Doğalgaz faturası neden yüksek geliyor

Soru Sahibi : Ertuğrul kuru

Merhabalar evim 95m² kombim immergas elo maytos yoguşmasiz kombi mobil sistem döşettim aşa yukarı toplam 8 metre petek bulunmakta bu kış 38 derecede yaktım 300 tl faturalar geldi 42 derecede yaktım 330 falan geldi bu 1.sorumdu 2.sorum ise peteklerde üstü sıcak altı soğuk defalarca havasını alman rağmen aynı ..

Yanıtlandı
Petek ve Kombi 17 saat önce 1 yanıt 36 kez görüntülendi

petekler ısınmıyor

Soru Sahibi : özgür öztaş

kalorifer kazanı 2 saat önce yakıldı ama şuan sadece banyodaki küçük petek sıcak. onun dışında evdeki tüm petekler ve bu peteklerin bağlı olduğu borular soğuk. peteklerde mi bi sıkıntı vardır yoksa kazandan peteklere bu şekilde bi yönlendirme mi yapılmıştır teşekkürler....

Yanıtlandı
Petek ve Kombi 2 hafta önce 1 yanıt 540 kez görüntülendi

Petekler doğru ısınmıyor

Soru Sahibi : Ümit Karataş

Kombi 1.5 bar ve 48 dereceler de dün 6 / 7 saat çalıştırdım borular ısınıyor fakat isteğim ısıyı peteklerde yakalayamadım.(kombiyi yeni aldım) kombi de bi problem göremiyorum. sorunum sizin tecrübenizle acaba ne olabilir? şimdiden teşekkür ederim....

Yanıtlandı
Petek ve Kombi 1 ay önce 1 yanıt 1157 kez görüntülendi

Doğalgaz tesisatı

Soru Sahibi : Özgür Doğan

Merhaba. dogalgaz firmasiyla gorusup anlastim. Ucretini odedim. Tesisatim kuruldu. Fakat anlastigim sirket calisani firma sahibi tarafindan kovulmus. Ben odemeyi calisanim hesabina yapmistim. Sozlesme var elimde. gaz acimi icin evime gelindiginde kombi bacasinin kisa oldugu ve projenin yanlis cizildigi tekrar..

Yanıtlandı
Petek ve Kombi 2 ay önce 0 yanıt 2210 kez görüntülendi

Doğalgaz hat tesisatı

Soru Sahibi : volkan yüksel

Merhaba, Mutfak içerisinde, balkon duvarına takılı evimdeki kombi. Ben bu kombiyi balkona almak istiyorum. (duvarın diğer tarafına geçirilecek.) Ancak balkon açık. Bu konu ile ilgili olarak; 1) Ana doğalgaz tesisat borusunda rev. olmayacağından, yine de proje değişikliği gerekli midir? 2) açık balkona kom..

Yanıtlandı
Petek ve Kombi 3 ay önce 1 yanıt 2801 kez görüntülendi

yerden ısıtma sistemi mi petek mi ?

Soru Sahibi : Vahap Kul

Merhaba yeni aldığım daire nin ısıtma sistemi henüz yapılmadı ve yerden ısıtma sisteminin tam olarak nasıl ısıttığını bilmediğim için size sormak istedim, yerden ısıtmayı diğer petek ısıtma ile karşılaştırıp hangisinin daha verimli olduğunu söyleyebilir misiniz lütfen teşekkürler..

Yanıtlandı
Petek ve Kombi 5 ay önce 2 yanıt 3472 kez görüntülendi

Kombi arızaları nelerdir nasıl çözülür

Soru Sahibi : Aytaç Ustaer

Merhaba sayın tesisat firması, benim kombi sürekli arıza yapıyor, su damlatıyor sadece bu değil su eksiltiyor ve ekranda çıkan hata kodlarındada bir şey anlamıyorum kullanım kitapcığı da eski olduğu için kombi, kitapcığı kayboldu, her kış bu tür hatalarla uğraşıyorum servis çağırmak da istemiyorum çünkü kulla..

Yanıtlandı
Petek ve Kombi 7 ay önce 1 yanıt 3320 kez görüntülendi