde kombi bacasinin kisa oldugu ve projenin yanlis cizildigi tekrar..

Yanıtlandı
Petek ve Kombi 5 ay önce 0 yanıt 5030 kez görüntülendi